......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 340810

TÜRKİYE, BAŞKAN YAVUZ’U KONUŞUYOR

Yazar : | Tarih : 1 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 208
TÜRKİYE, BAŞKAN YAVUZ’U KONUŞUYORKırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un hayata geçirdiği sıra dışı projeleri ve bu vesile ile Kırıkhan’ı Türkiye konuşuyor.

Başkan Yavuz’un ilçesine kazandırdığı ve Türkiye’de Ödül Alan Çocuk Osmanlı Köyü Projesi Kayseri’de düzenlenen sergi ile görücüye çıktı.

Hareketli maketlerden oluşan sergi Türkiye’nin 81 İlinden gelen vatandaşlar tarafından yoğun İlgi görüp ziyaretçi akınına uğradı.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Yavuz; “Projemizin sergisine katılım sağlayan aziz Milletimize şahsım ve ilçem adına en kalbi duygularımla teşekkür ederim.” Dedi.

BAŞKAN YAVUZ 3. KEZ TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Türkiye’nin en başarılı Belediye Başkanları ödülünü Kırıkhan halkı adına aldı.

Kent & İle Başkan Dergisi tarafından Kayseri’de düzenlenen ödül törenine Türkiye genelinden siyasiler, bürokratlar, saygın iş adamları, medya kuruluşları ve yurt dışından üst düzey isimler katıldı.

Türkiye genelinde yapılan proje değerlendirmelerinde Başkan Yavuz; “Çocuk Osmanlı Köyü” projesi ile ödül almaya hak kazandı.

Başkan Yavuz aldığı ödül sonrası yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi; “ Türkiye’de 88 projeyi bir araya getirdiği için Kent & Başkan Dergisi İmtiyaz sahibi, Genel Yayın yönetmenleri ve bütün çalışanlarına teşekkür ederim.

Bu ödülü 120 Bin insanımız ve bizimle birlikte yaşayan 60 bin ensar – muhacir ilişkisini en iyi şekilde dünyaya gösteren Kırıkhan halkı adına alıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

(Haber Merkezi)