......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 296607

GÖNÜL KÖPRÜSÜNDE GÖNÜLLER FETHOLDU

Yazar : | Tarih : 6 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 447
 GÖNÜL KÖPRÜSÜNDE GÖNÜLLER FETHOLDUErgin Medya TV’de yeni formatıyla ilk defa yayınlanan Gönül Köprüsü programı hayırseverlerin maddi-manevi desteğiyle hedefine ulaştı.
 
Sadullah Ergin, Hasan Alkan ve Abbas Timurlenk’in katıldığı programda ihtiyaç sahibi bir aile ele alınarak tüm ihtiyaçları hayırseverler tarafından karşılandı.
Binlerce izleyicinin takip ettiği Gönül Köprüsü programına canlı telefon bağlantısı ve mesajla katılan hayırseverler, ailenin ihtiyaçlarını karşılayarak yardımlaşma ve dayanışma ruhu sergiledi.
Gönül Köprüsü programında ailenin ihtiyaçları olan 4 adet halı, 5 adet bot, 5 adet mont, fırın, mikrodalga, terlik ve battaniye gibi eşyalar hayırseverler tarafından temin edildi.
Ergin Medya TV yönetim Kurulu Başkanı Sadullah Ergin, programı beraber yaptıkları Hasan Alkan ve Abbas Timurlenk yanında hayırsever ailelere destek sağlayan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Engin Sözer, Rezzuk Ayoğlu, Kazım Çaylı, Kadir Tağ, Mehmet Deviren, Şahin Çetinkaya ve Sedat Çakmak’a teşekkür etti.
(A.Vahit Güraslan)