......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 344659

ZORLU SÜRECİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Yazar : | Tarih : 2 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 135
ZORLU SÜRECİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Teknik direktörlüğe Volkan Demirel’in gelmesiyle birlikte olumlu hava yansıması devam ederken Yeni Hatay Stadyumunda Hatayspor Onursal Başkanı ve HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor Kulübü Başkanı Nihat Tazearslan, Başkanvekili Aydın Toksöz, bazı yöneticiler, Teknik Direktör Volkan Demirel ve teknik heyet ile birlikte basın toplantısı düzenlendi.

Burada zorlu ancak aşılabilecek bir süreç var, zorlu süreci birlikte aşacağız diyen Volkan Hoca, “Elimizden geldiği kadarıyla yapabileceklerimiz doğrultusunda ekip arkadaşlarımızla beraber çalışarak yukarıya doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz inşallah." dedi.

KAN DEĞİŞİKLİĞİ OLSUN İSTEDİK

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş da geçen hafta çarşamba gününden itibaren Volkan Demirel ve ekibinin takımla çalışmaya başladığını hatırlattı.

Serkan Özbalta ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür eden Savaş, "6 maçta kötü gidişimiz ve şansızlıklarımız oldu. Sadece 1 puan alabildik. Kan değişikliği olsun istedik. Volkan hocamızın geçen yılki başarılarına baktık. Başarılı bir hocamız. O da bizi takip etmiş. Takımı başarıya götüreceğine inanmış. Hem hocamıza hem de camiamıza hayırlı olsun. İnşallah Sivasspor maçından itibaren, 7 yıldır başarıya alışmış taraftarımızın yüzü gülmeye başlar." ifadelerini kullandı.

Kulüp Başkanı Nihat Tazearslan, Volkan Demirel'in başarılı olacağına canıgönülden inandığını belirtti.

EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ

Hatayspor hakkında bilgimiz vardı, araştırmıştık, analizimizi yapmıştık diyen Volkan Hoca, “Buradaki ortamı, insanları görünce daha da doğru yerde olduğumuzu, doğru karar verdiğimizi anladık. İnşallah hem biz hem kulüp hem de Türk futbolu adına güzel bir süreç olacak. Yapabileceklerimizi biliyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla yapabileceklerimiz doğrultusunda ekip arkadaşlarımızla beraber çalışarak yukarıya doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz inşallah.

Taraftarlarla hep birlikte olunca yolumuz daha kısalacak ve güzelleşecektir. İlk maçtan itibaren deplasman dahil, gelebilen 7'den 70'e ablalarımız, kız kardeşlerimiz, amcalarımız, ağabeylerimiz, dedelerimiz herkesi stadımıza bekliyoruz. Taraftarla bağı kurarsak, beraber üzülüp beraber sevinirsek her maçı kazanırız diye iddia etmiyorum ancak her maçı kazanmak için elimden geldiğince mücadele edeceğimizin sözünü verebilirim. Takıma da söyledim; ilk 6 haftayı herkes kafasından atsın. Bundan sonra beyaz sayfayla beraber, takımı en iyi şekilde oynatarak, ilk başlarda belki oyun olarak hoşunuza gitmeyebilir ancak skor olarak her zaman sonuç almaya odaklı bir takım olacak. Sahada en azından mücadele eden, omuz omuza girdiğinde yıkılmayan takımla ilk maçımızdan itibaren mücadelemizi edeceğiz. Takım şu an çok mutlu. Herkes çalışıyor. Milli takım arası da çalışma fırsatı açısından iyi oldu. Tüm amacımız Sivasspor maçını kazanarak buraya gelmek.

Her futbolcu benim için önemli. Her futbolcu oynayabilecek. Belki bakacaksınız 5-6 hafta oynayamayan genç bir oyuncu, sonrasında ilk 11 oynayabilecek. En değerli sayılan oyuncu, plan doğrultusunda o maça uygun değilse oturtulabilecek. Yeni transferlerden bazılarının sakatlık problemi var. Önümüzde 1 hafta var. Maça kadar hazır olurlarsa faydalanmak isteriz. Kevin Soni ameliyat oldu. Kendisi de Dünya Kupası'na yetişmek istiyor. 2 ya da 2,5 ay gibi bir süreye ihtiyacı var." dedi.

(Haber: Sedef Acı)