......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 315253

KLİMA HIRSIZLARI YAKALANDI

Yazar : | Tarih : 2 ay, 2 gün önce / | Görüntüleme : 160
KLİMA HIRSIZLARI YAKALANDIBelen İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Belen Öğretmen Evi ek hizmet binasında bulunan klima ile su tesisatı malzemelerini çalan hırsızları, suçüstü yakaladı.

 Adli işlemlerin tamamlanmasını müteakip mahkemeye sevk edilen Ö.Y. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, K.A. ve M.A. ise tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Hatay Valiliği’nden yapılan açıklamada “Belen İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından, suçun önlenmesi ve suçluların yakalanması amacıyla 23.04.2021 tarihinde Soğukoluk Mahallesinde icra edilen faaliyet esnasında K.A., M.Ö., ve  Ö.Y. isimli şahıslar, 65 AAT .... plakalı Citroen marka otomobil ile birlikte Belen Öğretmen Evi ek hizmet binasında bulunan klima ile su tesisatı malzemelerini çaldıkları esnada yakalanmışlardır.

Şüpheli şahısların üzerinde ve otomobil içerisinde yapılan arama sonucunda, metal kesmek ve parçalamak için kullanılan (1) adet  büyük boy metal makas, (1) adet levye, (1) adet yerinden sökülmüş klima ve çok sayıda çeşme musluğu ile pirinç malzemeden yapılmış boru ve sıhhi malzemeler ele geçirilmiştir.

Adli işlemlerin tamamlanmasını müteakip mahkemeye sevk edilen Ö.Y. adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, K.A. ve M.A. ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.” Denildi.

(Haber Merkezi)