......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 334356

POLİS EMEKLİLERİ BİRLİK İÇİNDE

Yazar : | Tarih : 2 hafta, 3 gün önce / | Görüntüleme : 149
POLİS EMEKLİLERİ BİRLİK İÇİNDE
Ülke genelinde Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği, 42. Şubesini Hatay’da faaliyete açarak polis emeklilerinin birlik ve dayanışma içerisinde olmasını sağlayacak.

Antakya’da Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde düzenlenen dernek binası açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti.

 Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Hatay Şube açılış törenine Genel Başkan Doğan Şimşek, AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Şube Başkanı Seyfettin Kıral, emekli polisler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Genel Başkan Doğan Şimşek, yaptığı açıklamada “Görevi başında hayatını kaybeden polislerimiz başta olmak üzere, vatanımız ve milletimiz için canı feda tüm şehitlerimize Allah'tan, rahmet, tüm gazi, emekli ve çalışan meslektaşlarımızı şükran ve minnetle anıyoruz. Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneğimiz 1948 Yılında İç İşleri Bakanlığı oluru İle kurulmuştur. Genel Merkezi İstanbul'da, Olmak Üzere 42 Şubemiz ve K.Y.Ç. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneğimizin, Bu Sene 74. Yaşını Kutlamış Bulunmaktayız.

Hatay şubemizin bugünlere ulaşmasında emeği geçen; Başta K.Y.Ç. Genel. Bşk. Doğan Şimşek ve Onursal Başkanımız Şemsettin Canpolat olmak üzere, Seyfettin Kıral, Hüseyin Atılgan, Hasan Kavak,  Yücel Çolak, Nurettin Karagöz, Mesut Eldem, Ergin Denktaş’a minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Atatürk ilkelerine sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu duygularla Büyük Önder Atatürk’ü özlemle ve şükranla anıyoruz.” dedi.

Daha Sonra Genel Başkan Doğan Şimşek, AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a plaket ve rozet taktim edildi.

(Haber: S.Ergin)