......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 321510

ANTAKYA GÜZELLEŞİYOR

Yazar : | Tarih : 2 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 425
ANTAKYA GÜZELLEŞİYORAntakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve ekibinin, şehrimizin güzelleşmesi adına yaptığı çalışma ve hizmetler takdir topluyor

 Antakya Belediyesi’nin kentin yollarını, parklarını ve şehir düzenini güzelleştirmeye yönelik çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, belediye yönetimi ve tüm çalışanları özellikle son dönemde yaptığı hizmetlerle Antakya halkının beğenisini kazanıyor.

Belediye sorumluluk alanı içindeki cadde ve sokakları beton asfaltla kaplayan Başkan Yılmaz ve ekibi, geleceğimizin teminatı çocukları da unutmayarak onlara yakışır parklar yapıyor.

Antakya Belediyesi şehir genelinde bulunan tüm parklarda bakım, onarım ve güzelleştirme çalışmalarına devam ettiğini, çocukların huzur ve güven içerisinde oynayabilecekleri alanlar oluşturduklarını bildirdi. 

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre yürütülen hizmetler kapsamında Saraykent ve Narlıca Mahallelerinde bulunan parklarda güzelleştirme, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. 

Pek çok parkta çocukların daha rahat oynayabilmesi amacıyla kauçuk zemin döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor.  

Parkların içerisinde ailelerin rahat nefes alabileceği kent mobilyaları; banklar ve kamelyalar yerleştiriliyor. 

Yapılan açıklamada Antakya’nın 95 mahallesinde bulunan tüm parklarda güzelleştirme hizmetlerinin periyodik program çerçevesinde gerçekleştirileceği bildirildi. 

(Haber Merkezi)