......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 384060

MİLLİ GURURUMUZ TOGG!

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 2 ay önce / | Görüntüleme : 923
 MİLLİ GURURUMUZ TOGG!Dostun Yüzünü Güldüren, Düşmanın, Hasetçilerin Yüzünü Ekşiten Ve Korkutan, 21. Asrın İlk Muhteşem Yerli Ve Milli Projesi Olan TOGG Otomobilimiz, 60 Yıllık Hasretimiz, Ülkemize, Milletimize Hayırlı Ve Mübarek Olsun..

Sayın Cumhurbaşkanımız 28 Ekim 2022 Cuma günü #Türkiye Yüzyılı temalı, ülkemizin dört bir yanından gelen, salonun içi ve dışı hınca hınc dolan, heyecanlı ve samimiyetleri, destekleri gözlerinden okunan teşkilat mensuplarına, halkına, çalışma arkadaşlarına, ayrıca buna şahitlik yapmak adına yapılanları ve yapılacakları paylaşmak adına muhalif gazeteciler dahil tüm gazetecilere yönelik bir sunum gerçekleştirdi.

2002-2022 arası “Nereden Nereye” başlığında, Türkiye’mizin kat ettiği muhteşem süreci, milyonlarca yatırımı, projeleri tek tek heyecanla, zevkle, bıkmadan usanmadan anlattı ve tekrar tekrar anlattı..

Tabiri caizse enkaz devralınan bir dönemden, başı dik dolaşılan, hem masada hem sahada başarıdan başarıya koşulan, terörle mücadelen tutunda, tüm sosyal, kültürel, ekonomik, siyasi konularda imkanları sonuna kadar milleti için en verimli şekilde değerlendiren bir DÜNYA LİDERİ Sayın Recep Tayyip Erdoğan..

Gururluyuz. Zira milleti için, mağdur ve mazlum coğrafya için çırpınan, insanlığın vicdanı olan “Dünya beşten büyüktür” diyen bir Cumhurbaşkanımız, Liderimiz var..

Hemen ertesi gün.. Tarih 29 Ekim 2022. Tam 4 yıl önce işveren dünyasına talimatını verdiği ve Türkiye’mize yakışan “YERLİ VE MİLLİ BİR OTOMOBİL İSTİYORUM ARTIK”  talimatı, talebi hamd olsun şerefle, başımız dik bir şekilde yerine getirildi.

Hep beraber ekranlardan, kimimiz bizzat giderek bu anlara şahitlik yapmak üzere canlı bir  şekilde tarihe şahitlik yaptı..

TOGG Yani Yerli Ve Milli Aracımız, Milli Gururumuz Banttan İndi..

Davetli sayısı yaklaşık 4 binin üzerinde olan o tarihi törende diğer otomobil markalarının yöneticilerinin de olduğu gözlemlendi.  

Birileri her zamanki gibi dillerine pelesenk ettikleri, kuru ve maalesef yapıcı olmayan bir muhalif dille “Bu otomobil asla üretilemez. Hani bu otomobilin fabrikası nerede?” gibi absürt, iyi niyetli olmayan, soyut ve negatif söylemlerle sorular sordular..

Hepsi mahcup oldu. Çünkü 60 yıllık hayal bizzat fiili olarak gerçekleştirildi. Hamd olsun.

Sayın Cumhurbaşkanımız; bir otomobilin ötesinde muhteşem bir teknoloji harikası, görselliği ve emek yoğun YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİLİMİZE bizzat binerek geleceğimizin inşasında önemli bir rol oynadı. Allah razı olsun. Emeği geçenlere kalben teşekkür ediyoruz.

An itibariyle 1300 kişiye istihdam, yakında 4000 küsur bir seviyeye ve hatta dolaylı /dolaysız bu sayının çok üstünde katkı sunacağı aşikardır.

Milli Gururumuz TOGG fabrikasının açıldığı gibi,  yakında BATARYA fabrikasının da açılacağı müjdesi verildi. Hem de 81 ilimizde 1500 noktaya kurulacak şarj istasyonları vesilesiyle.. 

Yarım saatte bataryalar % 80 seviyesine gelecek şekilde..

Özetle; artık dünyada BİZDE VARIZ DİYEN BİR TÜRKİYE VAR.. Silah teknolojisi, fabrikaları savunma sanayii yanı sıra, Yerli /Milli aracımız ve yedek parça üretimi ile TAM BAĞIMSIZ, GÜÇLÜ VE MÜREFFEH BİR TÜRKİYE’MİZ VAR.

21. ASRA DAMGASINI VURAN VE VURMAYA DEVAM EDECEK #TÜRKİYE YÜZYILI ifadesinin içini dolduracak LİDERİMİZ ve Kıymetli Ekibi Var.

Keşke muhalif kanadın siyasi temsilcileri, destekçileri de “Siyaset üstü bir refleksle, yaklaşımla “Çok Güzel bir otomobil olmuş, Gurur duyduk” diyebilseler..

Son sözüm şudur ki; TOGG Aracımızla iftihar ettim. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen kim varsa astından üstüne, destekçisine kadar teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyorum. #hedef2023 ve nice başarılar..                                           31.10.2022

                                                                                                                          CENGİZ YILDIZ