......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267775

Zülüflühan Veteranlar rakip tanımıyor

Yazar : | Tarih : 4 yıl, 9 ay önce / | Görüntüleme : 3722
Zülüflühan Veteranlar rakip tanımıyorGeçen yıl finalde şampiyonluğu kaçıran, Zülüflühan Veteranlar takımı bu yıl şampiyon olmakta kararlı.

            Hatay'ı başarıyla temsil eden ve tanıtan Zülüflühan Veteranlar takımı, bu yıl da kendi kurduğu deplasmanlı mastırlar liginde Güney bölgesi takımları ile mücadele ediyor.

            Bu sezon oynadığı 2 maçı da gol yemeden 7 gol atıp farklı kazanan Zülüflühan Veteranlar takımı oluşturduğu güçlü kadro ile bu yıl da şampiyonluğun güçlü adayı olduğunu gösterdi.

            2 grupta 8 takımın katıldığı deplasmanlı mastırlar liginde Hatay'ı temsil eden Zülüflühan Veteranlar takımı kendi sahasında ilk oynadığı maçta Silifke Mastırlar takımını 3-0 yendi. Geçtiğimiz hafta sonu Osmaniye deplasmanına giden Zülüflühan Veteranlar takımı Osmaniye ilinde Korkut Ata Üniversitesi sahasında oynanan maçta Osmaniye Mastırlar takımını güzel bir oyun sonrası 4-0 gibi farklı skorla mağlup ederek 2 maçta 2 galibiyet elde etti. Tecrübeli ve iyi oyunculardan kurulan Zülüflühan Veteranlar takımı şampiyon olarak Hatay'ı başarıyla temsil etmekte kararlı.

            Zülüflühan Veteranlar takımı kalesini koruyan ve başarılı kurtarışlar yapan Tamer Güleryüz de oynadığı 2 maçı da gol yemeden tamamlayarak takımının galibiyet almasına büyük katkı sağladı. Zülüflühan Veteranlar takımında başarılı kaleci Tamer Güleryüz'ü, tecrübeli kaleci hocası İbrahim Kaya maçlara hazırlıyor. Hatay Zülüflühan Veteranlar takımı önümüzdeki hafta Ceyhan mastırlar takımı ile karşılaşacak.

(Haber Merkezi)