......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 321510

BAŞHEKİM, TÜM MESAİSİNİ HASTANEYE AYIRIYOR

Yazar : | Tarih : 2 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 319
BAŞHEKİM, TÜM MESAİSİNİ HASTANEYE AYIRIYORHatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim vekili Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, tüm mesaisini gözü gibi koruduğu hastaneye ayırıyor.

Mesai saatlerinde hastane işleyişi ve düzeniyle ilgilenen Bayrakçıoğlu, mesai sona erdiği andan itibaren ise hastanedeki eksikleri tespit edip, personellerle toplantılar düzenliyor. Hastanede aile ortamı sağlayan ve tüm personellerle yakından ilgilenerek ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayan Bayrakçıoğlu mesai kavramı gözetmiyor.

Güne toplantı ile başlayan Bayrakçıoğlu, Sosyal Hizmetler Uzmanları ile toplantılar gerçekleştirerek, Toplantıda hastanenin genel işleyiş ve uygulamaları hakkında görüşmeler gerçekleştiriyor.

Hastane Başhekimlik toplantı salonunda düzenlenen toplantılara, Hastane Yönetimi, Satın alma, Mutemetlik ve Depo Birim sorumluları katılım göstererek, Başhekim Vekili Bayrakçıoğlu başkanlığında düzenlenen toplantılara slayt eşliğinde sunum gerçekleştirilerek mali değerlendirmeler yapılıyor.

Titizlikle üzerinde durduğu Sağlıkta Kalite Standartları konusunda tüm katılımcıları bilgilendiren Bayrakçıoğlu bu bilgilendirmelerin tüm çalışanları yakından ilgilendirdiğini ve hastanenin 5 yıldızlı statüde hizmet vermesini istediğini belirten Bayrakçıoğlu, hastaların rahatlığının ve hastanenin genel durumunun iyileştirilmesi adına herkesin kurallara harfiyen uyması gerektiğinin altını çizmektedir.

Gecesini gündüzünü hastanede geçiren Bayrakçıoğlu gibi personeller de mesai bitiminde Bayrakçıoğlu’nun yanında yer alarak hastanedeki genel konular üzerine istişarelerde bulunuyorlar.

VATANDAŞLARLA SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDE

Vatandaşların memnuniyetinin kendileri için en önemli referans olduğunu bilen Başhekim vekili Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu da her fırsatta vatandaşların bulunduğu alanları inceleyerek kendileriyle sohbet ediyor. Eksikleri belirlerken vatandaşların taleplerini de yakından dinleyen Bayrakçıoğlu, vatandaşlardan gelen istek ve şikayetlere göre gereken çalışmaları yürütüyor. Bayrakçıoğlu, sağlık hizmetlerinin sunulduğu Poliklinik alanlarını, Ameliyathane odalarını, Yoğun Bakım Ünitelerini ve COVİD-19 Aşı Uygulama alanını düzenli olarak denetleyerek tüm malzemelerin tam olmasına gayret edilmesini önemle vurguluyor.

(Haber Merkezi)