......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 303821
YORUM MANŞET
HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAK
HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAK

HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAKHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 2021 yılında Hatay’da yapılacak Expo hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

Expo alanlarının kalıcı miras olarak Hatay’a hizmet edeceğini belirten Başkan savaş, Hatay, EXPO ile Dünya’ya açılacak dedi.

Hatay’ın 13 medeniyete ev sahipliği yaptığını yineleyen Başkan Savaş, “Medeniyetlerin bize bıraktığı büyük bir miras ve sorumluluk var. Bu medeniyetleri tasvir eden bir bahçe yapacağız. Medeniyetler Bahçesi temasıyla yapacağımız organizasyonda Giunness Rekorları’na girecek bin 650 metrekarelik bir mozaik yapacağız. Şehrimizin gastronomisini ön plana çıkaracağız. Tıbbi aromatik ve endemik bitkilerimizi dünyayla paylaşacağız. 23 Nisan 2021’de Antakya ve İskenderun bölgelerimizde iki farklı alanda şehrimizi Expo aracılığıyla tüm dünyayı tanıtacağız” dedi ve Expo alanlarının kalıcı miras olarak Hatay’a hizmet edeceğini belirtti.

600’ün üzerinde yemek çeşidiyle Hatay mutfağının öne çıktığını ifade eden Başkan Savaş, şehre gelen herkesin Hatay Büyükşehir Belediyesi kuruşu olan Gastronomi Evi’ni ziyaret ettiğini ve özel lezzetleri tattığını belirtti.

2017 YILINDA ALTYAPI YATIRIMI ŞAMPİYONU OLDUK

Şehrin altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında da düşüncelerini paylaşan Lütfü Savaş, “Hatay yıllarca ihmal edilmiş bir şehir olarak kaldı. Üç dönemdir yoğun çalışarak birçok sorunu ortadan kaldırdık. 2017 yılında altyapı yatırım şampiyonu olduk. Gayretimiz devam edecek ve şehrimiz geleceğe her konuyla hazır olacak” dedi.

(Haber Merkezi)

AMANOSLARDA TERÖRİST AVI
AMANOSLARDA TERÖRİST AVI

AMANOSLARDA TERÖRİST AVIHassa ilçesinde, sınırdan paramotorla geçmiş olabileceği değerlendirilen 2-3 kişilik terörist grubun etkisiz hale getirilmesi amacıyla operasyon başlatıldı.

 Hatay Valiliği, Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin katıldığı bir operasyonun başlatıldığını açıkladı.

Hatay Valiliği’nden yapılan açıklamada “Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında; ilimize bağlı Hassa İlçemiz kırsalında, hudut birliklerinin termal kameralarına yansıyan görüntülerde sınırdan paramotorla geçmiş olabileceği değerlendirilen 2-3 kişilik terörist grubun etkisiz hale getirilmesi maksadıyla; İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve JÖH birlikleri ile PÖH ve Güvenlik Korucularının katıldığı bir operasyon başlatılmıştır.” denildi.

(Haber Merkezi)

BAŞKAN SAVAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE
BAŞKAN SAVAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE

BAŞKAN SAVAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE30 Ekim’de İzmir’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin ardından deprem bölgesine giden Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) heyeti, kentte incelemelerde bulundu.

 Aralarında Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın da bulunduğu CHP heyeti, İzmir’in bir deprem bölgesi olmasına ve belediyelerin girişimlerde bulunmasına karşın gereken önlemlerin bugüne kadar alınmamış olduğunu vurguladı.

YARALARI SARMAK İÇİN HEP BİRLİKTE CANSİPERANE ÇALIŞAN BİR MİLLETİZ

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş İzmir’de yaptığı açıklamada, “Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yaralıların da bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyor, hepimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sıkıntılı günlerde, bugün olduğu gibi, yaraları sarmak için hep birlikte cansiperane çalışan bir milletiz. Gönül ister ki sıkıntılı günleri birlikte aşalım ve rahat günlerde de bu sıkıntılı günler olmasın diye hep birlikte uğraş verelim. İnşallah bu son olur. Bu depremden sonra da hem iktidar hem de belediyeler kendine düşeni yapar. Ve bundan sonraki süreç içerisinde deprem gerçeğini bilerek yaşarız. İzmir’imize çok geçmiş olsun” ifadelerine yer verdi.

(Haber Merkezi)

50 HEKTAR ALANDA FİDAN DİKİM HAZIRLIĞI
50 HEKTAR ALANDA FİDAN DİKİM HAZIRLIĞI

50 HEKTAR ALANDA FİDAN DİKİM HAZIRLIĞI Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hatay’da yaşanan yangının izlerini silmeye çalıştıklarını belirterek şimdiden 50 hektarlık alanın fidan dikimine hazır hale getirdiklerini söyledi.

Bakan Pakdemirli, yangın yerinde iş makinalarıyla alanın temizlendiğini ve fidan dikimi için hazır hale getirdiğini söyledi.

Yanan yerlerin 1 metrekaresi dahi başka bir amaçla kullanılmayacağını belirten Bakan Pakdemirli, “Tamamı yeniden ağaçlandırılacak. Yanan alanlarda 1 yıl içerisinde 5 milyon adet fidan toprakla buluşturulması sağlanacak.

Hatay’da yanan alanların ağaçlandırılmasına katkı sağlamak isteyen vatandaşlarımızı 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü, Geleceğe Nefes kampanyası çerçevesinde bizimle birlikte fidan dikmeye davet ediyorum.

Yangının izlerini hızlıca siliyoruz. Şimdiden 50 hektar alanda fidan dikim hazırlığını tamamladık” dedi.

(Haber Merkezi)

HATAY VAKFI’NDAN “MOTECH” PROJESİ
HATAY VAKFI’NDAN “MOTECH” PROJESİ

HATAY VAKFI’NDAN “MOTECH” PROJESİBir Avrupa Birliği projesi olan MOTECH, Hatay Vakfı ve Hacettepe Üniversitesinin öğrenci toplumuyla birlikte Hatay’da başladı.

Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer, dün Antikya Restaurant’ta düzenlediği tanıtım toplantısında bir hafta boyunca Avrupa’dan gelecek öğrencilerle birlikte olacaklarını söyleyerek “Bir hafta boyunca Avrupa’nın çeşitli yerlerinden memleketimize gelen genç üniversiteli kardeşlerimizle birlikte olacağız. Avrupa Birliği projemizle ilgili toplantılar serisi olacak.” dedi.

Hatay Vakfı yöneticisi Doç. Dr. Emre Huri, proje ile ilgili yaptığı konuşmada “Bir Avrupa Birliği projesinin Hatay Vakfı ve Hacettepe Üniversitesinin öğrenci toplumuyla birlikte Hatay’da icra etmek için buradayız. Proje 11-18 Ekim tarihleri arasında başladı ve devam edecek.

Burada bir haftalık eğitimin yanında sosyal-kültürel aktiviteler planladık. Bu proje esasında 1 Ocak 2020’de başladı dolayısıyla geçmiş tarihli başlayan bir proje ve bu bir proje aktivitesi. Günlük rutinimizde korona önlemlerine yüksek düzeyde tutarak bu proje aktivitesini gerçekleştirmek durumundaydık. Nasıl ki hastalarımızı ameliyat etmeye devam ediyorsak, nasıl ki inşaatlar yükselmeye devam ediyorsa, nasıl ki restoranlar çalışıyorsa biz de bu proje aktivitesini Türkiye Ulusal Ajansı’nın desteklediği Erasmus Plus Gençlik Hareketlilik projesini yapmak durumundaydık ve yapacaksak en iyisini yapmaya çalışıyorduk.

O nedenle elimizden geldiğince her türlü zorluklara rağmen, son 2-3 günde şehrimizin atlattığı zor ve üzücü durumlara rağmen elimizden geldiğince bu projemizi en iyi şekilde aktarmaya çalışacağız. 24 yabancı genç arkadaşımızla beraber, farklı ülkelerden gelen üniversite öğrencileri Slovakya ve İngiltere ağırlıklı, Hacettepe Üniversitesi’nden de gelen 10 öğrencimiz İskenderun Teknik Üniversitesi’nden gelen 5 öğrencimiz, Mustafa Kemal Üniversitesi’nden gelen 5 öğrencimiz var.

Bu projede sadece Uluslararası değil özellikle Hatay’ın iki farklı değeri olan İSTE ve MKÜ’nün öğrencilerini de dahil etmek istedik. Bu işin ana amacı ‘Çok Kültür, Tek Dünya, Derin Teknoloji’. Kültürlerin 15-16 medeniyeti geçirdiği Hatay’da, Hatay’ı teknoloji ile birleştiren bir proje yapalım istedik. Her bir genç arkadaşımızın fikri proje süresince birbirleriyle gelişecek, birbirleriyle yarışacak ve gruplar oluşturulacak.

Biz 5 ayrı grubun fikirlerini konuşacağız, tartışacağız ve en iyi 3 özgün fikre de Hatay’a özgü armağanlarımız ve ödüllerimiz olacak. İnşallah hep birlikte bunları yakından takip etme şansımız olur.” Dedi.

Düzenlenen basına toplantısına İhsan Aydeğer, Halil Yılmaz, Emre Huri, Atilla Önal, Reşit Uzel gibi Hatay Vakfı’nın önemli isimleri katıldı.

(Haber Merkezi)

NAR AĞACI ALTINA GÖMÜLÜ 3 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Altınözü ilçesine bağlı Hacıpaşa Mahallesi 1.Derece Kara Askeri Yasak Bölgede nar ağacı altına gömülü 3 KG esrar ele geçirildi.

 Narkotik köpek Öğle ile birlikte yapılan aramada esrar ele geçirilirken tarla sahibi hakkında adli işlem yapıldı.

Hatay Valiliğİ’nden yapılan açıklamada “Altınözü İlçe J.K.lığı tarafından, H.F isimli şahsın Hacıpaşa Mahallesinde ki 1.Derece Kara Askeri Yasak Bölgede bulunan Molozlar Mevkiinde ki tarlası içerisinde gömülü vaziyette uyuşturucu madde bulundurduğu duyumu alınmıştır.

Nar ağaçlarının bulunduğu söz konusu tarla içerisinde Öğle isimli narkotik köpeği ile birlikte yapılan arama sonucunda toprağın altına gömülü vaziyette uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen 14 plaka halinde satışa hazır 3.078 gr. Esrar maddesi ele geçirilmiştir.

Konuyla ilgili Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti yapmak suçundan hakkında işlem yapılan tarla sahibi şüpheli H.F. isimli şahıs Altınözü C.Savcılığının talimatı ile ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.” Denildi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:04:09   

2021, SAĞLIK ÇALIŞANLARI YILI OLMALI

Türkiye Kamu Sen ve Türk Sağlık Sen İl Başkanı Hayrettin Şahin sağlık çalışanları yılı ile ilgili açıklama yaptı.

 Dünya Sağlık Örgütü, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın önerisini kabul ederek 2021 yılını tüm dünyada “Uluslararası Sağlık Çalışanları Yılı” ilan ettiğini belirten Şahin, “2021 yılı bütün yönleriyle sağlık çalışanlarının yılı olmalı, sağlık çalışanlarının talepleri de karşılanmalıdır” dedi.

Sağlık çalışanlarının cansiperane ortaya koydukları mücadeleye bir kez daha vurgu yapılmasıdır diyen Başkan Şahin, açıklamasına şöyle devam etti: “Bu ilan kâğıt üstünde bir teşekkür yerine sağlık çalışanları ile ilgili her alanda kendini gösterecek bir çalışma olarak çalışma hayatına yansımalıdır. 2021 yılı bütün yönleriyle sağlık çalışanlarının yılı olmalı, sağlık çalışanlarının talepleri de karşılanmalıdır. 

Madem ki Türkiye’nin önerisiyle 2021 yılını tüm dünyada “Uluslararası Sağlık Çalışanları Yılı” ilan edilmiştir, o halde Sağlık Bakanlığı’mız da çalışanların sorunlarını çözüp, taleplerini karşılayarak dünyaya örnek olmalıdır. Ücret kayıpları telafi edilmeli, maaşlara zam şeklinde tek ödeme yapılmalıdır. 

Döner sermaye sistemi çalışan merkezli ve adaletli bir hale getirilmelidir. 3600 ek gösterge bir an önce hayata geçmelidir. Covid-19 sağlık çalışanları için meslek hastalığı veya iş kazası olarak kabul edilerek hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının ailelerinin şehit yakınlarının faydalandığı düzenlemelerin kapsamına dâhil edilmeleri için gerekli çalışmalar yapılmalıdır. 

Kadrolu istihdam dışındaki tüm ucube modeller terk edilmeli, tüm çalışanlar kadrolu olmalıdır. 

Sağlık kurum ve kuruluşlarında ehliyet ve liyakat hâkim kılınmalı; sadece devlete ve millete sadakat esas alınmalıdır. Her hastaneye bir kreş mutlaka yapılmalıdır. Sağlıkta şiddetini önüne geçilmesi için ağır yaptırımlar gelmelidir.

Net bir şekilde özetlediğimiz bu talepler mutlaka hayata geçirilmelidir. Burada en önemli sorumluluk ise Sayın Bakanımıza düşmektedir. Sağlık çalışanlarının yılında meseleler alkış ve güzel sözlerle geçiştirilmemeli; çözüm üretilerek halledilmelidir. 2021 yılı kutlu olsun denilerek heba edilmemeli, mağduriyetler sonlandırılmalıdır. Sağlık çalışanlarını beklentisi budur.” dedi.


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:01:04   

HATAY DEVLET HASTANESİNDE COVİD-19 TOPLANTISI

Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bayrakçıoğlu, Covid 19 toplantısı gerçekleştirdi.

 Hastane Başhekimlik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; COVİD-19 Sorumlu Hekimler katılım gösterdi.

Gerçekleştirilen toplantıda Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu, hastanenin, Covid-19 süreci ve uygulamaları ile alakalı olarak slayt gösterimi eşliğinde Sorumlu Hekimler ile interaktif olarak görüş alışverişinde bulundu.

Toplantı, Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu'nun değerlendirmeleri sonrasında, Sorumlu Hekimlere teşekkür ederek toplantı sona erdi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:59:34   

HALKIN NABZI PAZARDA TUTULUR

CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve parti yönetim kurulu üyeleri, gündemdeki yerini koruyan ve vatandaşların en büyük sorunlarından biri olan “ekonomi” sorunu için alana indi, halkı dinledi.

  Gündemi oldukça yoğun olan İlçe yönetimi, Başkan Kutlu’nun programı çerçevesinde, Antakya Şirince Mahallesi’nde kurulan semt pazarını ziyaret etti. 

CHP’liler, burada hem üretici, satıcı, hem de alışveriş yapan vatandaşlarla ayrı ayrı sohbetler gerçekleştirdi. Her iki kesimin de sıkıntılarını dinledi.

CHP İlçe Başkanı Ümit Kutlu, halkın nabzının, gerçek anlamda sahada ve alanda, yani semt pazarlarında attığını kaydederek: “Halkın nabzı pazarlarda tutulur. Bağrıyanık Çarşamba Pazarı’nı ziyaret ettik. Pazarcı esnafımız işsizlikten, halkımız ise geçim sıkıntısından dert yanıyor. Bu düzeni birlikte değiştireceğiz.” dedi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:58:25   

ZEYTİN SEZONU BEREKETLİ GEÇİYOR

Hatay’ın en önemli tarım ürünlerinden olan zeytin, bu yıl bereketli bir sezon geçiriyor.

 En çok tüketilen gıdaların başında gelen zeytin ve zeytinyağı, Hatay’da hala istenilen seviyelerde olmasa da son yapılan çalışmalar ile hem kalite hem verim olarak gelişme gösteriyor.

Tarım Orman İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Reyhanlı ilçesinde zeytin hasadı yapan üretici Recep Süzgeç’in bahçesinde incelemelerde bulundu.

İl Müdürü Çolakoğlu, zeytin meyvesinin bu yıl bereketli bir sezon geçirdiğine dikkat çekerek hem kalite hem de verim olarak bir gelişme gösterdiğini söyledi.

Bu yıl zeytin veriminden memnun olan üretici Recep Süzgeç, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü personellerinin hasat ziyaretinden memnun olduğunu dile getirdi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:55:45   

SOKAKLARDA KALDIRIMLAR YENİLENİYOR

Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, beton asfalt çalışmaları tamamlanan Esenlik Mahallesinde kaldırım düzenleme çalışmalarını da kısa bir sürede tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

 Şehir genelinde ihtiyaç duyulan hizmetleri süratle gerçekleştiren Antakya Belediyesi ekipleri, Esenlik Mahallesi Hasan Sokak, 2. – 4. – 6. Sokak’ta ve Şehit Mehmet Yılmaz Sokak’ta kaldırım düzenleme çalışması gerçekleştirerek, vatandaşların hizmetine sunuyor.

Antakya Belediyesi ekipleri, şehir genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde yol çalışmalarını süratli bir şekilde sürdürüyor.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:55:00   

İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kent genelinde deforme olan yağmursuyu mazgallarında bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

 Yağmur sularının sorunsuz bir şekilde deşarj edilebilmesi için mahalle ve sokaklarda başlatılan geniş kapsamlı çalışmaların devam ettiğini belirten Genel Müdürlük, bu kapsamda işlevini yitirmiş, deforme olan ve trafikte sorun teşkil eden yağmursuyu ızgaralarının bakımdan geçtiğini kaydetti.

Yenilenen yağmursuyu hatları ve ızgaraları sayesinde yağmursularının daha kolay deşarj edileceğine dikkat çeken HATSU, ayrıca ızgaraların yenilenmesiyle birlikte trafik akışı açısından önemli bir sorunun giderildiğini belirtti.

Yağmursuyu hatlarında temizlik çalışmalarının gece-gündüz demeden sürdüğünü hatırlatan İdare, yağmursuyu ızgaralarının çöp alanı olmadığının altını çizerek, vatandaşların çöp atma konusunda daha duyarlı davranması gerektiğine vurgu yaptı.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:54:11   

HASTA VATANDAŞA TEKERLEKLİ SANDALYESİ TESLİM EDİLDİ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda Başkan Yardımcısı Alev Seçmen, Zuhal Ezer isimli hasta vatandaşa tekerlekli sandalyesini teslim etti.

    Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Değerli Başkanımız İzzettin Yılmaz'ın talimatları ile Başkan Yardımcımız Sayın Alev Seçmen, Zuhal Ezer’e tekerlekli sandalyesini teslim etti. Başkanımızın selamı ile iletilen tekerlekli sandalyenin hayırlı olması temennisi ile hastamıza acil şifalar diliyoruz.”

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:52:30   

SAĞLIK, HER ŞEYİN BAŞINDA GELİR

"Okulum Temiz Projesi "kapsamında Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullardan yeni belge alan okullara İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko tarafından Kaymakamlık toplantı salonunda belge takdimi gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, törende yaptığı konuşmada “Sağlık, hijyen, temizlik bizim için her şeyin başında gelmektedir.” Dedi.

Takdim esnasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, "Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz başta olmak üzere okulumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımızın sağlığı açısından Sanayi Bakanlığı, TSE ve Bakanlığımız İSG Daire Başkanlığı koordinesinde yürütülen bu programa büyük önem vermekteyiz. Sağlık, hijyen, temizlik bizim için her şeyin başında gelmektedir.
Bu kapsamda büyük özveri ile çalışıp okullarımızın sağlık ve hijyen açısından da güvenli bir hale gelmesini sağlayan siz değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.
Antakya İlçe MEM'e bağlı okullar arasından yeni belge alan 61 okul ile birlikte temiz okul standardizasyonuna ulaşan okul sayımız 76'ya ulaştı.
135 okulumuzun başvurusu inceleniyor. Tetkik çalışmaları sürüyor. Biz sağlık ve hijyen konusunda en profesyonel yöntemleri takip ve tatbik etmek için büyük bir gayret sarfediyoruz. Emeği geçen bütün mesai arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım."dedi.

Daha sonra okul müdürlerine "Okulum Temiz" belgeleri takdim edildi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:51:39   

DÖRT DÖRTLÜK GALİBİYET

Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, evinde karşılaştığı Asur Gençlik’i 3-0 yendi.

 Bu sezon oynadığı dördüncü maçında dördüncü galibiyetini alan Hataylı voleybolcular, yoluna kayıpsız devam etti.

İlk sette rahat bir oyun ortaya koyan mavi-beyazlılar, rakibini 25-19 yenerek setlerde 1-0 öne geçti.

İkinci sette başa baş bir mücadele vardı. Üstünlüğün sürekli el değiştirdiği setin sonunu iyi oynayan Hatay Büyükşehir Belediyespor seti 26-24 önde tamamladı ve maçta durum 2-0’a geldi.

Karşılaşmanın üçüncü setinde de kora kor bir mücadele vardı. Mücadelenin son topa kadar sürdüğü seti 25-23, maçı da 3-0 kazanan Hatay Büyükşehir Belediyespor bu galibiyetle ligde 4’te 4 yaptı.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 08:51:02