......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267710

Aman dikkat..!
Bu yoldan geçmeyin

Yazar : | Tarih : 5 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 2138
Aman dikkat..!<br>Bu yoldan geçmeyin


Ürgenpaşa Mahallesi 18. Sokağa yolunuz düşerse aman dikkat edin. Yaya iseniz Allah korusun ayağınız kırılabilir, aracınızla geçiyorsanız tekeriniz çukura düşerde direksiyon hakimiyetinizi kaybeder ağır bir kaza geçirebilirsiniz.

Cadde ile sokağın kesiştiği yolda yağmur suyu mazgallarının aylar önce çalınmasının ardından bu yoldan geçen çok sayıda vatandaş, mağdur duruma düştü.

Yaya geçiyorsa hele ki gece vakti dikkati dağılmışsa kendini yağmur suyu kanalının içinde buldu. Aracıyla geçiyorsa demir mazgalların çalındığını farkedemeyen sürücülerin tekerleri bu açılan kanala düşmekten kurtulamadı.

Defalarca başlarına kaza gelen mahalle halkı çözümü çöp konteynirini yağmur suyu kanalının üstüne koymakla buldu. Yolu kapatan bu çirkin görüntü yanında olası kazalara da davetiye çıkaran bu sorun nasıl çözülecek diye vatandaşlar merak ediyor.

Nedeni ise meydana gelen sorunu, Hatay Büyükşehir Belediyesi mi yoksa Antakya Belediyesi mi çözecek onu bilemiyor.

İki belediye arasında kalan Ürgenpaşa Mahallesi 18. Sokak sakinleri, mecliste yapılan tartışmaların gelecek seçim dönemi yani 2019`a kadar süreceğini varsayarak çözüm için 4 yıl 8 aylarının kaldığını düşünerek sabretmeye devam ediyor.

(Haber&Fotoğraf: Sadullah Ergin)