......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 261066

Taraftarlar Derneğinde 2.Başkan Yurtsever

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 12.07.2013 10:28:54 | Görüntüleme : 1614


Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu, olağanüstü toplantı yaparak kendi arasında görev değişiklikleri yaptı.

Taraftarlar Derneği basın sözcüleri Hasan Yetmez ve Hasan Pembecioğlu tarafından yapılan ortak açıklamada şu bilgilere yer verildi.

“Hatayspor sevdasıyla görevini sürdüren Taraftarlar Derneği yönetiminde son toplantıda şu kararları almış bulunuyoruz. Görevinden istifa eden 2. Başkan Nadir Sahillioğlu`nun yerine 2.Başkanlık görevine Mehmet Yurtsever getirilmiştir. Bir kişi eksilen yönetim kurulu görevine de yedek birinci sırada yer alan Metin Savaş asil yönetim kurulu üyeliğine ve aynı zamanda Genel Sekreterlik görevine seçilmiştir. Taraftarlar Derneği yönetimi olarak 2.Başkan Mehmet Yurtsever ve Genel Sekreter Metin Savaş arkadaşlarımıza yeni görevle-rinde başarılar diliyoruz” dediler.

(Haber: A.Halik Görün)


Taraftarlar güçlü yönetim istiyor

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 11 ay önce / 12.06.2013 10:23:35 | Görüntüleme : 1582


Geride bıraktığımız sezonda Play-Off finalinde Fethiyespor`a 2-1 kaybederek PTT 1.Lig kapısından dönen Hatayspor`da yönetim 25 Haziran`da olağanüstü kongre kararı alması üzerine taraftarların gözü, kongre tarihine çevrildi.

Bu sezon yapılan hatalar dolayısıyla kaçan şampiyonluğun üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden taraftarlar, kongrenin Hatayspor için bir fırsat olduğunu dile getirerek Hatayspor`u şampiyonluk hedefine taşıyacak bir yönetim oluşması gerektiğini vurguladılar. Hikmet Çinçin başkanlığındaki yönetimin devam edip etmeyeceği konusunda bilgi sahibi olmadıklarını, yeni bir oluşumla Hatayspor`a yeni bir yönetimin gelip gelmeyeceğini bilmediklerini söyleyerek bu konuda spor kamuoyunun bilgilendirilmesi gerektiğini belirttiler.

Teknik Direktör Ahmet Taşyürek ve teknik heyetin yeni sezonda Hatayspor`da mutlaka görev alması gerektiğini kaydeden Bordo-Beyazlı taraftarlar, mevcut kadronun korunarak eksik yerlere kaliteli futbolcu alınmasını, yeni sezonda Hatayspor`u şampiyonluğa taşıyacak bir yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosu kurulması gerektiğini istediler.

Taraftarların Hatayspor`a olan sevgi ve bağlılığının Konya`da oynanan final maçında bir kez daha görüldüğünü hatırlatan taraftarlar, bir daha yaşanan bu acı yerine şampiyonluk sevinci yaşamak istediklerini belirttiler.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Hataysporlu taraftarlar müthiş destek verdi

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 11 ay önce / 03.06.2013 12:27:10 | Görüntüleme : 2179

Hatayspor`a gönül veren Bordo-Beyazlı taraftarlar, Cuma günü oynanan 2.Lig Play-Off finali için gittiği Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda Hatayspor`a müthiş bir destek verdi.

Hatayspor Taraftarlar Derneği tarafından yapılan organizasyonla taraftarlar için 30 otobüs tahsis edilerek taraftarların Konya`ya gidişi sağlandı.

Maçın oynandığı Cuma sabahı erken saatten itibaren Hatayspor Taraftarlar Derneği binası önünde toplanan taraftarlar, sağlanan otobüslere binerek yola çıktılar. Taraftarlar Derneğinin organizasyonunda 30 otobüsle yaklaşık 1500 taraftar Konya`ya taşındı. Özel olarak giden taksi ve minibüsler yanında çok sayıda illerden gelen taraftarların buluşmasıyla 3000 taraftar Konya Atatürk Stadyumu tribünlerinde yerlerini aldılar.

Başta Komando Mehmet olmak üzere taraftarlar derneği üyeleri ve taraftar gruplarının önde gelen isimleri hep birlikte Hatayspor`a inanılmaz destek verdiler.

Taraftarlar, Bordo-Beyaz bayrak ve çeşitli pankartlar yanında binlerce kişinin yaptıkları tezahüratlarla Hatayspor`a destekte bulundular.

Hatayspor`un maçı başında attığı golle çılgınca sevinen Bordo-Beyazlı taraftarlar, 90.dakikada yenilen golle 2-1 kaybedilen maç sonrası tribünde adeta yıkıldılar.

Umutla ve sevinçle Konya`ya giden taraftarlar, büyük üzüntü içerisinde Antakya`ya geri döndüler.

(Haber: Ömer Gülistan)


Hüseyin Kala`ya helal olsun

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 11 ay önce / 03.06.2013 12:26:20 | Görüntüleme : 1732

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kasımpaşaspor`un önemli futbolcularından Hüseyin Kala, Hataysporlu taraftarlar için bir güzellik daha yaptı.

Hemşerimiz olan Hüseyin Kala, Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Konya`da oynanan Play-Off finali için Bordo-Beyazlı taraftarlar için bir otobüs tahsis etti.

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin`i ziyaret eden Hüseyin Kala, memleketinin takımı Hatayspor`u çok sevdiğini ve onu desteklemek için Konya`ya gidecek taraftarlara yardımcı olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Ergin`de Kala`nın otobüs desteğine teşekkür ederek sezon başında da taraftarlar için 200 adet yağmurluk yaptırdığını hatırlatarak kendisine Kasımpaşaspor forması altında Süper Ligde diledi.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Hatayspor Taraftarlar Derneğinden dev organizasyon
KONYA`YA 25 OTOBÜSLE ÇIKARTMA

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 2 gün önce / 31.05.2013 10:34:45 | Görüntüleme : 1861


Hatayspor Taraftarlar Derneği, bugün oynanacak Play-Off final maçı olan Hatayspor-Fethiyespor maçı için 25 otobüsle Konya`ya çıkartma yapıyor.

Başta Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, Kurucu Başkan Mehmet Deviren ve yönetim kurulunun çabaları sonucu taraftarlar için 25 otobüs tahsis etti.

Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetimi otobüs konusunda destek veren ve yardımcı olan herkese teşekkür etti. Taraftarlara otobüs ve maddi destek yardımında bulunanlar:

Adalet Bakanı Sadullah Ergin 6 otobüs, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş 5 otobüs, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri 1 otobüs, Hatay Milletvekili Âdem Yeşildal 1 otobüs, Hatay Milletvekili Hasan Akgöl 1 otobüs, HAS Turizm sahibi Ayhan Kara 1 otobüs, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı İDÇspor Başkanı Cengiz Gül 1 otobüs, HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz, Güngör Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güngör 1 otobüs, Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu 3 otobüs, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu yönetim kurulu 1 otobüs, İşadamı Necmi Asfuroğlu 1 otobüs, Jan Baram 1 otobüs, Şıh Safa Aksoy 1 otobüs, Kasımpaşaspor futbolcusu Hüseyin Kala, Ufuk Orman Ürünleri sahibi Süleyman Arslan 1 otobüs, Özkazarlar Şirketi sahibi Ali Kazar 1 otobüs, Narlıca Belediye Başkanı Mehmet Çil 1 otobüs, Altınkaya Belediye Başkanı Mustafa Kaves 1 otobüs, K.Dalyan Belediye Başkanı Fuat Altınel 1 otobüs, ayakkabıcı imalat esnafından 1 otobüs, Rasim Ray, Serdar Güven, Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) ve Ahmet Şeniz Melek`ten maddi destek.

(Haber: Ömer Gülistan)


HSDF yönetimi, Konya`ya maça gidiyor

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 3 gün önce / 30.05.2013 11:01:51 | Görüntüleme : 1937

Hatay Dernekleri ve Sosyal Dernekler Federasyonu, 31 Mayıs Cuma günü Play-Off maçında Hatayspor`u desteklemek için Konya`ya gidecek.

HSDF yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu, Hatayspor`un Bayrampaşaspor`u 3-1 yenerek finale çıkmasından dolayı tebrik ederek final maçında da başarılar diledi.

HSDF yönetim kurulu son yaptığı toplantıda, federasyon üyesi olan Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin`in önerisini uygun görerek yönetim olarak bir araçla Hatayspor`u desteklemek amacıyla Konya`ya gitme kararı verdi.

Taraftarlar Dernek Başkanı Ergin, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Taşçıoğlu ve yönetime Hatayspor konusunda göstermiş olduğu duyarlılığa teşekkür etti.

(Haber: Ercan Önal)


Konya`da yaşayan Hataylılardan Hatayspor`a pankartlı destek

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 3 gün önce / 30.05.2013 10:59:38 | Görüntüleme : 1896

Play-Off maçlarını Konya`da oynayan Hatayspor`a Konya`da yaşayan Hataylılar destek veriyor.

Hataylılar, Bayrampaşaspor maçı öncesi Konya Atatürk Stadyumuna ellerinde “Konya`da yaşayan Hataylılar Derneği Hatayspor`umuza PTT 1.Lig yolunda başarılar diler” yazılı pankartla geldiler.

Tribüne pankartı asan Hataylılar, daha sonra Antakya`dan maça gelen Bordo-Beyazlı taraftarlarla birlikte Hatayspor`u desteklediler. 3-1 kazanılan maç sonunda da final maçında buluşma sözü verdiler.

(Haber: Sadullah Ergin)


Taraftarlar için otobüsler hazır

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 3 gün önce / 30.05.2013 10:55:11 | Görüntüleme : 1821

Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, 31 Mayıs Cuma günü (Yarın) Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda oynanacak Play-Off final maçı için yaptığı girişimler sonucu taraftarları Konya`ya götürmek için 25`e yakın otobüs tahsis etti.

Fethiyespor maçının önemine değinen Taraftarlar Derneği, bu maçta Hatayspor`a başarılar dilerken taraftarın da tribünde takımının onikinci oyuncusu olacağını belirttiler.

Taraftarlara otobüs konusunda destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür eden Taraftarlar Derneği, şu açıklamada bulundu: Hatayspor`un Play-Off`ta finale çıkmasının sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her şeyin en güzeline layık Hatay halkı PTT 1.Ligine layıktır.

Çeyrek finalde Tokatspor`u 3-1, yarı finalde de Bayrampaşaspor`u 3-1 yenerek finale çıkan Hatayspor`umuzu canı gönülden kutluyoruz. Bu başarı dolayısıyla başta Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor Başkanı Hikmet Çinçin, Teknik direktör Ahmet Taşyürek ve teknik heyet ile tüm futbolcu kardeşlerimizi canı gönülden kutluyoruz.

31 Mayıs Cuma günü Konya`da Fethiyespor`la oynanacak final maçında Hatayspor`u desteklemek için kampanyamız devam ediyoruz.

Taraftarlar Derneği yönetimi olarak yaptığımız görüşmeler sonucu şimdilik 20 otobüs bağlantısı kurmuş bulunuyoruz.

Taraftarlarımız için otobüs konusunda destek veren ve yardımcı olan herkese teşekkür ederiz.

Adalet Bakanımız Sadullah Ergin 5 otobüs, Antakya Belediye Başkanımız Lütfü Savaş 5 otobüs, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri 1 otobüs, Hatay Milletvekili Âdem Yeşildal 1 otobüs, Hatay Milletvekili Hasan Akgöl 1 otobüs, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı İDÇspor Başkanı Cengiz Gül 1 otobüs, HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz, Güngör Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güngör 1 otobüs, Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu 3 otobüs, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu yönetim kurulu, İşadamı Necmi Asfuroğlu 1 otobüs, Jan Baram 1 otobüs, Şıh Safa Aksoy 1 otobüs, Ufuk Orman Ürünleri sahibi Süleyman Arslan 1 otobüs, Özkazarlar Şirketi sahibi Ali Kazar 1 otobüs, Narlıca Belediye Başkanı Mehmet Çil 1 otobüs, Altınkaya Belediye Başkanı Mustafa Kaves 1 otobüs, K.Dalyan Belediye Başkanı Fuat Altınel 1 otobüs, ayakkabıcı imalat esnafından 1 otobüs, ayrıca maddi destek veren Rasim Ray, Serdar Güven, Ahmet Şeniz Melek`e Hatayspor taraftarları adına teşekkürü borç biliriz.

Bir çağrımızda şehrimizde bulunan Has, Jet, Öztür, Günsas, Nur, Gülpan, Metro, Güney Akdeniz gibi otobüs firmalarına. Taraftarların Konya`ya gidiş dönüşü için birer otobüs desteği verinde Taraftarlar Derneğinin bu kampanyasına katılın.

31 Mayıs Cuma sabahı saat:08.30`da Taraftarlar Derneği binası önünden Konya`ya hareket edilecektir. Haydi Hatayspor taraftarı, şimdi birlik ve dayanışma zamanıdır, Hatayspor`a destek günüdür. Vezirliğe son adım kaldı. Bekle bizi PTT 1.ligi.


Taraftarlar, Konya`yı adeta inletti

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 4 gün önce / 29.05.2013 10:20:50 | Görüntüleme : 1768

Hatayspor`un vefakar taraftarları, Hatayspor`un Play-Off yarı final maçı için gittikleri Konya`da stadı adeta inlettiler.

27 Mayıs Pazartesi sabahı Hatayspor Taraftarlar Derneği önünde toplanan Bordo-Beyazlı taraftarlar, dernek organizasyonunda otobüslerle Antakya`dan Konya`ya gittiler.

Bordo-Beyaz formalar ve kaşkollerle güzel bir görüntü çizen Hataysporlu taraftarlar, hep birlikte kafile olarak 515 kilometrelik yolu kat ederek Hatayspor`u Play-Off yarı final maçında Konya Atatürk Stadyumunda yerlerine aldılar.

Hatayspor Taraftarlar Derneği başkan ve yöneticilerinin otobüslerde hazır bulunduğu kalabalık taraftar topluluğu, mola verdikleri yerlerde de Hatayspor`u desteklediler.

Açtıkları pankartlarla, Hatayspor`a verdikleri müthiş destekle Hatayspor`un 12. oyuncusu olan Bordo-Beyazlı taraftarlar, Bayrampaşaspor`u 3-1 yenmenin ve finale kalmanın sevincini Hataysporlu futbolcularla birlikte paylaştılar.Vefakâr taraftarlar

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 6 yıl, 5 gün önce / 28.05.2013 10:58:31 | Görüntüleme : 2154


Hatayspor`un vefakar taraftarları, takımını desteklemek için Konya`ya giderek gerçek taraftar olduklarını bir kez daha gösterdiler.

27 Mayıs Pazartesi sabahı Hatayspor Taraftarlar Derneği önünde toplanan Bordo-Beyazlı taraftarlar, dernek organizasyonunda otobüslerle Antakya`dan Konya`ya yola çıktılar.

Bordo-Beyaz formalar ve kaşkollerle güzel bir görüntü çizen Hataysporlu taraftarlar, hep birlikte kafile olarak 515 kilometrelik yolu kat ederek Hatayspor`u Play-Off yarı final maçında Konya Atatürk Stadyumunda maç boyunca coşkuyla desteklediler.

Hatayspor Taraftarlar Derneği başkan ve yöneticilerinin otobüslerde hazır bulunduğu kalabalık taraftar topluluğu, mola verdikleri yerlerde de Hatayspor`u desteklediler.

Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, taraftarların otobüslerle Konya`ya gidiş dönüşünü sağlayan başta Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Çelik-İş Sendikası ve İDÇspor Başkanı Cengiz Gül, Hatayspor Başkanı Hikmet Çinçin, işadamları Rasim Ray, Besim Geçmen, Jan Baram ve Ahmet Melek`e teşekkür etti.

Ergin, bu arada Pazartesi günü mesai olmasına rağmen işlerinden fedakarlık eden Hatayspor`un vefakar taraftarlarına takıma olan desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

(Haber: A.Vahit Güraslan)