......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 384064

TERÖR SALDIRISI VE PERDE ARKASI!

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 876
TERÖR SALDIRISI VE PERDE ARKASI!
Milletimizin, Türkiye’mizin başı sağ olsun. Ölenlere rahmet ve yaralılara Allah’tan acil şifalar diliyorum.

Milletin birlik ve beraberliğine kastedilen terör saldırısında iyi niyetli olmayan iç ve dış mihrakların saldırı yeri oldukça manidar..

Saldırı yeri oldukça manidar dedik ki öyledir. Çünkü, İstanbul gibi bir şehrin en güzide, en kalbi yeri olan İSTİKLAL CADDESİ..

Buradan bir takım mesajlar verildiği açık. İstiklal Caddesi hem yerli hem yabancıların en uğrak yeri ve turizmin kalbi olan bir yer..

Bizim milletimiz çok şükür ki; kalbi akli, ferasetli, basiretli ve terörün belini kıran güçlü Türkiye Devletinin gücünün farkında ve her daim onun yanında..

Türkiye düşmanları tarafından verilen mücadelelere köstek olacak, itibar suikastı yapacaklara, teröristlere ve destekçilerine gereken cevapları aziz milletimiz, gereken cevapları istikrarlı iş hayatlarına, rutin şekilde devam ederek, olgun ve vakur bir duruşla gösteriyorlar..

Çünkü birileri aziz milletimize korku salmak, kargaşa ortamı oluşturmak, kardeş kavgası başlatmak istiyorlar. Fakat bu hususta asla muvaffak olamayacaklarını ifade etmek isterim.

Türkiye devleti, Kuzey Suriye’de, Kuzey Irak’ta vb. bir çok bölgede şanlı ordumuz ve güvenlik güçlerimizin kahraman mensupları, Vatan topraklarını korumak adına operasyonlarını yapıyor ve hamd olsun başarılarını da tüm dünya görüyor..

İşte bu şerefli başarıyı, tam bağımsız bir Türkiye olma yolunda hızla ilerleyen ülkemizi ve kıymetli yöneticilerini sekteye uğratmak ve yıpratmak isteyenler var.. Başarılı olamayacaklar..

Yurtiçi ve Yurtdışı terör faaliyetlerini, saldırıları engellendikçe, terör örgütü PKK ve uzantıları radikalleşip hırçınlaşmaya ve sivil ortamlarda varlıklarını hissettirme gayretine girdiler..

Terör Örgütü mensupları, Suriye’nin kuzeyinde PKK ile bağlantılı PYD/YPG terör örgütünden gelen talimatlarla eyleme giriştikleri dünkü menfur canlı bomba girişimi vb. açıkça anlaşılmakta..

Bir de birileri çıkmış “Türkiye neden sınır ötesi harekâtlar yapıyor?” diyor. Yahu yapmayacakta ne yapacak!? Ne yapsın? Türkiye’nin haklılığı bir daha ortaya çıktı.

Türkiye devletimiz sınırlarını, vatanının korumak adına tekrar operasyonlara başlaması ihtimal dahilinde.

“Söz konusu Türkiye ve çıkarları” olunca, içerideki bir takım kısır çekişmelerin bir tarafa bırakılarak, 85 milyon insanımızın birlik ve beraberlik adına kenetlenmesi gereken bir süreci yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm terör faaliyetlerini ayırım yapmaksızın kınıyor ve kalben telin ediyorum. Hürmetle 14.11.2022

                                                                                                                             CENGİZ YILDIZ