......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 315253

İSRAİL'İN BATI ŞERİA'DA Kİ İŞGAL PLANI!

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 2 ay önce / | Görüntüleme : 2388
 İSRAİL'İN BATI ŞERİA'DA Kİ İŞGAL PLANI!
İSRAİL'İN yeni hükümeti ile batı şeria'daki yerleşim birimlerini ve Ürdün Vadisini İlhak edeceğini yakın zamanda öğrendik.

 

    Tabii dünyanın ve duyarlı Tüm kesimlerin bu terbiyesizliğe bu Pervasızlığa "dur" demesi gerektiğini düşünüyorum.
    Bizzat kendi topraklarının sahibi ve zaten hemen hemen tüm toprakları işgal edilmiş durumda olan ve Filistin halkının yok sayılmasını ve buna zemin hazırlayan plan ve girişimlerin yasal bir zemininin olmadığını, meşruiyetinin olmadığını ifade etmemiz gerekmektedir. İsrail ve avaneleri bu konuda her zamanki gibi kasti bir şekilde tün dünyanın gözü önünde zulme ve katliama devam etmektedirler.            Cumhurbaşkanlığı sözcüsü Sayın İbrahim KALIN şunları ifade etmişti: "İlhak ve işgal politikalarını doğrudan ya da dolaylı olarak destekleyenler bu suçun ortaklarıdır. Filistin meselesinde problem; işgalin kendisidir. Kudüs'ün dini tarihi ve hukuki statüsünü değiştirmeye yönelik adımları da şiddetle reddediyoruz.
#Kudüs kırmızı çizgimizdir.
#Kudüs kutsalımızdır. #Kudüs emanetimizdir. Emanete ihanet eden herkes tarih önünde hesap verecektir. #Filistin toprakları Filistinlilere aittir. Kimsenin onun bir karışımı dahi birilerine peşkeş çekmeye hakkı yoktur..
İslam bilgileri bu konuda acilen adım atmalı ve İsrail'in işgal ve İlhak politikasına karşı Filistin halkını ve topraklarını korumalıdır.
Başka bir söze gerek duymuyorum.
İsraili bu zalimce yaklaşımını, uygulamalarını, zulme sessiz kalanları tüm kalbimle kınıyor ve telin ediyorum. 
   Allah tüm mağdurların, mazlumların yar ve yardımcısı olsun. Allah'a emanet olunuz. Saygılarımla,