......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 361901

YETER Kİ TAYYİP GİTSİN HA!

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 11 ay önce / | Görüntüleme : 1741
YETER Kİ TAYYİP GİTSİN HA!
Birileri kendi söylediklerine, yaptıklarına inanın ki inanmadıkları, inandırıcıda bulmadıkları halde ha bire “Tayyip gitsin, Tayyip gitsin” şeklinde koro halinde bir nakarat tutturmuşlar.. Peki, tutturmuşlarda nasıl yapacaklarını sorduğumuzda…

 Hiç önemli değil yeter ki gitsin… Sonrasına bir bakarız şeklinde, acayip, neresinden tutarsanız elinizde kalacak cevaplarla karşımıza dikiliveriyorlar..

Birileri mevcut Cumhur’un, milletin her iki kişiden birisinin kendi hür iradesiyle seçtiği Cumhurbaşkanını nasıl göndeririz? Sorularına cevapları medya kanalıyla vermiş.. Kim mi? Yakinen herkesin saçma sapan yaklaşımlarıyla, 180 derece dönüşüyle yakinen tanıdığı, menfi zihniyetin temsilcisi konumunda olan “Can Ataklı”..

Şöyle demiş Can Ataklı;

“Deprem olsun, büyük yangınlar çıksın, sel felaketleri yaşansın, yeter ki Tayyip Erdoğan gitsin” diye yırtınırcasına videoda, herkesin hayretler içerisinde izlediği, dinlediği felaket tellallığı yapan sözde gazeteci..

Peki bu bakış açısı ile mi, bu gayri milli zihniyetle mi bunlar, benzeri düşünenler Tayyip sonrasının Türkiye’sini güçlü kılacaklar.. Asla!

Bu malum zihniyet mi aziz milletin, aziz Vatanın güçlü olmasını temenni edecekler.. Asla!

Fondan beslenerek, halkı yalan yanlış haberlerle besleyenler mi? Türkiye’mizi güçlü kılacaklar.. Asla!

Darbe çığırtkanlığı yapanlar mı?, aziz milletin asli unsurlarına, çalışanlarına, esnafına, öğretmenine tahkirimsi, aşağılayıcı ifade kullananlar mı? Güçlü kılacaklar Türkiye’yi.. Asla!

Özetle; ben bu necip ve asil milletin sağduyusuna güveniyorum ve diyorum ki;

 “Tarihine, dinine, ecdadına layık vatan evlatlarından ol!”,

“Bizleri Türk,  Kürt, Çerkez, Arap , Laz vs gibi etnik gruplara bölüştürüp bizi bize kırdıracaklara karşı sakın oyuna gelme ve gaflete düşme! Ki düşmeyeceğine kalben inanıyorum.

“Biz bu oyunları önceden gördük, bozduk ve bozmaya hep beraber devam edeceğiz.” Vesselam..

Hürmet ve muhabbetle 10.08.2021

Cengiz YILDIZ