......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 256673

HATAYSPOR TARAFTARINA ÇİRKİN SALDIRI

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 6 ay önce / 10.05.2017 09:19:16 | Görüntüleme : 1211
Kastamonu'da oynanan 2.Lig Kırmızı Grup Play-Off Çeyrek final rövanş maçı sonrasında Hatayspor taraftarına çirkin saldırı yapıldı.

Otobüslerin camları kırıldı, bazı taraftarlar hastanelik oldu, futbolcular dakikalarca ölümle burun buruna kaldı. 6 taraftar çeşitli yerlerinde yaralandı. Hatayspor futbolcuları ve taraftarlar Kastamonu'da 5 saate yakın mahsur kaldı.

Maç bitimi Hatayspor futbolcularına ve 100 kadar Hatayspor taraftarına saha içinde ve saha dışında uygulanan vahşet kabul edilebilir değil.

Bu saldırılara, vahşete seyirci kalan Kastamonuspor yöneticilerine, teknik heyetine, futbolcularına yazıklar olsun.

(Haber Merkezi)ANTAKYA LİSESİNDEN, HATAYSPOR’A TAM DESTEK

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 6 ay önce / 09.05.2017 09:34:02 | Görüntüleme : 1256
Şehrimizin en köklü eğitim yuvalarından olan Antakya Lisesi, başarılı eğitim yanında sosyal ve sportif etkinliklerde de aktif rol oynamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Antakya Atatürk Stadyumunda oynanan Hatayspor- Kastamonuspor maçında yapılan organizasyonla Antakya Lisesinden 200 öğrenci tribünde Hatayspor’a destek verdi.

Okul Müdürü Abdusselam Bayrakçıoğlu himayesinde Müdür Yardımcısı Hasan Altınöz ile öğretmenler Hasan Karaca, Mehmet Gencay,Cumali Kaya, Yasin Tüleylioğlu ve Bekir Karacık’ın bizzat başında bulunduğu kızlı-erkekli 200 öğrenci, maraton tribününde yerini alarak Hatayspor Taraftarlar Derneği ekibiyle birlikte maç boyunca Bordo-Beyazlı ekibimizi centilmence destekledi.

Hatayspor Kulübü ile önceden yapılan görüşmelerle Başkan Serdar Güven, Genel Koordinatör Gökhan ve Hatayspor’un taraftarlardan sorumlu yöneticisi Cengiz Özcan’ın girişimleriyle 200 öğrenciye bilet temin edilerek maraton tribününde yerlerini almaları sağlandı.

Binlerce taraftarın bulunduğu tribünde Antakya Lisesinden 200 öğrencinin, tüm taraftarlarla birlikte Hatayspor’a destek vermesi spor kamuoyunda takdirle karşılandı.

(Haber & Fotoğraf: Sadullah Ergin)MUHTEŞEM TARAFTAR ÜZÜLDÜ

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 6 ay önce / 08.05.2017 09:18:27 | Görüntüleme : 1373
Hatayspor’un geçtiğimiz Perşembe günü Antakya Atatürk Stadyumunda konuk ettiği Kastamonuspor maçında Bordo-Beyazlı taraftarlar, umutla geldiği maçtan üzgün döndüler.

Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda özellikle maraton tribününde takımına müthiş destek veren taraftarlar, 90 dakika boyunca Hatayspor’u centilmence destekledi.

6 bin 500 koltuk kapasiteli Antakya Atatürk Stadyumunun tamamen dolduğu maçta taraftarlar görevini yaptı. Maraton tribününde Mehmet Deviren ve Ömer Benli yönetiminde Hatayspor’u müthiş şekilde destekleyen Bordo-Beyazlı taraftarlar, 1-0 yenilgiyle sonuçlanan maç sonrası stadyumdan üzgün ayrıldılar.

(Yorum Haber Merkezi)HATAYSPOR’A İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 7 ay önce / 03.05.2017 09:18:06 | Görüntüleme : 1211
Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, taraftar olarak teknik heyet ve tüm futbolculara güvendiklerini ve inandıklarını belirtti.

İnanmak başarmanın yarısıdır diyen Taraftarlar Derneği yönetimi, “Yıllardır hak ettiğimiz TFF 1.lige çıkmak için elimize gelen bu tarihi fırsatı iyi değerlendirmeliyiz” dedi.

Hatayspor, hedefe ulaşmak için önüne gelen her rakibi yenerek gücünü gösterecektir diyen Taraftarlar Derneği yönetimi, açıklamasına şöyle devam etti: “İlimizin 2.Lig gururu Hatayspor’un son dönemde müthiş bir çıkışla Play-Off oynamaya hak kazanmasından ötürü başta Hatayspor Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş almak üzere Serdar Güven başkanlığındaki Hatayspor yönetimini, teknik direktör İlhan Palut ve teknik ekibini, genel koordinatör Gökhan Zan’ı ve tüm futbolcularımızı tebrik ediyoruz.

Yıllardır hak ettiğimiz TFF 1.lige çıkmak için elimize gelen bu tarihi fırsatı iyi değerlendirmeliyiz.

Biz taraftarlar olarak teknik heyetimize ve Hatayspor’un futbolcu kadrosuna inanıyoruz güveniyoruz. Bu kaliteli ve karakterli kadro, bizi hedefe taşıyacak güçtedir.

Rakibimizin Kastamonuspor veya herhangi bir takım olması artık önemli değil. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bu inanç Hatayspor camiasında vardır. Öyleyse rakip Kastamonuspor değil isterse Barcelona veya Real Madrid olsun bu saatten sonra fark etmez.

Çünkü Hatayspor, hedefe ulaşmak için önüne gelen her rakibi yenerek gücünü gösterecektir. Hatayspor camiası kenetlenince Malatyaspor, Göztepe gibi takımlar Hatayspor karşısında dayanamamış ve elenmişlerdi.

Kastamonuspor’u Antakya’da oynanan lig maçında 4-1 yenen Hatayspor, her zaman bu başarıyı sağlayacak güçte ve inançtadır.

Taraftarlar Derneği olarak bu tarihi maça tüm Hataylı sporseverleri davet ediyoruz. Antakyalı, Defneli, İskenderunlu, Kırıkhanlı, Reyhanlılı, Samandağlı, Dörtyollu, Payaslı, Belenli, Erzinli, Altınözülü, Yayladağılı, Kumlulu, Arsuzlu, Hassalı hemşerilerimizi şeref konuğu olarak maça bekliyoruz.

4 Mayıs Perşembe günü Antakya Atatürk Stadyumunda saat:16.00’da başlayacak bu tarihi maça taraftarlarımızın 1-2 saat önce gelerek tribünde yerlerini almalarını istirham ediyoruz.” Dedi.

(Yorum Haber Merkezi)BAYAN TARAFTARDAN KALECİ AKIN'A ÇİÇEK

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 7 ay önce / 13.04.2017 10:06:46 | Görüntüleme : 1458
Songül Taşdelen Menemen maçı öncesi Hatayspor kalecisi Akın Alkan’a çiçek vererek başarılar diledi.

Menemen Belediyespor maçı öncesinde kaleci Akın Alkan’a çiçek jestinde bulunan Songül Taşdelen, kaleci Akın’a da başarılar diledi.

Hatayspor Kalecisi Akın Alkan’da çiçek jestinden dolayı Songül Taşdelen’e teşekkür etti.

(Yorum Haber Merkezi)TARAFTARLARDAN MÜTHİŞ DESTEK

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 7 ay önce / 12.04.2017 09:47:06 | Görüntüleme : 1295
Hatayspor, teknik direktör İlhan Palut döneminde süper çıkışını sürdürürken, Bordo-Beyazlı taraftarlar da takımını desteklemeye devam ediyor.

Pazar günü Antakya’da oynanan Menemen Belediyespor maçında tribünleri dolduran 5 bini aşkın Hatayspor taraftarı, takımını müthiş destekleyerek 12. Oyuncu görevini üstlendi.

İki takım açısından grubun en önemli maçlarından biri olan Hatay-Menemen maçında tribünde tam anlamıyla şov vardı.

Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Bordo-beyazlı taraftarlar ahenk içinde takımına güç verdi. Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren koordinasyonunda maraton tribünde Ömer Benli, kapalı tribünde Songül Taşdelen, taraftarları organize ederek Hatayspor’u ateşledi.

90 dakika yanında uzatma anlarında bile tezahüratlarını eksik etmeyen Bordo-Beyazlı taraftarlar, Mithat Yaşar’ın golüyle 1-0 kazanılan maç sonunda takımını tribünlere davet ederek galibiyet sevincini birlikte paylaştılar.

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, Menemen galibiyetinden ötürü Hatayspor teknik heyetini ve futbolcuları tebrik etti ve müthiş desteğinden ötürü dernek yönetim kurulu arkadaşlarına, tribün temsilcilerine ve tüm Hatayspor taraftarlarına teşekkür etti.

(Haber: A.Vahit Güraslan)PLAY-OFF MAÇLARINA ŞİMDİDEN HAZIRLANMALIYIZ

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 7 ay önce / 11.04.2017 09:36:42 | Görüntüleme : 1251
Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren hafta sonunda Hatayspor’un kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı ve 1-0 kazandığı Menemen Belediyespor maçı sonrasında, Bordo-Beyazlı ekibin Play-Off’a büyük oranda kaldığını ve artık Hataylıların Play-Off maçlarına şimdiden hazır olması gerektiğini belirtti.

Play-Off yarışı içerisinde en önemli rakiplerden olan Menemen Belediyespor karşılaşması sonrasında konuşan Mehmet Deviren (Komando) Menemen Belediyespor galibiyetinde emeği geçen tüm teknik ekibe, futbolculara ve doksan dakika boyunca Hatayspor’u destekleyen taraftarlara teşekkür etti.

Komando Mehmet, Hatayspor’un Menemen Belediyespor maçını kazanması ile ilgili olarak “Bu çok önemli olan Menemen Belediyespor mücadelesinden galibiyetle ayrılarak hemen hemen Play-Off’u garantiledik. Öncelikle bu güzel taraftarları senelerden beri bekliyorduk, Allah’a çok şükür ki gelen galibiyetler sonrasında inançla bu taraf atmosferini yakaladık. Artık Hatayspor olarak bu tabloyu kaybetmemiz lazım. Bu tablonun sürmesi içinde hedef 1. Lig. Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili olarak bende Hatayspor taraftarları da 1. Ligi istiyoruz. Menemen Belediyespor maçının kazanılmasında, Play-Off hedefi doğrultusunda emeği geçen tüm futbolculara, teknik ekibe, yönetime ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Kimse unutmasın daha bitmedi, 1. Lig için henüz yolun başındayız” dedi.

Komando Mehmet ayrıca Hatayspor Taraftarlarının yanında olan yalnız bırakmayan, Hatayspor Taraftarlar Derneği 2. Başkanı Cengiz Özcan’a teşekkür ederek “her zaman bizlerin yanında olan, taraftarlarımızı bir an olsun yalnız bırakmayan, her sorunu ve sıkıntısı ile ilgilenen Cengiz Özcan’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

(Haber Merkezi) HER ŞEY HATAYSPOR’UMUZ İÇİN

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 7 ay önce / 06.04.2017 09:32:39 | Görüntüleme : 1254
Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, haftasonu oynanacak Menemen Belediyespor maçının önemine dikkat çekerek tüm Bordo-Beyazlı taraftarları maça davet etti.

Gönüllerimizin yarım asırlık sevdası Hataysporumuzun bu hafta sonu Antakya’da oynayacağı Menemen Belediyespor maçı büyük önem arz etmektedir diyen Ergin, yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “10 hafta önce umutsuz olduğumuz Play-Off hayali, teknik direktör İlhan Palut döneminde sağlanmış olup, ayağımıza gelen bu fırsatı değerlendirmek gerekir.

Bu nedenle pazar günü oynanacak Menemen Belediyespor maçı sıradan bir maç değildir. Rakibimizin üçüncü sırada olduğu grupta Hatayspor dördüncü sırada yer alıyor. Büyük ihtimalle Play-Off rakibimiz olacak Menemen takımını yenerek ligi 3. Sırada tamamlamak Hatayspor’a önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Hatayspor’un rakibini yenmesinin ardından ligi üçüncü sırada bitirmesi durumunda Play-Off’ta ilk maç Menemen’de ikinci maç Antakya’da oynanacak ve bu durum Hatayspor açısından bir avanta olacaktır.

Play-Off provası olacak bu maça hem takım olarak hem de taraftarlar olarak iyi motive olmalıyız.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın himayesinde, Hatayspor Kulübü Başkanı Serdar Güven ve yönetim kurulunun maddi-manevi desteğinde takımımız beklenenin üzerinde performans sergileyerek bu seviyelere geldi.

Şimdi söz sırası taraftarlarda. 9 Nisan Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumunda saat:15.00’te başlayacak maçta tribünde yerimizi alalım, stadı tamamen dolduralım. Hatayspor’umuzu centilmence 90 dakika destekleyelim. Rakibimizi yenerek Play-Off öncesi avantaj elde edelim. Hatayspor olarak bu gücü kendimizde görüyoruz.

Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu olarak tribün desteği konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başkanvekili Mehmet Deviren koordinasyonunda maraton tribünde Ömer Benli, kapalı tribünde Songül Taşdelen taraftarlarımız ahenk içinde Güneyin Yıldızı Hatayspor’umuzu destekleyecektir.

Bu önemli maça ben Hataysporluyum diyen tüm sporseverleri davet ediyoruz. Taraftarların maça 1 saat önce gelerek bilet ve giriş kuyruklarında zaman kaybetmemelerini öneriyoruz.

Her şey Hatayspor’umuz için.” dedi.

(Yorum Haber Merkezi)KOMANDO MEHMET’İN TILSIMI TUTTU

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 8 ay önce / 29.03.2017 10:30:35 | Görüntüleme : 1279
Uzun yıllardır gönül verdiği Hatayspor’u içte ve deplasmanlarda yalnız bırakmayan Mehmet Deviren (Komando Mehmet) Etimesgut Belediyespor maçında büyük sevinç ve mutluluk yaşadı.

Hatayspor’un kendi sahasında oynadığı maçlarda rakibi yenmek konusunda zorlanması ve puan kaybetmesi üzerine Komando Mehmet, kale yanlarına hafta içinde bir tılsım gerçekleştirdi.

Hatayspor aleyhine verilen penaltıyı kaleci Akın Alkan kurtarırken, son dakikada Hatayspor ağlarıyla buluşacak top, çizgiden çıkarıldı.

Hatayspor Yılmaz’ın golüyle maçı 1-0 kazanırken maç sonunda tılsımı tutan Mehmet Deviren, bu mutluluğu Hataysporlu futbolcularla paylaştı.

KOMANDO MEHMET’TEN GÖKHAN ZAN’A TEŞEKKÜR

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren (Komando) Hatayspor Genel Koordinatörü Gökhan Zan’a Taraftar Derneği’ne yaptığı yardımlar dolayısı ile Hatayspor Taraftarlar Derneği adına teşekkür etti.

Başkanvekili Deviren, bugüne kadar Hatayspor’a yaptığı katkıların göz ardı edilemeyeceğini, bunun yanı sıra Taraftarlar Derneği’ne de her zaman el uzattığını söyledi.

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren Hatayspor Genel Koordinatörü Gökhan Zan’ın Hatayspor Taraftarlar Derneği’ne 5 adet davul yaptırdığını bunun için kendisine teşekkür ettiğini belirterek “Galatasaray ve Beşiktaş formalarını giymiş, Milli Takım formasını başarı ile terletmiş Hatay’ın gururu haline gelmiş Hatayspor Genel Koordinatörü Gökhan Zan’a Hatayspor Taraftarlar Derneği’ne yaptığı davul yardımı dolayısı ile teşekkürlerimi sunuyorum. Hatayspor’a geldiği günden bu yana alt yapısı ile A takımının Play-Off iddiası ile takımı başarıdan başarıya koşturmak için gecesini gündüzüne katan değerli kardeşim Gökhan Zan, Hatayspor taraftarlarını da unutmayarak bir kez daha gönüllerimizi fethetmiştir. İçeride dışarıda Hatayspor takımının her zaman yanında olan cefakar taraftarlara desteklerini daha da iyi sürdürmelerini sağlamak adına, davul yaptırarak hediye eden Gökhan Zan bir kez daha alçak gönüllüğünü ve mütevaziliğini ön plana çıkarmıştır. Hatayspor Genel Koordinatörü değerli kardeşim Gökhan Zan’ın bu yardımını Hatayspor Taraftarları unutmayacaktır. Ayrıca Hataysporumuzun inşallah oynayacağı Play-Off final maçın öncesinde de Gökhan Zan’ın taraftarlara bir sürprizi daha olacaktır” dedi.

(Haber: S.Ergin)Bu taraftarlara helal olsun

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 1 yıl, 8 ay önce / 09.03.2017 08:52:14 | Görüntüleme : 1119
Hatayspor’un Pazar günü kendi sahasında karşılaştığı Tokatspor maçında sezonun en kalabalık seyirci sayısına ulaşıldı.

Bordo-Beyazlı temsilcimizin 4 maç üst üste galibiyet serisine ulaşmasıyla Hataysporlu taraftarlar, Tokat maçına büyük ilgi gösterdi.

Maça bir süre kala bilet gişeleri önünde uzun kuyruklar oluştu. Stadyuma giriş kapılarında da yoğunluk yaşandı.

Antakya Atatürk Stadyumunun tribünlerini büyük ölçüde dolduran 5500-6000 civarında ki Bordo-beyazlı taraftarlar, maç boyunca Hatayspor’u coşkuyla destekledi.

Hatayspor Taraftarlar Derneği’nin organizasyonunda maraton tribününde ve dernek bünyesinde ki 31 Asi Gençlik grubunun yer aldığı kapalı tribünde taraftarlar takımına müthiş destek verdi.

Soner Örnek’in golüyle 1-0 öne geçilmesinin ardından bu coşku daha da arttı. Ancak ikinci yarıda Hatayspor’da ki durgunluk skora yansıyınca maçta 1-1 sona erdi.

4 maç sonra serinin bozulması yanında beşinci maçta yenilen ilk gol ve kaybedilen iki puan, 6 bin taraftarının stadı üzgün terketmesine yol açtı.

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, maça gelerek takımını destekleyen tüm taraftarlara, ayrıca maraton tribününde taraftarları organize eden Mehmet Deviren’e, Ömer Benli’ye, kapalı tribünde taraftarları organize eden Songül Taşdelen’e teşekkürlerini iletti.

(Yorum Haber Merkezi)