......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 256675

Hatay-Tarsus taraftarları bir arada

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 11 ay önce / 16.04.2013 11:08:33 | Görüntüleme : 1599


Pazar günü Antakya`da oynanan Hatayspor-Tarsus İdman Yurdu maçı öncesi Türk sporu adına güzel bir tablo oluştu.

Hatayspor Taraftarlar Derneği ve Tarsus Nusretin Mayınları taraftar grubu mensupları Antakya`da dernek binasında buluşarak sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu gösterdiler.

Hataylı ve Tarsuslu taraftar temsilcileri birlikte spor üzerine sohbet ederek önemli mesaj verdiler. Bu toplantıda Taraftarlar Derneği adına Sadullah Ergin, Nadir Sahillioğlu, Mehmet Deviren, Hasan Pembecioğlu, Aykut Doğru, Tahsin Bekler, amigo Hikmet Sağıroğlu ile Tarsus`tan gelen Mustafa Erpolat ve Nusretin Mayınları taraftar grubu temsilcileri hazır bulundu.

Antakya`nın meşhur tepsi kebabını birlikte yiyen taraftarlar daha sonra okunan Kur`an-ı Kerimi dinlediler. Dostlu ve kardeşlik adına yapılan duaya amin dediler.

Nusretin Mayınları taraftar grubu başkanı Mustafa Erpolat ile içinde bayanlarında bulunduğu 15 kişilik grup, Hatayspor Taraftarlar Derneği`nin konuğu olarak birlikte Antakya`da şehir turu attılar.

Maç zamanı da önce maraton tribününe giden Tarsus kafilesi daha sonra Emniyet yetkilisinin isteği üzerine kapalı tribünde Hataylı dostlarıyla birlikte maçı birlikte izlediler.

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin konuğu Mustafa Erpolat`a Bordo-Beyaz kaşkol vererek başarı dilerken, Erpolat`ta Ergin`e Sarı-Lacivert kaşkol hediye etti. Hataylı ve Tarsuslu taraftar temsilcileri birlikte maçı izlemek için kapalı tribüne birlikte oturdular.

Bu arada Tarsus`un bir diğer taraftar grubu ile bazı Hataysporlu fanatik taraftarların çıkardığı olayları üzüntüyle izleyen Ergin ve Erpolat, fanatizm ve bu tür olayları tasvip etmediklerini, kendileri arasında ki bu dostluğun daha da pekişeceğini vurguladılar.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Hataysporlu taraftarlar Tarsus maçına hazır

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 11 ay önce / 12.04.2013 10:54:46 | Görüntüleme : 1664


Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, Pazar günü oynanacak Tarsus İdman Yurdu maçına tüm taraftarları davet ederek Play-Off açısından kader maçı olduğunu açıkladı.

Maçın dostça ve centilmence geçmesi temennisinde bulunan Taraftarlar Derneği, maraton tribününde buluşacaklarını belirterek şu açıklamada bulundu:

“Son haftalarda kaybettiği puanlarla şampiyonluk hedefinden uzaklaşan ancak Play-Off şansı devam eden Hatayspor`un bu hafta sonu Antakya`da oynayacağı Tarsus İdman Yurdu maçı büyük önem arz etmektedir.

Son oynanan Giresun ve Sarıyer maçlarında oynanan kötü futbol yanında alınan yenilgiler bizi üzse de Hatayspor`un her zaman yanında olmaya ve takımımızı desteklemeye devam edeceğiz. Çünkü biz taraftarlar, Hatayspor`un gerçek sahibiyiz ve kötü gün dostuyuz.

Hatayspor teknik heyetinde yapılan değişiklikle yeni göreve başlayan teknik direktör Ahmet Taşyürek ve antrenörler İlhan Palut, Zafer Uysal, Metin Kantarcı hocalarımıza başarılar diliyoruz. İşleri zor, ama bu dönemde zoru başaracaklarına inanıyoruz.

Hafta içinde Taraftarlar Derneği yönetimi olarak tesisleri ziyaret ederek teknik heyet ve futbolcularımızla dayanışma toplantısı yaptık. Bu buluşmanın yararlı olduğunu, bütünleşme açısından önemli adımlar atıldığını gördük.

Hatayspor için geriye kalan 5 maçta yeni bir dönem başlıyor. Geçmişe sünger çektik ve temiz bir sayfa açtık. Tarsus maçı bizim açımızdan kader maçıdır. Bordo-Beyazlı renklere gönül veren tüm taraftarları, Tarsus maçında Hatayspor`u desteklemeye davet ediyoruz.

Bu maçla birlikte Hatayspor`un yeniden çıkışa geçeceğimize ve Play-Off hedefine ulaşacağına inanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için 14 Nisan Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumunda saat: 14.30`da başlayacak Tarsus maçında Hatayspor`a tam destek vereceğiz. Hataylı tüm sporseverleri maraton tribününe bekliyoruz.

Bu arada aynı bölgenin takımı olan Tarsus İdman Yurdu maçının dostça ve centilmence geçeceğini belirtiyoruz. Tarsus Nusretin Mayınları taraftar grubunu ve başkanları Mustafa Erpolat`ı en iyi şekilde ağırlayıp maçın dostça geçmesini sağlayacağız. Sporda rekabet güzeldir. Tarsus bizim ezeli rakibimiz ama ebedi dostumuzdur. Taraftarlar Derneği olarak bunu sağlayacağız ve çatlak seslere izin vermeyeceğiz.” dedi.

(Haber: Hüseyin Okay)


TARAFTARLARDAN TAŞYÜREK`E TAM DESTEK

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 11 ay önce / 11.04.2013 10:43:49 | Görüntüleme : 1537


Hatayspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Ahmet Taşyürek`e Taraftarlar Derneği tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunularak çiçek takdim edildi.

Salı günü akşamı haftalık yönetim kurulu toplantısını dernek binasında gerçekleştiren Hatayspor Taraftarlar Derneği, daha sonra hep birlikte tesislere gittiler.

Hatayspor Teknik heyetinde yer alan Ahmet Taşyürek, İlhan Palut, Zafer Uysal, Metin Kantarcı ile futbolcularla buluşan taraftar temsilcileri arasında Hatayspor üzerine samimi sohbet gerçekleşti.

Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, son haftalarda alınan başarısız sonuçlardan dolayı taraftarlar olarak çok üzgün olduklarını ancak bu hafta oynanacak Tarsus maçıyla birlikte 5 maçlık beyaz sayfa açtıklarını belirtti. Tarsus maçının kader ve dönüm maçı olduğuna dikkat çeken Ergin, “Hatayspor`un futbolcu kadrosuna baktığımızda alınan sonuçlar bizi şaşırtıyor ve üzüyor. Hatayspor camiası olarak Tarsus maçı ile birlikte toplam 5 maçta kenetlenip Play-Off`a kalmalıyız. Göreve yeni gelen Ahmet Hocamız bizim içimizden çıkan değerli bir spor adamı. Teknik heyete ve futbolcu kardeşlerimize geriye kalan maçlarda başarılar diliyoruz” dedi.

Hatayspor Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek`te Taraftarlar Derneği`nin bu ziyaretine teşekkür ederek amaçlarının Hatayspor`u hedefe ulaştırmak ve taraftarları mutlu etmek olduğunu söyledi.

Futbolcular adına konuşan takım kaptanları Erhan Çatalçam ve Ömer Kısa`da bundan sonra ki maçlarda tüm çabayı göstererek iyi sonuçlar alacaklarının sözünü verdiler ve Pazar günü oynanacak Tarsus İdman Yurdu maçına tüm taraftarları davet ederek destek istediler.

Konuşmaların ardından Taraftarlar Derneği adına Başkan Ergin, Ahmet Hoca`ya çiçek takdim ederek görevinde başarılar diledi.

Taraftarların getirdiği baklava futbolculara ikram edilerek Tarsus maçında doping etkisi yapması dileğinde bulunuldu. Taraftarların bu zor günlerde iyi niyet ziyareti, Hatayspor teknik heyeti ve futbolculara moral kazandırdı.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


31 ASİ GENÇLİK`TEN COŞKULU GECE

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 1 hafta önce / 01.04.2013 11:31:44 | Görüntüleme : 2648


Hatayspor`a gönül veren taraftar topluluklarından olan 31 Asi Gençlik taraftar grubu, birlik ve dayanışma gecesi düzenledi.

Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyesi olan 31 Asi Gençlik taraftar grubunun bayan amigosu Songül Taşdelen`in düzenlediği yemekli etkinlik, 29 Mart Cuma günü akşamı Güzelburç Beldesi Pehlivan`ın Yeri Restaurant`ta gerçekleşti.

Düzenlenen geceye; Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, Antakya Belediye Başkan Yardımcıları İzzet Kakil, Mehmet Çaparali, Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Mahmut Çelikel, 2. Başkan Nadir Sahillioğlu, Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri Yakup Alp, Mustafa Doğru, Faik Özkaya, Hasan Yetmez, ayrıca tribünlerin önemli isimlerinden Türker Özkaya, Hikmet Sağıroğlu, Abbas Timurlenk`te ve çok sayıda davetli katıldı.

Birlikte yemek yiyen davetliler, daha sonra 31 Asi Gençlik`in kuruluş yıldönümü dolayısıyla hazırlanan büyük bir pastanın kesilmesini izlediler. Songül Hanım, eliyle pastayı kestikten sonra konuklarına ikram etti.

Düzenlenen gecede Songül Taşdelen, taraftarın her zaman yanında olan ve destek veren Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali`ye Bordo-Beyaz forma hediye etti.

Bu arada gecenin ilerleyen saatlerinde Antakya`nın renkli simalarından Deliler Dernek Başkanı Abbas Timurlenk, aşka gelerek sandalye ve masaların üzerine çıkarak oynamaya başladı. Neşe içinde başlayan dayanışma gecesi neşe içinde sona erdi.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


ÖZÜR VE KREDİ BİTTİ
Hatayspor Taraftarlar Derneği, son haftalarda oynanan kötü futbola ve alınan yenilgilere sert tepki göstererek uyarılarda bulundu

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 1 hafta önce / 28.03.2013 10:52:13 | Görüntüleme : 1552Hatayspor`un son haftalarda aldığı yenilgilerle zirve yarışından uzaklaşmasına Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulundan sert tepki geldi.

Artık teknik heyet ve futbolcularının dileyecekleri özrü, kullanacakları kredilerinin kalmadığını belirten Taraftarlar Derneği, şu açıklamada bulundu:

“Hatayspor`un K.Maraşspor maçında alacağı galibiyetle şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşacağımız umuduyla gittiğimiz maçta 3-1`lik yenilginin şokunu ve üzüntüsünü yaşamaktayız.

Mağlubiyet kadar ortaya konulan kötü futbol ve tel tel dökülen bir Hatayspor izlemek bizi daha da üzmüştür. Son dönemlerde takımımızı hiç bir bu kadar aciz ve ruhsuz izlememiştik.

Maçın hakemi kötü bir yönetim gösterdi. Verdiği kararlar hep Hatayspor`un aleyhine oldu. Bu nedenle hakemi kınıyoruz. Ama yenilgiyi sadece hakeme bağlamakla kendimizi kandırmış oluruz. Hatayspor, maçı kazanmak adına sahaya bir şey yansıtmadı. Maçı isteyen ve iyi mücadele eden K.Maraşspor haklı bir galibiyet aldı.

Taraftarlar Derneği olarak içte ve dışta Hatayspor`u yalnız bırakmadık Ama desteğimiz ve sevgimiz son haftalarda karşılıksız kalıyor. Bordo-Beyazlı taraftarların inancını, teknik heyet ve futbolcularda görmek istiyoruz. Bizim sevgimizde büyüktür tepkimizde. Kimse bizim hayallerimizle oynamasın ve sabrımızı ölçmesin.

Hatayspor yönetimi kötü gidişe el koymalı ve radikal kararlar almalıdır. Teknik heyet ve futbolcular uyarılmalıdır. Herkes bir an önce kendine gelmeli ve Hatayspor`a yakışan futbol mücadelesini sahaya yansıtmalıdır. Bizi başarıya taşıyan bu futbolcularımız nasıl oluyorda bu kadar düşüş yaşıyor bunu anlayabilmiş değiliz.

Futbolcularımız kendine iyi bakmıyorlarmı?

Takımda gruplaşma mı var?

K.Maraşspor`da futbolcular paralarını alamazken, ödenen paraların rahatlığımı Hataysporlu futbolcuları motive yapamıyor?

Ligin bitimine 8 maç var. Her şeye rağmen umudumuzu ve inancımızı kaybetmek istemiyoruz. Teknik heyete ve futbolculara bir önerimiz var. Sakarya, Giresun, Sarıyer maçlarından elde edilecek 9 puan bizi tekrar potaya girdirecektir. Şu iyi bilinsin ki teknik heyetin kredisi K.Maraş maçında bitmiştir. Teknik Direktör Ali Güneş`in özürü kalmadı, kredisi bitti. Geldiği gün bize şampiyonluk sözü veren Ali Hoca`nın sözünü tutmasını bekliyoruz. Sakarya maçı bir dönüm noktasıdır. Herkes ona göre tedbirini almalıdır.Hatayspor armasının yer aldığı Bordo-beyaz forma herkese nasip olmaz. Hatayspor forması ağırdır. Bunu kaldıramayan ağırlığı altında kalır. Bu forma namustur, şereftir. Bu son uyarımızdır. Ya formanın hakkı verilir, ya da bu formayı taşıyamayan formasını çıkarır gider.

Özür ve kredi bitti. Çünkü sözün bittiği yerdeyiz. Hatayspor`un menfaati her şeyin üstündedir bu böyle biline.” denildi.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Öğrencilerin biletleri Taraftarlar Derneğinden

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 2 hafta önce / 21.03.2013 11:12:00 | Görüntüleme : 1553


Hatayspor’un cumartesi günü Antakya’da oynayacağı K.Maraşspor maçına gelecek öğrencilerin biletleri Taraftarlar Derneği tarafından karşılanacak.

Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu yaptığı yazılı açıklamada alınan kötü sonuçlara rağmen Hatayspor`u desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Taraftarlar Derneği tarafından yapılan yazılı açıklamada daha sonra şu bilgilere yer verildi: “Grubunda zirve mücadelesi yapan Hatayspor`un son haftalarda sergilediği kötü futbol ve kaybettiği puanlar bizi üzmeye devam ediyor. Son maçta İstanbul deplasmanında Pendikspor karşısında alınan 1-0`lık yenilgiyle bir fırsatı daha kaçırmanın şokunu yaşıyoruz.

Her şeye rağmen Hatayspor bizim. Başka Hatayspor`umuz yok. Bağrımıza taş basarak üzüntümüzü içimize atarak bu hafta oynanacak dönüm maçında Hatayspor`u desteklemeye devam edeceğiz. Grupta ikinci sırada yer alan K.Maraşspor ile oynanacak maç, Hatayspor açısından olmak veya olmamak maçıdır. Futbol maçları üç neticelidir. Buna göre ya kazanacağız, ya kazanacağız, ya da kazanacağız.

Bu arada Pendik maçında taraftarlarımızın İstanbul deplasmanına gidiş gelişleri konusunda yardımcı olan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş`a, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali`ye, Makine İkmal Müdürü Murat Güner`e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Taraftarlar olarak takımımıza inanıyoruz güveniyoruz dedik, demeye devam ediyoruz. Ama aynı inancı sahada futbol oynayan futbolcu kardeşlerimizden de bekliyoruz. Bizleri şu ana kadar bu seviyeye getiren futbolcularımız, K.Maraşspor`u yenecek güç ve kalitededir. Başarmak için önce inanmak gerekir. Başka bir sorun varsa bizde bilelim ve sorunu giderelim.

23 Mart Cumartesi günü Antakya Atatürk Stadyumunda saat: 13.30`da başlayacak Hatayspor-K.Maraşspor maçı sezonun en önemli maçıdır. O nedenle tribünleri doldurup takımımıza müthiş destek vermeliyiz. Ben Hataysporluyum diyen herkesi bu maça davet ediyoruz. Allah aşkına, herkes Bordo-Beyaz formasını, kaşkolünü giyerek lütfen maça gelsin.

Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Cadde, İllegal, Bordo Bereliler ve 31 Asi Gençlik taraftar grupları hep birlikte Maraton tribününde buluşuyor. Hatayspor`u centilmence ve coşkuyla desteklemek için sizleri de maratona davet ediyoruz. Destek bizden, başarı Hatayspor`umuzdan. Başarıya ulaşmak için hep destek, tam destek diyoruz.

Bakanımızdan, Valimizden, Milletvekillerimizden, Belediye Başkanımızdan, işadamlarımızdan geriye kalan 9 maçta ilgi ve destek bekliyoruz. Gelin hep birlikte Hatayspor`u PTT 1.Ligine taşıyalım.

ÖGRENCİLERE BİLETLER TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN

Üniversite sınavı dolayısıyla Cumartesi günü oynanacak bu maçta tüm öğrencilere Taraftarlar Derneği olarak jestte bulunuyoruz. Maraton tribününe gelen tüm öğrencilere biletleri biz temin edeceğiz.

Hatayspor Kulübü Başkanı Hikmet Çinçin`le bu konuda görüşerek birlikte öğrencilerimize bilet konusunda yardımcı olma kararı aldık.K.Maraş maçında maraton tribününü tamamen doldurmayı hedefliyoruz. Okulları ziyaret ederek ilanlar yapıştırarak tüm öğrencileri maça davet edeceğiz. Cumartesi günü öğrenciler maratona gelsin, biletlerini kapıda bizden temin ederek tribüne yerleşsinler ve Hatayspor`u desteklesinler.

K.MARAŞSPOR KARDEŞ TAKIM

Ligin ilk yarısında K.Maraş deplasmanında gittiğimizde, bizlere yakın ilgi gösteren K.Maraşspor Taraftarlarına aynı ilgi ve sevgiyi göstereceğiz. Yıllardır aynı bölgede bulunan ve defalarca karşı karşıya geldiğimiz K.Maraşspor bizlerin kardeş takımıdır.
Hatay insanına yakışır şekilde K.Maraşspor`u karşılayıp, maçın dostluk ve centilmenlik içinde geçmesini sağlayacağız. Tabi bu arada Hatayspor`un kazanması için 90 dakika susmadan takımımızı coşkuyla destekleyeceğiz. Herkesi bu desteğe davet ediyoruz.

(Haber: A. Vahit Güraslan)


Hatayspor`un vefakar taraftarları

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 3 hafta önce / 16.03.2013 09:12:58 | Görüntüleme : 1704


Uzun yıllardır Hatayspor`a gönül veren taraftarlar, hiçbir zaman takımlarını yalnız bırakmayarak vefalı olduklarını defalarca ispat ettiler.

25 yıldır tribünlerde Hatayspor`u destekleyen ve Taraftarlar Derneğinin kurucu başkanı olarak Hatayspor camiasına büyük hizmetler veren Mehmet Deviren yanında beraberinde tribünün önde gelen isimleri Adil Doğan, Songül Taşdelen ve Hasan`da takımın başarısı için çaba gösteriyor.

Hatayspor`un fanatik taraftarları Komando Mehmet, Adil, Songül ve Hasan gerek iç sahada oynanan maçlarda gerekse deplasmanlarda oynanacak maçlarda Hatayspor`u yalnız bırakmayacaklarını belirttiler.

(Haber: Sadullah Ergin)


ŞAMPİYONLUK HEDEFİNE KİLİTLENDİK

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 3 hafta önce / 14.03.2013 11:11:40 | Görüntüleme : 1626


Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, Hatayspor`un son maçında Nazilli Belediyespor ile golsüz berabere kalarak zirve yarışında iki puan kaybetmesinin üzüntüsünde olduklarını belirterek lider Polatlı Bugsaş ve üst sıralardaki takımların yenildiği haftada önemli bir fırsat kaçırılmış olduğuna dikkat çekildi.

Her şeye rağmen Hatayspor`a olan inançlarını kaybetmediklerini ve şampiyonluk hedefine kilitlendiklerini açıklayan Taraftarlar Derneği yönetimi şu görüşlerde bulundu:

“Takımının şampiyon olacağına inanan 5 bin taraftar, takımını desteklemek için stadyum tribünlerinde yerini alarak maç boyunca Hatayspor`u coşkuyla destekledi. Taraftarlar Derneği organizasyonunda maratonda buluşan Cadde, İllegal, Bordo Bereliler, 31 Asi Gençlik taraftar grubuna ve stada gelen tüm taraftarlara takımına verdiği tam destekten dolayı teşekkür ederiz.

Nazilli maçında Hatayspor maalesef sezonun en kötü futbolunu sergileyerek taraftarlarını üzdü. Ancak bu maçın iş kazası olduğunu, takımın kötü oynama kredisini kullandığını varsayarak bu maçın geride kaldığını düşünüyoruz. Her şeye rağmen sorumluluk ruhu ve Hatayspor sevgisiyle yönetime, teknik heyete ve futbolculara sahip çıkmaya devam ediyoruz.

Futbolcularımızın bu maçtan ders alarak bu hafta sonu İstanbul`da oynanacak Pendikspor maçında kaybedilen puanların telafisini yapacağına inanıyoruz. Hatayspor armalı Bordo-Beyazlı formayı giyen futbolcularımız, yedikleri ekmeği helal ettirecek karaktere sahipler.

Taraftar, Hatayspor`un şampiyonluğuna inanıyor. Taraftarların inandığı kadar herkes şampiyonluğa inanmalıdır. Ligin bitimine 10 maç kala seferberlik ilan ediyoruz. Her maç önemli ve her maç final niteliğinde. Hatay olarak Bakanıyla, Milletvekilleriyle, Valisiyle, Belediye Başkanıyla, yerel basınıyla ve tüm taraftarlarıyla bütünleşerek şampiyonluk hedefine kilitlenmelidir.

Pendikspor maçının önemi dolayısıyla Taraftarlar Derneği olarak Hatayspor`u İstanbul`da yalnız bırakmayacağız ve destekleyeceğiz. Her konuda taraftarlarımızla ilgilenen ve yardımcı olan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş`a teşekkür ediyoruz.

İstanbul`da ikamet eden Hataylı işadamı Mehmet Sarp`ın da çabalarıyla İstanbul`da ki hemşerilerimizle iyi bir taraftar topluluğu oluşturarak Hatayspor`u destekleyeceğiz. Biz Hatayspor`a inanıyoruz. Çünkü inanıyorsak mutlaka başarırız.” dedi.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


TRİBÜN GALİBİ HATAYSPOR TARAFTARLARI

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 1 ay önce / 13.03.2013 11:31:32 | Görüntüleme : 2076


Hatayspor`un son maçta Nazilli Belediyespor ile 0-0 berabere kalarak iki puan kaybetmesinin üzüntüsü yaşanırken, Bordo-Beyazlı taraftarlar tribünde yaptığı destek ve şovla Pazar gününün tribün galibi oldu.

Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçı için Antakya Atatürk Stadyumuna 5 bin taraftar gelerek tribünde yerini aldı.

Bu arada Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Cadde, İllegal, Bordo Bereliler ve 31 Asi Gençlik taraftar grupları, maraton tribününde toplanarak hep birlikte Hatayspor`u destekledi.

Taraftarlar Derneği tribünden sorumlu yönetim kurulu üyesi Komando Mehmet ve taraftar grup liderlerinin yönetiminde binlerce taraftar maratonda adeta şov yaptı.

90 dakika boyunca takımını centilmence ve coşkuyla destekleyen taraftarlar, Hatay`ın plaka numarası olan 31. dakikada renkli bez parçaları yanında güvercin uçurma şovu, güzel bir görüntü oluşturdu.

Taraftarlar, tribünde takımını ateşlemeye çalışırken, maalesef Hataysporlu futbolcular taraftarların bu coşkusuna cevap veremeyince maçta golsüz sona erdi.

Bu maçta akıllarda kalan, Bordo-Beyazlı taraftarların Hatayspor`u coşkuyla desteklemeleri oldu.

(Haber: Hüseyin Okay)


TARAFTARLAR MARATONDA BULUŞUYOR

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 1 ay önce / 09.03.2013 09:40:20 | Görüntüleme : 1789


Hatayspor açısından büyük önem taşıyan Nazilli Belediyespor maçında Bordo-Beyazlı taraftarlar, tribün şovuna hazır.

Hatayspor Taraftarlar Derneği, maçın önemi doğrultusunda Salı günü yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından Perşembe günü de dernek binasında taraftar grup temsilcileriyle toplanarak bu maçta yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Taraftarlar Derneği yönetim kurulu yanında Cadde, İllegal, Bordo Bereliler ve 31 Asi Gençlik taraftar grupları, daha önce Bozüyük maçında olduğu gibi Pazar günü Nazilli maçında da Maraton tribününde yerini alarak hep birlikte Hatayspor`a destek verecek.

Bundan böyle her maçın önemli ve final niteliği taşıdığına dikkat çeken taraftarlar, sezon sonuna kadar gerek Antakya`da gerekse deplasmanda oynanacak tüm maçlarda Hatayspor`u destekleyeceklerini açıkladılar.

Taraftarlar Derneği organizasyonunda tüm taraftar grupları, tek ses tek yürek olarak Antakya Atatürk Stadyumu maraton tribününde yerini alarak Hatayspor`un 12. oyuncusu olarak galibiyete katkı sağlama amacında. Bu maçta çok gür sesle Hatayspor desteklenecek ve 31. dakikada özel gösteri sergilenecek.

Bu arada Taraftarlar Derneği, tüm sporseverleri Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçına davet ederek takımına sahip çıkmalarını ve desteklemelerini istedi.

ÖNCE FUTBOL MAÇI SONRA BASKETBOL

Pazar günü Hataylı spor-severleri yoğun bir mesai bekliyor. Antakya Atatürk Stadyumunda oynanacak Nazilli maçında Hatayspor`u destekleyecek olan sporseverler, bu maçın ardından saat.16.00`da başlayacak G.saray maçında da H.Antakya Belediye-spor`u desteklemek için Antakya Kapalı Spor Salonuna gidecek. Taraftarlar, hem futbol hem de basketbol maçlarında takımlarımızı desteklemek için tüm sporseverlere davet çağrısında bulundu.

(Haber: Sadullah Ergin)