......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 344648

#AK PARTİ #BİR OLDUK 21 OLDUK

Yazar : | Tarih : 4 ay, 21 saat önce / | Görüntüleme : 328
#AK PARTİ #BİR OLDUK 21 OLDUK

#AK PARTİ #BİR OLDUK 21 OLDUK

Tarih 14 Ağustos 2001. Ak Parti’nin kuruluş yılı. Kurucusu Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN.

Dün yani 14 Ağustos 2022 Pazar günü Ak Parti’nin 21.nci kuruluş yıl dönümü, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile coşkuyla kutlandı

 

Nasıl başlanmıştı kuruluş yılında, yani hangi slogan ile başlanmıştı? Söyleyeyim “Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”. Hakikaten olmadı.. Gereğini yaptı  ve  girmiş olduğu her seçimi kazanan, çıtayı hep yukarılara taşıyan bir lider ve ekibi..

Akabinde, 21 yıllık süreç başlamış, milletin temel hak ve özgürlüklerinden tutunda, yollar medeniyettir gereği, duble yollar, tüneller, Marmaraylar, köprüler, şehir hastaneleri,  askeri savunma sanayisindeki müthiş ilerlemeler, sosyal yardımlar, fakiri fukarayı asla unutmadan değer vermeler, ötekileştirici bir dil kullanmadan herkesi kucaklayan bir anlayış ile milletin partisi olma yolundaki mücadeleler, dış politikadaki tarih yazan diplomatik zaferler, iç ve dış terör odaklarına yönelik tavizsiz duruşların süreci..

 Dün imkan dahilinde Sayın Cumhurbaşkanı’nın ve davetlilerin programında verilen, verilmesi düşünülen, aynı zamanda 21 yıllık milletin hizmetinde olan bir sürecin bir özetini sizlerle paylaşmak isterim.

“Bir Olduk 21 Olduk” temalı hazırlanan programda; 21 yıllık iktidardaki icraatların kısa bir filmi gösterildi.

Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip Erdoğan:

14 Ağustos 2001’de hangi heyecanla başlandı ise, aynı heyecanın yüreklerde taşındığını, gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yüründüğünü, Türkiye’ye hizmet etme davasından asla geri adım atılmadığı ve atılmayacağını,

Sayın TBMM Meclis Başkanı Mustafa Şentop, Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Numan Kurtulmuş, İçişleri Başkanı Süleyman Soylu gibi siyasi duayenlerin ortak demeci : “Artık Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı, millete hizmet siyasetiyle, yerli ve milli atılımıyla, ülkeye çağ atlatan icraatlarıyla destanlar yazan, birlik ve beraberlik içinde reformcu, kalkınmacı, kuşatıcı ve Tüm Türkiye’nin Partisi Ak Parti’nin 21. Kuruluş Yıldönümünü kutlayarak, nice Ak Partili yıllara” diyerek günün anlam ve önemine vurgu yaptılar.

Rabbim birlik ve beraberliğimize zeval vermesin. Geçtiğimiz süreçlerde, bir çok cephede samimiyetle mücadele eden ve genel itibariyle imkanlar dâhilinde başarılı olan, tabiri caizse enkaz devralan ve her alanda millet adına sessiz devrimler gerçekleştiren ve Türkiye’mizi güçlü, müreffeh ve bölgesel bir güç haline getiren bir iktidardan, liderden bahsediyoruz.

Vatandaş bazı konularda öz eleştiri yaptığı gibi, çözümü de yine Ak Parti Kurucu Başkanı olan ve Genel Başkanlığını ifa eden Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da ve Partisinde görüyor.. Vesselam. Hürmetle..

                                                                                              CENGİZ YILDIZ