......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 296609

MUSTAFA BAL, GÜVEN TAZELEDİ

Yazar : | Tarih : 6 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 339
MUSTAFA BAL, GÜVEN TAZELEDİ Antakya Yaş Sebze Ve Meyve Kabzımal Komisyoncular Derneği tek ses
Antakya Yaş Sebze Ve Meyve Kabzımal Komisyoncular Derneği Başkanı Mustafa Nizamettin Bal, dernek üyeleri tarafından tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.
Sebze Hali içerisinde bulunan Antakya Yaş Sebze Ve Meyve Kabzımal Komisyoncular Derneği binasında yapılan seçimde dernek üyeleri tek aday olarak seçimlere giren Bal’ı tekrar seçerek bir kez daha başkanlığa seçti.
Divan Kurulu Başkanlığını Zeki Berber’in yaptığı kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından dernek bütçesi, gelir gider raporları üzerinde yapılan konuşmalar ile devam etti.
Antakya Yaş Sebze Ve Meyve Kabzımal Komisyoncular Derneği Başkanı Mustafa Nizamettin Bal, kendisini bir kez daha bu göreve layık gören dernek üyelerine teşekkür ederek “Şehrimizin merkezinde 57 yıl öncesinin şartlarında yaşayan 30 bin kişi için yapılan sebze ve meyve hali, bugün Antakya ve Defne dahil, Suriyeli misafirlerle beraber bir milyonun yaşadığı bir şehre hizmet vermektedir. 
Tüm ilçelerin buradan hizmet aldığı göz önüne alınırsa çalışma şartlarımızın ne kadar zor şartlarda olduğu görülmektedir. Tüm yetkililerden acilen bu konuya el atmalarını bekliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde yönetim kurulu şöyle oluştu:
ASIL: Mustafa Nizamettin Bal, M. Nizamettin Bal, Sabahattin Balon, A. Zafer Şahutoğlu, Rıdvan Gül, Yusuf Düşer, Fevzi Mansuroğlu, Ali İnan, Aziz Aynacı, İbrahim Yüksek
YEDEK: Özgür Özenir, Mehmet Gücel, Kemal Suner, Nurettin Sağaltıcı, Turgut Şahutoğlu, Mehmet Küçükali, Habip Akdeniz, İsmet Aslan, Yaşar Dağlı
DENETLEME KURULU 
ASİL: Refik Gül, Cihat Öztürk, Serdar Duyan
YEDEK: Şaban Öztürk, Hasan Yapıcı, Semir Balcı
(Haber: A.Vahit Güraslan)