......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 303821

GÜNEYLER ALTIN VE PIRLANTA FIRSAT GÜNLERİ 18 KASIM'DA KAPILARINI AÇIYOR

Yazar : | Tarih : 1 hafta, 4 gün önce / | Görüntüleme : 849
GÜNEYLER ALTIN VE PIRLANTA FIRSAT GÜNLERİ 18 KASIM'DA KAPILARINI AÇIYORYılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri 18 Kasım'da kapılarını açıyor.

22 Kasım'a kadar sürecek olan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde yüzde 50'ye varan indirimlerle satılacak olan altın ve pırlanta ürünlerinin yine büyük ilgi görmesi bekleniyor. 2'inci kez gerçekleştirilecek olan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde pandemi önlemleri de en üst seviyede alınacak.

18-22 Kasım tarihlerinde Güneyler'in Kuyumcular Çarşısında ki mağazasında ve Primemall Avm'deki şubelerinde başlayacak olan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde yine her yıl olduğu gibi yüzlerce modelden altın ve pırlanta ürünleri yüzde 50'ye varan indirimlerle satılacak.

 Her yıl binlerce kişinin akın ettiği ve büyük kalabalıklarla gerçekleşen Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri, bu yıl en üst seviyede pandemi önlemleri alınarak gerçekleştirilecek. Maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarının maksimumda uygulanacağı Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde aynı anda çadır alanında bulunabilecek kişi sayısı da sınırlandırılarak herkesin sağlıklı koşullarda ucuz altın ve pırlanta ürünleri ile buluşması sağlanacak.

ALTININ YÜKSELİŞİNE BU ÇADIRDA YER YOK

18-22 Kasım tarihleri arasında beş gün boyunca eş zamanlı olarak Güneyler Çarşı ve Primemall Avm mağazalarında sürecek olan Güneyler Altın ve Pırlanta Çadır günleri, altının son dönemdeki yükselişinden dolayı alımlarını bekleten veya erteleyen ihtiyaç sahipleri için büyük fırsatlar sunuyor. Düğün yapacak olan çiftler ve ailelerden, kendisini mutlu etmek isteyenlere, yatırımını güvenli liman olan altına yapmak ve aynı zamanda bunu aksesuar olarak takmak isteyenlerden, evlilik teklifine hazırlananlara kadar herkese hitap eden ürün gamıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunan Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde en uygun fiyatlı altın 499 TL'den başlarken, en uygun tek taş pırlanta yüzük ise 890 TL'den satışa sunulacak.

Mücevherat ürünlerini lüks olmaktan çıkartarak, herkes için ulaşabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Güneyler, bu yıl gerçekleşecek Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde yine yüzleri güldürecek. Tek taş yüzükten bilekliklere, kolyelerden gerdanlığa, düğün setlerinden küpeye kadar binlerce ürünü yüzde 50'ye varan indirimle satışa sunacak olan Güneyler, 18-22 Kasım tarihlerinde herkesi Güneyler Çarşı ve Primemall Avm mağazalarına davet ediyor.

PANDEMİYE ÖZEL ÖNLEMLER UYGULANACAK

Güneyler mağazalarında bu yıl pandemi önlemleri de en üst düzeyde uygulanacak. Yoğun kalabalıkların oluştuğu çadırda bu yıl aynı anda sınırlı sayıda kişi alışveriş yapabilecek. Çadır indirimlerinin herkese ulaşabilmesi için zaman sınırının da uygulanacağı Güneyler Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri'nde maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulanmasına azami özen gösterilecek.

(Haber Merkezi)