......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 303821

SAĞLIK MÜDÜRÜ, İPLERİ ELDEN BIRAKMIYOR

Yazar : | Tarih : 1 hafta, 4 gün önce / | Görüntüleme : 835
SAĞLIK MÜDÜRÜ, İPLERİ ELDEN BIRAKMIYORHatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, sürekli olarak gerçekleştirdiği ilçe sağlık tesisleri ve personel ziyaretlerine, Kırıkhan Belen ve İskenderun ilçelerine ayırdı. Yapılan ziyaretlere Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci eşlik etti.

 İl Sağlık Müdürü Hambolat, ilk ziyaretini Kırıkhan Devlet Hastanesi’ne gerçekleştirdi. Kırıkhan Devlet Hastanesi yönetimi ve personelleri ile bir araya gelip inceleme ve istişarelerinin ardından İskenderun Devlet Hastanesi’ne geçti.

İskenderun Devlet Hastanesi yönetimi tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İskenderun Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetleri, korona virüs mücadelesinde yürütülen tüm hizmetler ve alınan tedbirler ile alakalı geniş bir brifing  aldı.

Sağlık hizmetlerin sunumunu hizmet yerinde incelemeyi ve karar vermeyi kendisine görev edinen İl Sağlık Müdürü, yapılması lüzum görülen acil sağlık hizmetleri ve iyileştirilmesi gereken alan ve hizmetler ile ilgili tesis yöneticileri ile birlikte değerlendirmelerde bulundu.

İskenderun Devlet Hastanesi’nin fiziki alanlarında da incelemesini tamamladıktan sonra, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e makamlarında nezaket ziyaretinde bulundu.

Yakın bir zamanda İskenderun İlçemizde gerçekleşen terör eylemleri ile alakalı yaşanan hadiseler hakkında geçmiş olsun dileklerini iletti. Korona Virüs ile mücadele kapsamında İlimizde yürütülen sağlık hizmetleri konusunda kısa bilgiler sundu.

Günün son ziyaretini Belen ilçesine ayıran İl Sağlık Müdürü, Belen İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri ile bir araya gelerek, ülke gündemimizi bir hayli yoğun olarak etkisi altına alan ve tüm dünyayı kasıp kavuran Korona Virüs hastalığı ile alakalı Belen ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu. Maske, Mesafe ve Hijyen uyarılarının çok önemli olduğunun altını bir kez daha çizdi.

(Haber Merkezi)