......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 334357

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Yazar : | Tarih : 2 hafta, 3 gün önce / | Görüntüleme : 133
BAŞKAN YILMAZ’DAN ÖĞRENCİLERE DESTEKÖğrencilerin geleceğinin şekillenmesi amacıyla Bilim Merkezi’ni kuran Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, eğitime, bilime ve öğrencilere destek olmaya devam ediyor.

Başkan Yılmaz’ın öncülüğünde kurulan Antakya Belediyesi Robotik Takımı Başkan Yılmaz’ın büyük destekleriyle en büyük robotik festivali olan “Robotex Turkey”e takım ve 3 proje ile katılacak.

Başkan Yılmaz, 46’sı yurt dışı olmak üzere 187 takım ve 700’ün üzerinde öğrencinin yarışacağı festival öncesinde Antakya Belediyesi robotik takımını makamında ağırladı. Robotex Turkey’e 2 takım ve 3 projeyle katılacak olan takım öğrencilerine başarılar dileyen Başkan İzzettin Yılmaz, festivalden başarıyla döneceklerine inandığını belirtti.

EĞİTİME, BİLİME KATKIMIZ SÜRECEK

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, ilçede belediye hizmetlerinin yanı sıra eğitime, spora, bilime ve sanata desteklerinin süreceğini kaydetti.

Robotex Turkey Festivaline katılacak öğrencilere başarılar dileyen Yılmaz; “46’sı yurt dışı olmak üzere 187 takım ve 700’ün üzerinde öğrencinin yarışacağı dünyanın en büyük robotik festivali olan “Robotex Turkey”e 2 takım ve 3 proje ile katılacak olan Antakya Belediyesi robotik takımı öğrencilerimizi ve değerli öğretmenlerimizi belediyemizde misafir ettik. 2 takım ve 3 projeyle festivalde yarışacak olan takımımıza başarılar diliyorum. Antakya Belediyesi olarak gençlerimizin eğitimine katkı sunmaya, gençlerimizin kişisel gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

(Haber Merkezi)