......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 384067

TERÖRÜN HEDEFİ 2023 SEÇİMLERİ Mİ?

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 3 ay önce / | Görüntüleme : 936
TERÖRÜN HEDEFİ 2023 SEÇİMLERİ Mİ?Evvela yazıma başlarken ifade edeyim “Asla başaramayacaklar!”.

Birileri seçim sürecini sabote etmeye çalışıyor. Yurt dışında olan bir takım art niyetli menfi şer odakları, yurt içi hainler tarafından desteklenerek, yetiştirdikleri teröristleri ülkemize sızdırarak, bir kaos ortamı oluşturmaya çalışmaktadırlar.

Yakın zamanda komşu illerimizden Mersin’de, kahraman güvenlik mensuplarından bir polisimizin şehit edildiğini hep beraber gözyaşlarıyla, olayın faillerini şiddetle telin ederek izledik, takip ettik.

Türkiye’mizin bölgesel güç haline gelmesi, 2023 seçimlerine giderken, toplumda bir korku, bir endişe ortamı oluşturmak adına planlı, programlı saldırıları, birileri başlatma kararı vermiş anlaşılan.

Geçmişte bu ve benzer birçok kargaşa ortamı oluşturmaya çalışan, şer odaklarını bu devlet yakından biliyor. Devletin, bu hain tezgahların % 99’unu bertaraf ettiğini, engellediğini, hadlerinden geldiğini bilmenizi isterim.

Başaramayacaklar, çünkü artık millet eski millet değil, her şeyin farkında, oynanan ve yapılmak istenenin farkında olan bir ferasetli, basiretli aziz milletimiz var..

Başaramayacaklar, çünkü devlet o eski devlet değil, akıllı, istihbarat ağı güçlü, terör planlarını, yapılmak istenen, kurgulanan hain hesapları anında bozuyor ve başlarına çöküyor, etkisiz hale getiriyor çok şükür…

Polis evine düzenlenen ve bir polis kardeşimizin şehit olduğu, yaralanan gazi polislerimizin olduğu menfur olayda, saldırının failinin terör örgütü üyeliği olduğu, cezaevinde yattığı ve özel olarak yetiştirilen hain teröristlerden olduğunu öğreniyoruz.

Peki bu kadar olaya, olaylara karışan bombacı hain teröristlerin hamiliğini, bu milletin gazi meclisinde yer alan ve onları 2013 tarihinde kamuoyuna açıklanan “Cumhuriyet Halk Partisi Tutuklu Gazeteciler Raporu Dünyanın En Büyük Gazeteci Cezaevi” başlıklı raporunda mağdur gazeteciler olarak tanıtıldığı bir akla ziyan yaklaşımlar..

Hülasa, bu memleketin bir vatandaşı, evladı olarak; Teröre yardım ve yataklık eden, o şer odaklarını bir şekilde besleyen ve koruyan, destek veren kimler varsa, “Terörün Siyasi ayağı asla olamaz” ilkesince, Anayasa Mahkemesinde devam eden dosyanın bir an önce millet adına görüşülmesi ve gereğinin yapılması en büyük talebimizdir.

Birileri hain terör saldırısında, Devlete saldıracağına, birazda teröristlere bir çift laf etmesi gerekmez mi?

Rabbim, birliğimize beraberliğimize, devletimize, samimi devlet büyüklerimize, milletimize zeval vermesin. Hürmetle.. 29.09.2022

                                                                                                                                             CENGİZ YILDIZ