......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267710

Hizmet noktasında belediyelerin yanındayız

Yazar : | Tarih : 5 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 2084
Hizmet noktasında belediyelerin yanındayız

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi`yi ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Vali Lekesiz, ziyaret programında yaptığı konuşmada vatandaşa hizmet noktasında her zaman belediyelerin yanındayız dedi.

Başkan Şanverdi ve Meclis Üyeleri ile bir süre görüşen Lekesiz, ilimizin Büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla beraber, belediyelerin görev, yetki ve sorumluluk alanının daha da genişlediğini hatırlatarak, “Sayın Başkanın önceki dönemden de edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile, kurum ve kuruluşlarımızla birlik ve berberlik içerisinde ilçeyi devraldığı noktadan çok daha iyi noktalara taşıyacağına olan inancım tamdır.” dedi.

Başta Hatay Valiliği olmak üzere kurum ve kuruluşların varlık sebebinin halka hizmet etmek olduğunu ifade eden Lekesiz, vatandaşa hizmet noktasında her zaman belediyelerin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ise, teşriflerinden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Lekesiz`e teşekkür ederek Belediyenin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Belediye ziyaretinde, Reyhanlı Kaymakamı Yusuf Güler de hazır bulundu.

(Haber Merkezi)