......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 303821
YORUM MANŞET
HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAK
HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAK

HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAKHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 2021 yılında Hatay’da yapılacak Expo hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

Expo alanlarının kalıcı miras olarak Hatay’a hizmet edeceğini belirten Başkan savaş, Hatay, EXPO ile Dünya’ya açılacak dedi.

Hatay’ın 13 medeniyete ev sahipliği yaptığını yineleyen Başkan Savaş, “Medeniyetlerin bize bıraktığı büyük bir miras ve sorumluluk var. Bu medeniyetleri tasvir eden bir bahçe yapacağız. Medeniyetler Bahçesi temasıyla yapacağımız organizasyonda Giunness Rekorları’na girecek bin 650 metrekarelik bir mozaik yapacağız. Şehrimizin gastronomisini ön plana çıkaracağız. Tıbbi aromatik ve endemik bitkilerimizi dünyayla paylaşacağız. 23 Nisan 2021’de Antakya ve İskenderun bölgelerimizde iki farklı alanda şehrimizi Expo aracılığıyla tüm dünyayı tanıtacağız” dedi ve Expo alanlarının kalıcı miras olarak Hatay’a hizmet edeceğini belirtti.

600’ün üzerinde yemek çeşidiyle Hatay mutfağının öne çıktığını ifade eden Başkan Savaş, şehre gelen herkesin Hatay Büyükşehir Belediyesi kuruşu olan Gastronomi Evi’ni ziyaret ettiğini ve özel lezzetleri tattığını belirtti.

2017 YILINDA ALTYAPI YATIRIMI ŞAMPİYONU OLDUK

Şehrin altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında da düşüncelerini paylaşan Lütfü Savaş, “Hatay yıllarca ihmal edilmiş bir şehir olarak kaldı. Üç dönemdir yoğun çalışarak birçok sorunu ortadan kaldırdık. 2017 yılında altyapı yatırım şampiyonu olduk. Gayretimiz devam edecek ve şehrimiz geleceğe her konuyla hazır olacak” dedi.

(Haber Merkezi)

AMANOSLARDA TERÖRİST AVI
AMANOSLARDA TERÖRİST AVI

AMANOSLARDA TERÖRİST AVIHassa ilçesinde, sınırdan paramotorla geçmiş olabileceği değerlendirilen 2-3 kişilik terörist grubun etkisiz hale getirilmesi amacıyla operasyon başlatıldı.

 Hatay Valiliği, Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin katıldığı bir operasyonun başlatıldığını açıkladı.

Hatay Valiliği’nden yapılan açıklamada “Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında; ilimize bağlı Hassa İlçemiz kırsalında, hudut birliklerinin termal kameralarına yansıyan görüntülerde sınırdan paramotorla geçmiş olabileceği değerlendirilen 2-3 kişilik terörist grubun etkisiz hale getirilmesi maksadıyla; İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve JÖH birlikleri ile PÖH ve Güvenlik Korucularının katıldığı bir operasyon başlatılmıştır.” denildi.

(Haber Merkezi)

BAŞKAN SAVAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE
BAŞKAN SAVAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE

BAŞKAN SAVAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE30 Ekim’de İzmir’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin ardından deprem bölgesine giden Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) heyeti, kentte incelemelerde bulundu.

 Aralarında Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın da bulunduğu CHP heyeti, İzmir’in bir deprem bölgesi olmasına ve belediyelerin girişimlerde bulunmasına karşın gereken önlemlerin bugüne kadar alınmamış olduğunu vurguladı.

YARALARI SARMAK İÇİN HEP BİRLİKTE CANSİPERANE ÇALIŞAN BİR MİLLETİZ

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş İzmir’de yaptığı açıklamada, “Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yaralıların da bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyor, hepimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sıkıntılı günlerde, bugün olduğu gibi, yaraları sarmak için hep birlikte cansiperane çalışan bir milletiz. Gönül ister ki sıkıntılı günleri birlikte aşalım ve rahat günlerde de bu sıkıntılı günler olmasın diye hep birlikte uğraş verelim. İnşallah bu son olur. Bu depremden sonra da hem iktidar hem de belediyeler kendine düşeni yapar. Ve bundan sonraki süreç içerisinde deprem gerçeğini bilerek yaşarız. İzmir’imize çok geçmiş olsun” ifadelerine yer verdi.

(Haber Merkezi)

50 HEKTAR ALANDA FİDAN DİKİM HAZIRLIĞI
50 HEKTAR ALANDA FİDAN DİKİM HAZIRLIĞI

50 HEKTAR ALANDA FİDAN DİKİM HAZIRLIĞI Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hatay’da yaşanan yangının izlerini silmeye çalıştıklarını belirterek şimdiden 50 hektarlık alanın fidan dikimine hazır hale getirdiklerini söyledi.

Bakan Pakdemirli, yangın yerinde iş makinalarıyla alanın temizlendiğini ve fidan dikimi için hazır hale getirdiğini söyledi.

Yanan yerlerin 1 metrekaresi dahi başka bir amaçla kullanılmayacağını belirten Bakan Pakdemirli, “Tamamı yeniden ağaçlandırılacak. Yanan alanlarda 1 yıl içerisinde 5 milyon adet fidan toprakla buluşturulması sağlanacak.

Hatay’da yanan alanların ağaçlandırılmasına katkı sağlamak isteyen vatandaşlarımızı 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü, Geleceğe Nefes kampanyası çerçevesinde bizimle birlikte fidan dikmeye davet ediyorum.

Yangının izlerini hızlıca siliyoruz. Şimdiden 50 hektar alanda fidan dikim hazırlığını tamamladık” dedi.

(Haber Merkezi)

HATAY VAKFI’NDAN “MOTECH” PROJESİ
HATAY VAKFI’NDAN “MOTECH” PROJESİ

HATAY VAKFI’NDAN “MOTECH” PROJESİBir Avrupa Birliği projesi olan MOTECH, Hatay Vakfı ve Hacettepe Üniversitesinin öğrenci toplumuyla birlikte Hatay’da başladı.

Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer, dün Antikya Restaurant’ta düzenlediği tanıtım toplantısında bir hafta boyunca Avrupa’dan gelecek öğrencilerle birlikte olacaklarını söyleyerek “Bir hafta boyunca Avrupa’nın çeşitli yerlerinden memleketimize gelen genç üniversiteli kardeşlerimizle birlikte olacağız. Avrupa Birliği projemizle ilgili toplantılar serisi olacak.” dedi.

Hatay Vakfı yöneticisi Doç. Dr. Emre Huri, proje ile ilgili yaptığı konuşmada “Bir Avrupa Birliği projesinin Hatay Vakfı ve Hacettepe Üniversitesinin öğrenci toplumuyla birlikte Hatay’da icra etmek için buradayız. Proje 11-18 Ekim tarihleri arasında başladı ve devam edecek.

Burada bir haftalık eğitimin yanında sosyal-kültürel aktiviteler planladık. Bu proje esasında 1 Ocak 2020’de başladı dolayısıyla geçmiş tarihli başlayan bir proje ve bu bir proje aktivitesi. Günlük rutinimizde korona önlemlerine yüksek düzeyde tutarak bu proje aktivitesini gerçekleştirmek durumundaydık. Nasıl ki hastalarımızı ameliyat etmeye devam ediyorsak, nasıl ki inşaatlar yükselmeye devam ediyorsa, nasıl ki restoranlar çalışıyorsa biz de bu proje aktivitesini Türkiye Ulusal Ajansı’nın desteklediği Erasmus Plus Gençlik Hareketlilik projesini yapmak durumundaydık ve yapacaksak en iyisini yapmaya çalışıyorduk.

O nedenle elimizden geldiğince her türlü zorluklara rağmen, son 2-3 günde şehrimizin atlattığı zor ve üzücü durumlara rağmen elimizden geldiğince bu projemizi en iyi şekilde aktarmaya çalışacağız. 24 yabancı genç arkadaşımızla beraber, farklı ülkelerden gelen üniversite öğrencileri Slovakya ve İngiltere ağırlıklı, Hacettepe Üniversitesi’nden de gelen 10 öğrencimiz İskenderun Teknik Üniversitesi’nden gelen 5 öğrencimiz, Mustafa Kemal Üniversitesi’nden gelen 5 öğrencimiz var.

Bu projede sadece Uluslararası değil özellikle Hatay’ın iki farklı değeri olan İSTE ve MKÜ’nün öğrencilerini de dahil etmek istedik. Bu işin ana amacı ‘Çok Kültür, Tek Dünya, Derin Teknoloji’. Kültürlerin 15-16 medeniyeti geçirdiği Hatay’da, Hatay’ı teknoloji ile birleştiren bir proje yapalım istedik. Her bir genç arkadaşımızın fikri proje süresince birbirleriyle gelişecek, birbirleriyle yarışacak ve gruplar oluşturulacak.

Biz 5 ayrı grubun fikirlerini konuşacağız, tartışacağız ve en iyi 3 özgün fikre de Hatay’a özgü armağanlarımız ve ödüllerimiz olacak. İnşallah hep birlikte bunları yakından takip etme şansımız olur.” Dedi.

Düzenlenen basına toplantısına İhsan Aydeğer, Halil Yılmaz, Emre Huri, Atilla Önal, Reşit Uzel gibi Hatay Vakfı’nın önemli isimleri katıldı.

(Haber Merkezi)

ŞEREF TRİBÜNÜ BU AKŞAM ERGİN MEDYA TV’DE

Sosyal medya facebook üzerinden yayın yapan Ergin Medya TV, yaptığı canlı yayınlar ve anlık haber paylaşımı ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

 Her hafta Salı günleri canlı olarak yayınlanan Şeref tribünü Programında Atakaş Hatayspor’daki son haberler ve spordaki diğer gelişmeler masaya yatırılıyor.

Ergin Medya Yönetim Kurulu Başkanı Sadullah Ergin’in hazırlayıp sunduğu Şeref tribünü programına ALB Boya sahibi ve aynı zamanda Üzümdalıspor Kulübü Başkanı İhsan Albayrak ve spor adamı Soner Koyuncuoğlu katılacak.

Ergin Medya TV facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak olan program  24 Kasım Salı günü  saat: 20.00’de yayınlanacak.

(Haber Merkezi)


4 gün, 17 saat önce / 24.11.2020 08:56:31   

VALİ DOĞAN’DAN ATAKAŞ HATAYSPOR’A DESTEK

Hatay Valisi Rahmi Doğan Atakaş Hatayspor ile Çaykur Rizespor takımları arasında oynanan ve 2-2 berabere sonuçlanan mücadeleyi tribünden izleyerek destek verdi.

 Süper Ligin 9. Haftası’nda Hatay Atatürk Stadyumu’nda oynan mücadele sonrası konuşan Vali Doğan “ Bugün 4 gollü zevkli bir oyun izledik.  Atakaş Hatayspor son dakikalarda attığı golle sahadan 1 puan almayı başardı ve sahasında yenilmezlik serisini devam ettiriyor. Ben her iki takım oyuncularını da mücadelelerinden dolayı kutluyor başarılar diliyorum.” dedi.

Atakaş Hatayspor ve Çaykur Rizespor arasında oynanan karşılaşmada Vali Doğan’a Kilis Valisi Recep Soytürk, Hatay Milletvekilleri İsmet Tokdemir ve Mehmet Güzelmansur, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz eşlik etti.

(Haber Merkezi)


4 gün, 17 saat önce / 24.11.2020 08:55:23   

HATAY, EXPO İLE DÜNYAYA AÇILACAK

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 2021 yılında Hatay’da yapılacak Expo hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

Expo alanlarının kalıcı miras olarak Hatay’a hizmet edeceğini belirten Başkan savaş, Hatay, EXPO ile Dünya’ya açılacak dedi.

Hatay’ın 13 medeniyete ev sahipliği yaptığını yineleyen Başkan Savaş, “Medeniyetlerin bize bıraktığı büyük bir miras ve sorumluluk var. Bu medeniyetleri tasvir eden bir bahçe yapacağız. Medeniyetler Bahçesi temasıyla yapacağımız organizasyonda Giunness Rekorları’na girecek bin 650 metrekarelik bir mozaik yapacağız. Şehrimizin gastronomisini ön plana çıkaracağız. Tıbbi aromatik ve endemik bitkilerimizi dünyayla paylaşacağız. 23 Nisan 2021’de Antakya ve İskenderun bölgelerimizde iki farklı alanda şehrimizi Expo aracılığıyla tüm dünyayı tanıtacağız” dedi ve Expo alanlarının kalıcı miras olarak Hatay’a hizmet edeceğini belirtti.

600’ün üzerinde yemek çeşidiyle Hatay mutfağının öne çıktığını ifade eden Başkan Savaş, şehre gelen herkesin Hatay Büyükşehir Belediyesi kuruşu olan Gastronomi Evi’ni ziyaret ettiğini ve özel lezzetleri tattığını belirtti.

2017 YILINDA ALTYAPI YATIRIMI ŞAMPİYONU OLDUK

Şehrin altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında da düşüncelerini paylaşan Lütfü Savaş, “Hatay yıllarca ihmal edilmiş bir şehir olarak kaldı. Üç dönemdir yoğun çalışarak birçok sorunu ortadan kaldırdık. 2017 yılında altyapı yatırım şampiyonu olduk. Gayretimiz devam edecek ve şehrimiz geleceğe her konuyla hazır olacak” dedi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:11:19   

YAŞLILARA ULAŞIM KISITLAMASI

Hatay Büyükşehir Belediyesi, İl Hıfzısıhha Kurulu kararı gereğince sokağa çıkma saatleri güncellenen 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlar ile ilgili duyuru yayımladı.

  Yayımladığı duyuruda İl Hıfzısıhha Kurulu’nun 101 numaralı kararı gereğince 10.00-16.00 saatleri arasında sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzerindeki vatandaşların toplu taşımda kullandıkları Hatay Kart’larının o saatler dışında aktif olmayacağını bildirdi.

65 yaş ve üzerindeki vatandaşların sadece sokağa çıkabildikleri 10.00-16.00 saatleri arasında Hatay Kart’larını kullanabileceklerini ifade eden Büyükşehir yetkilileri, vatandaşların hem kendi hem de toplum sağlığı için alınan kurallara uymaları konusunda özen göstermelerini bir kez daha belirtti.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:10:27   

ÇTV İÇİN SON ÖDEME GÜNÜ 30 KASIMV

Antakya Belediyesi emlak vergisi ve iş yerleri için çevre temizlik vergisi 2. taksitinin son ödeme tarihi 30 Kasım 2020 olduğunu hatırlatarak vatandaşlara bilgilendirme yaptı.

        Antakya Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Hizmetlerimizin temel kaynağı olan emlak vergisi ve iş yerleri çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemeleri 30 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir. Mükelleflerin, ödemelerini bu tarihe kadar gerçekleştirmeleri önemle rica olunur.

         30 Kasım 2020 tarihinden sonra ödenecek emlak vergileri ve işyerlerine ait çevre temizlik vergilerine kanunen gecikme faizi uygulama zorunluluğu bulunmaktadır.

         Mükelleflerin mağdur olmamaları ve cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini 30 Kasım 2020 gününe kadar ödemeleri önemle duyurulur. Vatandaşlarımız vergilerini belediyemiz veznelerine nakit veya kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi e-belediye sistemi ile www.antakya.bel.tr internet sitesinden ve https://webportal.antakya.bel.tr/web/guest/2 adresinden ödeme yapabilirler.”

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:09:43   

KARADENİZ'İN FİDANLARI, AKDENİZ'DE YEŞERECEK

Antakya Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen proje kapsamında yangında zarar gören ormanlarımız için gönderilen 4061 fidan Bitki Üretim Merkezi’mize ulaştı.

     Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; proje kapsamında gönderilen 4061 fidan için Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e teşekkürlerini ileterek yangında zarar gören ağaçlarımızın yerini, Türkiye'nin en kuzey ucundan, en güney ucuna uzanan gönül bağı ile yeşerteceğini vurguladı.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:08:51   

BAŞKAN SAVAŞ İŞ DÜNYASI TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bazı temaslarda bulunmak üzere Hatay’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi heyeti ile kahvaltıda bir araya geldi.

 Hatay Gastronomi Evi’nde gerçekleşen organizasyona CHP Genel Başkan Yardımcılarından CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Hatay milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir  ve Suzan Şahin, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gazeteciler, iş insanları ve konuklar katıldı.

HATAY’IN EKONOMİK TABLOSUNU YERİNDE GÖRMEK İSTEDİ

15 Kasım Pazar günü gerçekleşen organizasyonda CHP heyetinin Hatay’daki ekonomik gelişmeleri yerinde görmek için şehri ziyaret ettiklerini belirten Başkan Savaş, “Partimizin heyeti hafta sonu şehrimize gelerek Hatay’ın ekonomik tablosunu yerinde görmek ve iş dünyasının temsilcileriyle buluşmak istedi. Hatay ne durumda, şehrimizle ilgili hangi politikalar uygulanmalı diye fikir edinmek istedi. Bu güzel kahvaltıyı organize eden ve bizi buluşturan herkese teşekkür ederim” dedi.

Düzenlenen organizasyonda CHP Ekonomi Masası temsilcileri, Hataylı iş insanlarının sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Başkan Lütfü Savaş, Hataylı iş insanlarının yaşadığı sorunları büyük dikkatle dinleyerek konuyla ilgili notlar aldı.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:07:59   

SAĞLIK MÜDÜRÜ, İPLERİ ELDEN BIRAKMIYOR

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, sürekli olarak gerçekleştirdiği ilçe sağlık tesisleri ve personel ziyaretlerine, Kırıkhan Belen ve İskenderun ilçelerine ayırdı. Yapılan ziyaretlere Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci eşlik etti.

 İl Sağlık Müdürü Hambolat, ilk ziyaretini Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne gerçekleştirdi. Kırıkhan Devlet Hastanesi yönetimi ve personelleri ile bir araya gelip inceleme ve istişarelerinin ardından İskenderun Devlet Hastanesi’ne geçti.

İskenderun Devlet Hastanesi yönetimi tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İskenderun Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetleri, korona virüs mücadelesinde yürütülen tüm hizmetler ve alınan tedbirler ile alakalı geniş bir brifing  aldı.

Sağlık hizmetlerin sunumunu hizmet yerinde incelemeyi ve karar vermeyi kendisine görev edinen İl Sağlık Müdürü, yapılması lüzum görülen acil sağlık hizmetleri ve iyileştirilmesi gereken alan ve hizmetler ile ilgili tesis yöneticileri ile birlikte değerlendirmelerde bulundu.

İskenderun Devlet Hastanesi’nin fiziki alanlarında da incelemesini tamamladıktan sonra, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e makamlarında nezaket ziyaretinde bulundu.

Yakın bir zamanda İskenderun İlçemizde gerçekleşen terör eylemleri ile alakalı yaşanan hadiseler hakkında geçmiş olsun dileklerini iletti. Korona Virüs ile mücadele kapsamında İlimizde yürütülen sağlık hizmetleri konusunda kısa bilgiler sundu.

Günün son ziyaretini Belen ilçesine ayıran İl Sağlık Müdürü, Belen İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri ile bir araya gelerek, ülke gündemimizi bir hayli yoğun olarak etkisi altına alan ve tüm dünyayı kasıp kavuran Korona Virüs hastalığı ile alakalı Belen ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu. Maske, Mesafe ve Hijyen uyarılarının çok önemli olduğunun altını bir kez daha çizdi.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:07:08   

VALİ DOĞAN’A DİŞ HEKİMLERİNDEN ZİYARET

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Diş Hekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin ve beraberindeki heyeti kabul etti.

  Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Doğan, Başkan Nebil Seyfettin ve beraberindeki heyete, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

22 Kasım Dünya Diş Hekimleri günü ve içinde bulunduğumuz hafta Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olması münasebetiyle Vali Doğan,  “Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, bireylerin ağız ve diş sağlığının korunması ve iyileştirilmesinde, her türlü bakım ve tedavinin gerçekleştirilmesinde, özverili çalışmalar yürüten sizlerin ve sizin nezdinizde tüm Diş Hekimlerinin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü'nü şimdiden kutluyor, mesleklerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Nebil Seyfettin ve beraberindeki heyet ise,  Vali Doğan’a iyi dilekleri ve nazik kabullerinden dolayı teşekkür etti.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:06:18   

GÜNEYLER ALTIN VE PIRLANTA FIRSAT GÜNLERİ 18 KASIM'DA KAPILARINI AÇIYOR

Yılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri 18 Kasım'da kapılarını açıyor.

22 Kasım'a kadar sürecek olan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde yüzde 50'ye varan indirimlerle satılacak olan altın ve pırlanta ürünlerinin yine büyük ilgi görmesi bekleniyor. 2'inci kez gerçekleştirilecek olan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde pandemi önlemleri de en üst seviyede alınacak.

18-22 Kasım tarihlerinde Güneyler'in Kuyumcular Çarşısında ki mağazasında ve Primemall Avm'deki şubelerinde başlayacak olan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde yine her yıl olduğu gibi yüzlerce modelden altın ve pırlanta ürünleri yüzde 50'ye varan indirimlerle satılacak.

 Her yıl binlerce kişinin akın ettiği ve büyük kalabalıklarla gerçekleşen Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri, bu yıl en üst seviyede pandemi önlemleri alınarak gerçekleştirilecek. Maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarının maksimumda uygulanacağı Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde aynı anda çadır alanında bulunabilecek kişi sayısı da sınırlandırılarak herkesin sağlıklı koşullarda ucuz altın ve pırlanta ürünleri ile buluşması sağlanacak.

ALTININ YÜKSELİŞİNE BU ÇADIRDA YER YOK

18-22 Kasım tarihleri arasında beş gün boyunca eş zamanlı olarak Güneyler Çarşı ve Primemall Avm mağazalarında sürecek olan Güneyler Altın ve Pırlanta Çadır günleri, altının son dönemdeki yükselişinden dolayı alımlarını bekleten veya erteleyen ihtiyaç sahipleri için büyük fırsatlar sunuyor. Düğün yapacak olan çiftler ve ailelerden, kendisini mutlu etmek isteyenlere, yatırımını güvenli liman olan altına yapmak ve aynı zamanda bunu aksesuar olarak takmak isteyenlerden, evlilik teklifine hazırlananlara kadar herkese hitap eden ürün gamıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde en uygun fiyatlı altın 499 TL'den başlarken, en uygun tek taş pırlanta yüzük ise 890 TL'den satışa sunulacak.

Mücevherat ürünlerini lüks olmaktan çıkartarak, herkes için ulaşabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Güneyler, bu yıl gerçekleşecek Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde yine yüzleri güldürecek. Tek taş yüzükten bilekliklere, kolyelerden gerdanlığa, düğün setlerinden küpeye kadar binlerce ürünü yüzde 50'ye varan indirimle satışa sunacak olan Güneyler, 18-22 Kasım tarihlerinde herkesi Güneyler Çarşı ve Primemall Avm mağazalarına davet ediyor.

PANDEMİYE ÖZEL ÖNLEMLER UYGULANACAK

Güneyler mağazalarında bu yıl pandemi önlemleri de en üst düzeyde uygulanacak. Yoğun kalabalıkların oluştuğu çadırda bu yıl aynı anda sınırlı sayıda kişi alışveriş yapabilecek. Çadır indirimlerinin herkese ulaşabilmesi için zaman sınırının da uygulanacağı Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulanmasına azami özen gösterilecek.

(Haber Merkezi)


1 hafta, 4 gün önce / 17.11.2020 09:04:53