......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267710

MASA TENİSİ TAKIMI TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

Yazar : | Tarih : 5 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 2085
MASA TENİSİ TAKIMI TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu`nun tertip ettiği 26-28 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Kurum ve Kuruluşlar Arası Türkiye Şampiyonası Bursa`da sona erdi.

Daha önce Hatay`da gerçekleştirilen turnuvada, Hatay ilini temsil etme başarısı gösteren Belen Masa Tenisi Bayan Takımı, Bursa`da düzenlenen müsabakalar sonucunda Türkiye Dördüncüsü olma başarısını gösterdi.

Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, daha önce Hatay`da düzenlenen müsabakalarda başarı ile temsil eden ve bu başarılarını Türkiye genelinde yapılan müsabakalarla devam ettiren takım oyuncuları Sabiha Demireğen ve Yeliz Sevim`i kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Belen Masa Tenisi Bayan Takımı oyuncuları Demireğen ve Sevim, şampiyonaya katılmalarında desteklerini esirgemeyen Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın`a ve Hatay Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki`ye teşekkürlerini ifade ederek, ilimizi temsil görevini en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını ve bunu başarmalarının sevincini kendilerine destek olanlarla paylaştıklarını belirtti.

(Haber Merkezi)