......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 321510

HİÇ KİMSE KİMSENİN AVUKATI OLMASIN

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 3 ay önce / | Görüntüleme : 326
  HİÇ KİMSE KİMSENİN AVUKATI OLMASINHatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren, memleket çocuğuna sahip çıkarak kimse kimsenin avukatı olmasın, hele hele dışarıdakiler hiç olmasın dedi.

Memleket çocuğumuzu hiç kimseye yedirmeyiz diyen Deviren, bu konuda çeşitli yorumda bulunanlara seslenerek herkes haddini bilecek dedi.

Biz konuşmuyorsak hiç kimsenin konuşmasına gerek yok diyen Mehmet Deviren, yaptığı açıklamada “Bakıyorum da dışarıdan yazanlar çizenler bizim memleketimizin çocuğuna laf ediyor. Memleketimin en kötüsü dışarının en iyisinden iyi bana göre.. Hatayspor’un kötü gününde yanında olmayıp iyi günde hepiniz avukat mı oldunuz. Dışarıdaki adamlar siz gidin kendi memleketinizde avukatlık yapın memleket takımınıza sahip çıkın. Bu herkes için geçerlidir. Memleketimdeki konuşmadığım sevmediğim insanın tırnağını size değişmem herkes önünden yesin. Kimse burada Altıparmak’ın avukatlığını yapmasın çok seviyorsan git yanına kendisine kulüp bul yazar efendi. Gökhan Zan’a Lütfü başkana kulüp yöneticilerine laf edecek kadar haddiniz yok. Gökhan zan Hatay’ın bir gururudur. Biz de gururumuza sahip çıkacağız tabi ki Hataylı hocalarımız da buna dahil Ahmet hoca ilhan hoca ve Bayram Hoca bunlar şampiyonluğun en büyük emektarıdır. Gidip te kimse sana hesap vermeyecek yazar efendi sen kalemin kadar yazarsın. Ne Gökhan Zan’ı nede memleket çocuğumu hiç kimseye yedirmem yazarlar çizenler sizlere sesleniyorum herkes haddini bilecek. Bilmem anlatabildim mi yazanlar

Hatayspor sayfası açıp dışarıdaki konuları yazmayın avukatlık yapmayın. Biz konuşmuyorsak hiç kimsenin konuşmasına gerek yok. Kimseye hesap vermeyeceğiz.

(Haber Merkezi)