......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 334357

EKİN KOLEJİNDE DAYANIŞMA TOPLANTISI

Yazar : | Tarih : 2 hafta, 3 gün önce / | Görüntüleme : 129
EKİN KOLEJİNDE DAYANIŞMA TOPLANTISI

İlimizde başta eğitim olmak üzere her alanda başarılı faaliyetleriyle adından söz ettiren ve yılın özel okulu seçilen Ekin Koleji, dayanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Adil Akyürekoğlu ve yönetim kurulunun başarılı organizasyonunda gerçekleştirilen toplantı nezih bir ortamda yapıldı.

Bu güzel toplantıda Ekin Koleji Kurucu Müdürü David Çağan, Okul Müdürü Ali Ünal ve öğretmenler de hazır bulundu.

Akyürekoğlu, yaptığı konuşmada “Sayın müdürüm sayın öğretmenlerimiz sayın velilerimiz ve saygı değer konuklarımız okul aile birliğinin düzenlemiş olduğu sosyal etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bu kahvaltının amacı birlik ve beraberliğimizi öğretmenlerimiz okul idaresi ve veliler arasındaki dayanışmayı sağlamaktır. Yeni gelen öğrencilerimiz ve yeni gelen öğretmenlerimiz arasında velilerimizle tanışmak, köprü kurmaktır.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımı hayata hazırlayan, bilgi ve beceri kazandıran yetişmeleri ve gelişmelerinde sağlayan eğitimde önemli başarılar elde eden Ekin Koleji elde ettiği başarılarla yılın özel okulu seçildi.

Ekin Kolejin okulumuzun başarısını bütün Hatay’da Türkiye birincileri çıkararak kendi zaten kanıtlamıştır. Bu demek ki okulumuzun kalitesini hocalarımızın ne kadar yetenekli olduğunu göstermiştir.  Okulumuzla hocalarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Okul aile birliği olarak hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Tabi unutmayalım ki siz velilerimiz çocukları için hiçbir fedakârlıktan kaçmayan sayın velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Hepsine saygılarımı arz ederim.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyeleri Yeliz Akbulut, Beyhan Aslan, Hanen Gögce, Gülhan Hamali, Erdal Kalas, Gülseren Aşkarlıoğlu, Songül Özkaya, Serap Ray Açıkgöz, Esra Vural, Sezer Zan, Lora Suadi de bu güzel organizasyona katkıda bulundu.

(Haber Merkezi)