......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 303821

BAŞKAN SARI, MUHTARLARLA BİRLİKTE KOLLARI SIVADI

Yazar : | Tarih : 5 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 943
  BAŞKAN SARI, MUHTARLARLA BİRLİKTE KOLLARI SIVADIAltınözü Belediye Başkan ı Rıfat Sarı, “Mobil Temizlik Ekibi” ile 48 mahallede detaylı temizlik çalışmaları için mahalle Muhtarları ile birlikte kolları sıvadı.

Halkın daha temiz ve yaşanabilir bil ilçede yaşam sürdürmesi için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirten Başkan Sarı, Altınözü ilçesini Hatay’ın bir İncisi yapmak için herkesi çevreyi korumaya ve gerekli özeni göstermeye davet etti.

Başkan Sarı, yaptığı açıklamada “Temizlik Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan “Mobil Temizlik Ekibi” ile periyodik olarak 48 Mahallemizde detaylı temizlik çalışmaları için Mahalle Muhtarlarımız ile birlikte kollarımızı sıvadık.

Oluşturduğumuz temizlik ekibi, hergün farklı mahallelerde basta Cadde, sokak, okul, sağlık ocağı, ibadethane, park ve meydanların genel temizliğini gerçekleştirerek halkımızın daha temiz ve yaşanabilir bir ilçede yaşam sürdürebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Her alanda Hatay’ın Bir incisi bir Altınözü yapmak için ilçemizde yasayan 7'den 70 herkesi çevreyi korumaları için gerekli özen ve itinayı göstermelerini istiyoruz.” dedi.

(Haber Merkezi)