......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 344659

ÖĞRETMEN SENDİKASI BAŞKANLARI BULUŞTU

Yazar : | Tarih : 2 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 267
ÖĞRETMEN SENDİKASI BAŞKANLARI BULUŞTUÖğretmen sendikası başkanları, bankalar tarafından ödenen promosyonların günün koşullarına göre güncellenmesi amacıyla Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ün makamında bir araya geldi.

Eğitim Bir Sen adına İsmail Bayrakdar, Türk Eğitim Sen adına Ömer Solgun, Eğitim Sen adına Özgür Tıraş, Eğitim İş adına Mustafa Günal, İl Müdürü Büyük'e promosyon konusundaki isteklerini aktardı.

PROMOSYONLARIN GÜNCELLENMESİ GÜNDEME GELDİ

Öğretmen sendikalarının toplantı sonrası açıklamalarında; "Çarşamba günü, promosyon konusunda yaşanan sıkıntıların çözümünde ortak bir yol bulma amacıyla bir araya geldiğimiz sendika başkanlarıyla, bugün de il Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ü ziyaret ederek, alanda yaşanan sıkıntılar, diğer illerin yapmış oldukları promosyon anlaşmaları, revize edilen yerler ve iptal edilen yerlerle ilgili, hep birlikte görüş ve düşüncelerimizi aktarma imkanımız oldu. En büyük temennimiz.

hep beraber, çalışanların promosyon mağduriyetini gidermek. Yüksek enflasyon oranları altında ezilen eğitim emekçilerinin promosyonlarının güncellenmesi konusunda ortak hareket etme kararı aldığımız Eğitim İş, Eğitim Bir Sen, Türk Eğitim Sen ve Eğitim Sen Şube Başkanları olarak, Hatay İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük'ü ziyaret ederek taleplerimizi ilettik" ifadeleri yer aldı.

(Haber Merkezi)