......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265653

Taraftarlar Giresun`a çıkartma yapacak

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 7 ay önce / 13.12.2013 10:09:47 | Görüntüleme : 2073


Hatayspor`un grubunda ki başarılı çıkışı devam ederken Bordo-Beyazlı taraftarlarda takımlarını içte ve dışta desteklemeye devam ediyor.

Bu hafta sonu deplasmanda oynanacak Giresunspor maçında Hatayspor`u yalnız bırakmayacak olan taraftarlar, yine sevdaları uğruna soğuk ve karlı yollarda Giresun`a gidecek.

Hatayspor Taraftarlar Derneği, Salı günü yaptığı haftalık yönetim kurulu toplantısında Giresun`a gitme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda bir otobüs tutularak Hataysporlu taraftarların Giresun`a giderek takımı yalnız bırakmaması sağlanacak.

Taraftarlar Derneği, ligde grup lideri olan ve şampiyonluk hedefine adım adım ilerleyen Hatayspor`u her deplasmanda olduğu gibi Giresun`da da destekleme kararı aldı. Akdeniz`den Karadeniz`e 800 kilometrelik yol için Cumartesi günü akşamı yola çıkacak olan Bordo-Beyazlı taraftarlar, Pazar günü Giresun`da oynanacak maçta Hatayspor`u destekleyecek.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Taraftarlar Derneğinden Canbaz`a plaket

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 7 ay önce / 11.12.2013 10:32:40 | Görüntüleme : 2083


Hatayspor Taraftarlar Derneği, geçtiğimiz ay düzenlenen 15. Kuruluş yıldönümü etkinliğine destek veren Canbaz Temizlik Şirketi sahibi Ahmet Canbaz`a teşekkür plaketi verdi.

Daha önce Hatayspor`da yöneticilik yapan ve her zaman gerek Hatayspor`a gerekse taraftarlarına yardımcı olan Ahmet Canbaz`ı ziyaret eden Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin teşekkür plaketini takdim etti.

Ahmet Canbaz’ın iyi bir Hataysporlu olduğunu, her zaman Hatayspor’a ve taraftarlarına destek verdiğini belirten Ergin, bu yaklaşımın diğer işadamlarına da örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu.

Hatayspor`un ilimizin ortak değeri olduğunu belirten Ahmet Canbaz, hem Hatayspor`un hem de onu her zaman destekleyen taraftarlarının yanında olacağını ifade etti.

(Haber: Hüseyin Okay)


MARATONDA TARAFTAR COŞKUSU

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 7 ay önce / 10.12.2013 10:31:26 | Görüntüleme : 1946


Lider Hatayspor grubunda tek tek engelleri aşarak hedefine emin adımlarla ilerlerken Bordo-Beyazlı renklere gönül vermiş taraftarlarda takımının tribünde 12. gücü olmaya devam ediyor.

Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumunda oynanan Hatayspor- Kartalspor maçını 5 bini aşkın sporsever stada gelerek izledi.

Hatayspor`u maçın başından bitiş düdüğüne kadar durmadan dinlenmeden coşkuyla destekleyen taraftarlar 1-0 kazanılan Kartalspor maçında tam not aldılar.

Tribünlerin çeşitli yerlerinde bulunan taraftarlar Hatayspor`u desteklerken, özellikle maraton tribünü helal olsun dedirtti.

Hatayspor Taraftarlar Derneği bünyesinde yapılan Hatayspor`u destekleme organizasyonu herkesi hayran bıraktı.

Taraftarlar derneği yönetimi, tribünlerden sorumlu yönetici Mehmet Deviren idaresindeki Adil Doğan ve Ömer Benli reisliğindeki muhteşem taraftar topluluğu 90 dakika boyunca takımını ateşledi.

1970`li 1980`li yıllarda olduğu gibi binlerce taraftarın aynı anda yaptığı tezahüratlar, Hatayspor`u olumlu etkilerken Kartalspor`u olumsuz etkiledi.

Maç başlamadan tek tek Hataysporlu futbolcuları yanlarına çağırarak moral veren maratondaki taraftarlar, kazanılan maç sonunda tüm takımı yanlarına davet ederek galibiyet sevincini birlikte paylaştılar.

(Haber: Sadullah Ergin)


Hatayspor aşkına, Kartal maçına

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 7 ay önce / 05.12.2013 10:29:31 | Görüntüleme : 2116


Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu bu hafta sonu oynanacak Kartalspor maçının büyük önem taşıdığına dikkat çekerek Hatayspor`u desteklemek için tüm taraftarları maça davet etti.

Taraftarlar Derneği adına yapılan açıklamada tüm sporseverlerin bilet alarak maça girmeleri tavsiye edilerek şu bilgilere yer verildi: “Gönüllerimizin değişmez sevdası Hatayspor`umuzun galibiyet serisini 7`ye çıkararak Çankırıspor`u deplasmanda 2-1 yenmesinin sevincini yaşıyoruz.

Bu bağlamda Jan Baram başkanlığındaki Hatayspor yönetimini, Ahmet Taşyürek idaresindeki teknik heyeti ve her biri 24 ayar altın değerindeki 24 futbolcumuzu en kalbi duygularımızla tebrik ediyoruz.

Sevdamız ve armamız uğruna 750 kilometrelik yolu kat ederek gittiğimiz Çankırı`da yenik duruma düşmemize rağmen galip gelmenin mutluluğu içindeyiz. Taraftarlarımıza ilgilerini esirgemeyen Başkanımız Jan Baram`a teşekkür ederiz.

Ayrıca yoğun işlerine rağmen maça gelerek Hatayspor`u yalnız bırakmayan Adalet Bakanı sayın Sadullah Ergin`e de teşekkürü borç biliriz.

Maçta kazanma adına yüreğini ve alınterini sahaya yansıtan futbolcu kardeşlerimiz destan yazmaya devam ediyor. Ancak alınan galibiyetler ve 6 puanlık fark bizi aldatmamalı. Lig maratonu uzun ve 3 puanlık sistemde her şey olabilir. O nedenle tedbiri elden bırakmadan her maçı final maçı olarak görüp sahada mücadele edilmelidir.

8 Aralık Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumunda oynanacak Kartalspor maçı büyük önem taşıyor. Bu nedenle Bordo-Beyaz renklere gönül veren tüm taraftarları bu maça davet ediyoruz. Maçtan iki saat önce saat:11.30`da maraton tribün kapısı önünde toplanarak maraton tribününde yerimizi alacağız ve Hatayspor`u 90 dakika centilmence destekleyeceğiz.

Herkes bilet alarak stada girmeli ve takımına katkı sağlamalıdır. Ayrıca tüm taraftarlarımıza çağrımız Hatayspor`a ceza getirecek sözlü ve fiili eylemlerde bulunmamalarını rica ediyoruz.

Hatayspor`un hedefe koştuğu bu günlerde bu yolda bende varım ve Hatayspor`un yanındayım diyorsanız takımımızı desteklemek için Kartalspor maçında buluşalım.” denildi.

(Haber: Ramazan Tutuş)


TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN AĞLAR`A TEŞEKKÜR

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 8 ay önce / 29.11.2013 10:04:24 | Görüntüleme : 2102


Hatayspor Taraftarlar Derneği adına taraftarlara Bordo-Beyaz kaşkol yaptıran Hatay Life Dergisi sahibi işadamı İsmail Hakkı Ağlar`a teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin ile Kurucu Başkan Mehmet Deviren, Hatay Life Dergisi yönetim evinde İsmail Hakkı Ağlar`ı ziyaret ederek kaşkol desteğinden ötürü teşekkür etti.

Ergin, Ağlar`ın hem Hatayspor yönetiminde hem de Taraftarlar Derneğinde başkanvekilliği gibi önemli görevlerde bulunan çok iyi bir Hataysporlu olduğunu vurgulayarak Komando Mehmet`in talebi doğrultusunda kaşkol yaptırdığını ifade ederek yaptırılan kaşkollerle tribünlerde güzel bir görüntüye katkı sağladığını açıkladı.

İsmail Hakkı Ağlar`da herkesin hem Hatayspor`a hem de daima onun yanında olan Hatayspor Taraftarlar Derneğine destek vermesi gerektiğine dikkat çekerek şampiyonluk yolunda Hatayspor`a başarılar diledi.

(Haber: Hüseyin Okay)


Taraftarların örnek dostluğu

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 8 ay önce / 27.11.2013 10:14:50 | Görüntüleme : 1795


2.Lig Beyaz Grupta zirveyi yakından ilgilendiren Hatayspor ve Yeni Malatyaspor arasında oynanan maç öncesi iki takım taraftar temsilcileri tarafından Türkiye`ye örnek bir tablo sergilediler.

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, Kurucu Başkan Mehmet Deviren ve dernek yöneticileri, Antakya`ya maç için gelen Malatya taraftarlarının bulunduğu tribüne giderek hoşgeldiniz dediler.

Yeni Malatyaspor Taraftarlar Dernek temsilcilerine çiçek veren Sadullah Ergin, maçın sonucunu futbolcuların belirleyeceğini ancak tribünde dostluğun kazanması temennisinde bulundu.

Malatyalı taraftar grup temsilcileri de Hataylı taraftar temsilcileriyle karşılıklı atkı hediyeleşerek güzel bir tablo oluşturdular. Maraton tribününde bulunan taraftarlara birlikte giden Hataylı ve Malatyalı taraftar temsilcileri, el ele vererek seyircileri birlikte selamladılar.

Hoşgörü ve sevginin merkezi olan Hatay`da Malatyalı konuklar centilmen ve dostça geçen karşılanmanın mutluluğunu yaşadılar.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


Süleyman Arslan`a teşekkür plaketi

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 8 ay önce / 27.11.2013 10:11:12 | Görüntüleme : 1934


Hatayspor Taraftarlar Derneği, gerek Hatayspor`a gerekse Taraftarlar Derneğine katkı sağlayan ve destek veren Süleyman Arslan`a teşekkür plaketi verdi.

Taraftarlar Derneğinin 15. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen geceye bir mazereti dolayısıyla katılamayan Ufuk Orman Ürünleri ve aynı zamanda Yuvam Dekor Antakya Gençlik Spor Kulübü 2.Başkanı Süleyman Arslan`ı Maşuklu Beldesindeki işyerinde ziyaret eden Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin plaketi vererek teşekkür etti.

Hatayspor`un Konya`da oynadığı final maçına bir otobüs tahsis eden, kombine bilet kampanyasına destek veren Süleyman Arslan, Hatayspor`un ilimizin ortak değeri ve gururu olduğunu belirterek şampiyonluk mücadelesi veren Hatayspor`a herkesin destek vermesi gerektiğini söyledi.

(Haber: Hasan Ali Temizyürek)


MUHTEŞEM MARATON
Hatayspor Taraftarlar Derneği tarafından yapılan organizasyonla Tarsus maçında Hatayspor’a müthiş destek sağlandı

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 8 ay önce / 19.11.2013 10:25:14 | Görüntüleme : 1899Hatayspor açısından büyük önem taşıyan Tarsus İdman Yurdu maçı haftalar sonra Bordo-Beyazlı taraftarlardan beklenen ilgiyi gördü.

Hatayspor Taraftarlar Derneğinin hafta içinde gerek yerel basında gerekse sosyal medyada yaptığı çağrı ve duyurular ses getirdi ve sporseverler maça ilgi gösterdi.

Öğrencilere yönelik duyuru ilanları okullara asılarak daha çok sporseverin maça gelmesi sağlandı.

Hatayspor Taraftarlar Dernek yönetimi tarafından sıkı bir yayın ve taraftar gruplarının bu maça iyi hazırlanması neticesi özellikle maraton tribününe önemli bir artı getirdi.

Taraftarlar derneğinin tribünlerden sorumlu yöneticisi Komando Mehmet idaresinde maratonda Ömer Benli, Adil Doğan yönetiminde Hatayspor`a 90 dakika boyunca müthiş bir destek verdi. 31. Dakikada yapılan şov renkli görüntülere sahne oldu.

Öte yandan kapalı tribün ve sağ yan açıkta ki taraftarları da Songül Taşdelen, Yakup Alp, Mustafa Doğru yönlendirerek Hatayspor`un tribündeki 12. Gücü olduklarını bir kez daha gösterdiler.

(Haber: A.Vahit Güraslan)


TARAFTARLARDAN BAŞKAN LÜTFÜ SAVAŞ`A TEŞEKKÜR

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 8 ay önce / 12.11.2013 10:25:59 | Görüntüleme : 2054


Hatayspor Taraftarlar Derneği, taraftarların Konya deplasmanına gidiş gelişleri konusunda yardımcı olan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş`a teşekkür etti.

Antakya Belediyesi tarafından tahsis edilen lüks otobüsle Cuma günü gecesi Antakya`dan yola çıkan Bordo-Beyazlı taraftarlar, Cumartesi sabahı Konya`ya ulaştılar. Bir süre şehri gezdikten sonra Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda oynanan Anadolu Selçukluspor- Hatayspor maçı için tribünde yerlerini alan taraftarlar, 90 dakika boyunca takımını coşkuyla destekledi.

2-1 Hatayspor`un galibiyeti ile sonuçlanan maç sonrası taraftarlar, önce Hataysporlu futbolcuları tribünlere çağırarak galibiyet coşkusunu paylaştılar. Bordo-Beyazlı taraftarlar daha sonra Hatayspor Kulübü Başkanı Jan Baram`ı yanlarına davet ederek sevgi gösterisinde bulundular.

Hatayspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu, taraftarlar için otobüs tahsis ederek taraftarların gidiş gelişlerini sağlayan Başkan Savaş`a teşekkür ederek saygılarını sundular.

(Haber: A. Vahit Güraslan)


Taraftarlar sevdaları için yine yollarda

Yazar : TARAFTARLAR DERNEĞİ | Tarih : 5 yıl, 8 ay önce / 08.11.2013 10:10:58 | Görüntüleme : 2062


Bordo-Beyaz renklere gönül veren taraftarlar, Hatayspor`u desteklemek amacıyla Konya`ya giderek takımını yalnız bırakmayacak.

Hatayspor Taraftarlar Derneği organizasyonunda Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş`ın sağladığı otobüsle Konya`ya gidecek olan taraftarlar, Hatayspor`un Anadolu Selçukluspor maçını kazanacağına inanıyor.

Sevdaları Hatayspor için yine yollara düşecek olan Bordo-Beyazlı taraftarlar, cumartesi günü saat:13.30`da başlayacak maçta Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu tribünlerinde yerini alarak 90 dakika boyunca Hatayspor`u centilmence destekleyecek.

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin, bu sezon dernek olarak tüm deplasmanlara taraftarları taşıyarak Hatayspor`u desteklediklerini hatırlatarak gerek iç sahada gerekse uzak-yakın demeden tüm deplasmanlarda Bordo-Beyazlı taraftarların takımını yalnız bırakmadıklarını belirtti.

Hatayspor`un yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosu olarak grubun en iyisi olduğunu ifade eden Ergin, birlik ve dayanışma içinde şampiyonluk hedeflerine adım adım ilerlediklerini söyledi.

(Haber: A.Vahit Güraslan)