......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 252053

Hatayspor`un vefakar taraftarları

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 16.03.2013 09:12:58 | Görüntüleme : 1593


Uzun yıllardır Hatayspor`a gönül veren taraftarlar, hiçbir zaman takımlarını yalnız bırakmayarak vefalı olduklarını defalarca ispat ettiler.

25 yıldır tribünlerde Hatayspor`u destekleyen ve Taraftarlar Derneğinin kurucu başkanı olarak Hatayspor camiasına büyük hizmetler veren Mehmet Deviren yanında beraberinde tribünün önde gelen isimleri Adil Doğan, Songül Taşdelen ve Hasan`da takımın başarısı için çaba gösteriyor.

Hatayspor`un fanatik taraftarları Komando Mehmet, Adil, Songül ve Hasan gerek iç sahada oynanan maçlarda gerekse deplasmanlarda oynanacak maçlarda Hatayspor`u yalnız bırakmayacaklarını belirttiler.

(Haber: Sadullah Ergin)


ŞAMPİYONLUK HEDEFİNE KİLİTLENDİK

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 14.03.2013 11:11:40 | Görüntüleme : 1479


Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, Hatayspor`un son maçında Nazilli Belediyespor ile golsüz berabere kalarak zirve yarışında iki puan kaybetmesinin üzüntüsünde olduklarını belirterek lider Polatlı Bugsaş ve üst sıralardaki takımların yenildiği haftada önemli bir fırsat kaçırılmış olduğuna dikkat çekildi.

Her şeye rağmen Hatayspor`a olan inançlarını kaybetmediklerini ve şampiyonluk hedefine kilitlendiklerini açıklayan Taraftarlar Derneği yönetimi şu görüşlerde bulundu:

“Takımının şampiyon olacağına inanan 5 bin taraftar, takımını desteklemek için stadyum tribünlerinde yerini alarak maç boyunca Hatayspor`u coşkuyla destekledi. Taraftarlar Derneği organizasyonunda maratonda buluşan Cadde, İllegal, Bordo Bereliler, 31 Asi Gençlik taraftar grubuna ve stada gelen tüm taraftarlara takımına verdiği tam destekten dolayı teşekkür ederiz.

Nazilli maçında Hatayspor maalesef sezonun en kötü futbolunu sergileyerek taraftarlarını üzdü. Ancak bu maçın iş kazası olduğunu, takımın kötü oynama kredisini kullandığını varsayarak bu maçın geride kaldığını düşünüyoruz. Her şeye rağmen sorumluluk ruhu ve Hatayspor sevgisiyle yönetime, teknik heyete ve futbolculara sahip çıkmaya devam ediyoruz.

Futbolcularımızın bu maçtan ders alarak bu hafta sonu İstanbul`da oynanacak Pendikspor maçında kaybedilen puanların telafisini yapacağına inanıyoruz. Hatayspor armalı Bordo-Beyazlı formayı giyen futbolcularımız, yedikleri ekmeği helal ettirecek karaktere sahipler.

Taraftar, Hatayspor`un şampiyonluğuna inanıyor. Taraftarların inandığı kadar herkes şampiyonluğa inanmalıdır. Ligin bitimine 10 maç kala seferberlik ilan ediyoruz. Her maç önemli ve her maç final niteliğinde. Hatay olarak Bakanıyla, Milletvekilleriyle, Valisiyle, Belediye Başkanıyla, yerel basınıyla ve tüm taraftarlarıyla bütünleşerek şampiyonluk hedefine kilitlenmelidir.

Pendikspor maçının önemi dolayısıyla Taraftarlar Derneği olarak Hatayspor`u İstanbul`da yalnız bırakmayacağız ve destekleyeceğiz. Her konuda taraftarlarımızla ilgilenen ve yardımcı olan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş`a teşekkür ediyoruz.

İstanbul`da ikamet eden Hataylı işadamı Mehmet Sarp`ın da çabalarıyla İstanbul`da ki hemşerilerimizle iyi bir taraftar topluluğu oluşturarak Hatayspor`u destekleyeceğiz. Biz Hatayspor`a inanıyoruz. Çünkü inanıyorsak mutlaka başarırız.” dedi.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


TRİBÜN GALİBİ HATAYSPOR TARAFTARLARI

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 13.03.2013 11:31:32 | Görüntüleme : 1932


Hatayspor`un son maçta Nazilli Belediyespor ile 0-0 berabere kalarak iki puan kaybetmesinin üzüntüsü yaşanırken, Bordo-Beyazlı taraftarlar tribünde yaptığı destek ve şovla Pazar gününün tribün galibi oldu.

Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçı için Antakya Atatürk Stadyumuna 5 bin taraftar gelerek tribünde yerini aldı.

Bu arada Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Cadde, İllegal, Bordo Bereliler ve 31 Asi Gençlik taraftar grupları, maraton tribününde toplanarak hep birlikte Hatayspor`u destekledi.

Taraftarlar Derneği tribünden sorumlu yönetim kurulu üyesi Komando Mehmet ve taraftar grup liderlerinin yönetiminde binlerce taraftar maratonda adeta şov yaptı.

90 dakika boyunca takımını centilmence ve coşkuyla destekleyen taraftarlar, Hatay`ın plaka numarası olan 31. dakikada renkli bez parçaları yanında güvercin uçurma şovu, güzel bir görüntü oluşturdu.

Taraftarlar, tribünde takımını ateşlemeye çalışırken, maalesef Hataysporlu futbolcular taraftarların bu coşkusuna cevap veremeyince maçta golsüz sona erdi.

Bu maçta akıllarda kalan, Bordo-Beyazlı taraftarların Hatayspor`u coşkuyla desteklemeleri oldu.

(Haber: Hüseyin Okay)


TARAFTARLAR MARATONDA BULUŞUYOR

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 09.03.2013 09:40:20 | Görüntüleme : 1607


Hatayspor açısından büyük önem taşıyan Nazilli Belediyespor maçında Bordo-Beyazlı taraftarlar, tribün şovuna hazır.

Hatayspor Taraftarlar Derneği, maçın önemi doğrultusunda Salı günü yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından Perşembe günü de dernek binasında taraftar grup temsilcileriyle toplanarak bu maçta yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Taraftarlar Derneği yönetim kurulu yanında Cadde, İllegal, Bordo Bereliler ve 31 Asi Gençlik taraftar grupları, daha önce Bozüyük maçında olduğu gibi Pazar günü Nazilli maçında da Maraton tribününde yerini alarak hep birlikte Hatayspor`a destek verecek.

Bundan böyle her maçın önemli ve final niteliği taşıdığına dikkat çeken taraftarlar, sezon sonuna kadar gerek Antakya`da gerekse deplasmanda oynanacak tüm maçlarda Hatayspor`u destekleyeceklerini açıkladılar.

Taraftarlar Derneği organizasyonunda tüm taraftar grupları, tek ses tek yürek olarak Antakya Atatürk Stadyumu maraton tribününde yerini alarak Hatayspor`un 12. oyuncusu olarak galibiyete katkı sağlama amacında. Bu maçta çok gür sesle Hatayspor desteklenecek ve 31. dakikada özel gösteri sergilenecek.

Bu arada Taraftarlar Derneği, tüm sporseverleri Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçına davet ederek takımına sahip çıkmalarını ve desteklemelerini istedi.

ÖNCE FUTBOL MAÇI SONRA BASKETBOL

Pazar günü Hataylı spor-severleri yoğun bir mesai bekliyor. Antakya Atatürk Stadyumunda oynanacak Nazilli maçında Hatayspor`u destekleyecek olan sporseverler, bu maçın ardından saat.16.00`da başlayacak G.saray maçında da H.Antakya Belediye-spor`u desteklemek için Antakya Kapalı Spor Salonuna gidecek. Taraftarlar, hem futbol hem de basketbol maçlarında takımlarımızı desteklemek için tüm sporseverlere davet çağrısında bulundu.

(Haber: Sadullah Ergin)


Taraftarlar Derneği, Pembecioğlu`nun yanında

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 08.03.2013 11:43:36 | Görüntüleme : 1742


Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu, bir kaç gün önce Antakya Göz Hastanesinde göz ameliyatı olan dernek basın sözcüsü Hasan Pembecioğlu`na geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Operatör Doktor Hamit Özen`in başarılı operasyonu sonunda gözünden katarakt ameliyatı olan Pembecioğlu`nu görmek için Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Mahmut Çelikel, Kurucu Başkan Mehmet Deviren, yönetim kurulu üyeleri Yakup Alp, Faik Özkaya, tribün görevlileri Cahit Güngören, Abbas Timurlenk ziyaret etti.

Taraftarlar Derneği adına gelen temsilciler, Pembecioğlu`na geçmiş olsun diyerek hayırlı şifa dilediler. Taraftarlar Derneği kurucu başkanı ve tribünden sorumlu yönetici Komanda Mehmet, dernek adına Hasan Pembecioğlu`na Bordo-Beyaz bir kaşkol hediye etti.

Bu arada Abbas Timurlenk, yaptığı dua ile Pembecioğlu ve annesine şifalar diledi. Pembecioğlu`da kendisini ziyaret eden Taraftarlar Derneği yönetimine ve telefonla arayan herkese ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu:
Pazar günü şölene bekliyoruz

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 10 ay önce / 07.03.2013 11:03:05 | Görüntüleme : 1537Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Pazar günü oynanacak olan Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçı öncesi taraftarlara seslenerek herkesi Antakya Atatürk Stadyumuna davet etti.

Hatayspor`dan başarı bekleyen tüm taraftarları stadyuma çağıran Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu başarıya ulaşmak için hep destek, tam destek. Çünkü şampiyonluk istekle değil destekle gelir diyerek daha sonra şu açıklamalarda bulundu: Gönüllerimizin değişmez sevdası Hatayspor`umuzun şampiyonluk mücadelesi verdiği bu dönemde tüm Bordo-Beyazlı taraftarları Hatayspor`a destek vermeye davet ediyoruz.

Güneyin Yıldızı Hatayspor, grubunda liderlik yarışında önemli bir sınava çıkacak. 10 Mart Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumunda saat:13.30`da başlayacak Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçında buluşalım.

Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Cadde, İllegal, Bordo Bereliler ve 31 Asi Gençlik taraftar grupları hep birlikte Maraton tribününde buluşuyor. Hatayspor`u centilmence ve coşkuyla desteklemek için sizleri de maratona davet ediyoruz. Destek bizden, başarı Hatayspor`umuzdan. Başarıya ulaşmak için hep destek, tam destek diyoruz. Çünkü şampiyonluk istekle değil destekle gelir.

Taraftarlar Derneği olarak şehrimizi Bordo-Beyazlarla donatmak için bayrak asma kampanyası başlatıyoruz. Başta Antakya Belediye Başkanlığı olmak üzere ATB, ATSO, HESOB, HASİAD, HAGİAD, BİRSİAD, tüm oda, dernekler, sendika yanında ilimizin tüm işyeri ve firmalarını Bordo-Beyaz bayrak asma kampanyasına davet ediyoruz. Belediye Başkanı Lütfü Savaş`ın bu kampanyaya öncülük etmesini bekliyoruz.

2.ligde zirve yarışını sürdüren Hatayspor`dan hem şampiyonluk bekliyoruz hem de o heyecanı şehirde yaşatamıyoruz. Başarmak için önce inanmak gerekir. Şampiyonluğa inanan ve Hatayspor`u seven herkese çağrımız buyurun caddeleri ve meydanları Bordo-Beyaz bayraklarla süsleyelim. Antakya`ya gelen rakip takım, bu bayrakları görünce öncelikle etkilenmeli.

Bundan böyle her maçın final niteliği taşıdığını göz önüne alırsak, Nazilli maçı da önemli bir final maçımızdır. Pazar günü bize kimse misafirliğe gelmesin evde yokuz. Çünkü Antakya Atatürk Stadyumunda Hatayspor`a randevu verdik. Bordo-Beyaz formasını, kaşkolünü, beresini takan Hatayspor taraftarlarıyla Pazar günü tribünlerde buluşacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Hatayspor-Nazilli Belediyespor maçında galibiyet sevincinin ardından ikinci sevinç yaşamak için Pazar günü Antakya Kapalı Spor Salonunda saat:16.00`da başlayacak G.Saray maçında H.Antakya Belediyespor`u destekleyeceğiz.

Önce Hatayspor`u sonrada H.Antakya Belediyespor`u desteklemek için tüm sporseverleri Pazar günü şölene bekliyoruz.

(Haber: A. Vahit Güraslan)