......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 298495

KÜLTÜR KOLEJİNDEN BİR İLK DAHA

Yazar : | Tarih : 9 ay, 2 gün önce / | Görüntüleme : 767
KÜLTÜR KOLEJİNDEN BİR İLK DAHAEğitim öğretimdeki başarısı ile herkesin takdirini kazanmış bir kurum olan Kültür Koleji Hatay’da bir ilk olma özelliğindeki 8,9,10,11 ve 12. Sınıf öğrencilerine sene boyu ücretsiz sınav programı ile sektörde bir kez daha farkını ortaya koymayı başardı.

Her hafta sonu Ottoman Kavşağında bulunan okul binasında alanında deneyimli eğitimcilerin nezaretinde yapılacak olan ücretsiz sınavlara katılmak için her hafta Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar www.hataykulturkoleji.com adresinden online başvuru yapılması yeterli olacak.

Deneme sınavlarının her okul tarafından yapıldığını ama online başvuru ile her hafta ücretsiz deneme sınavının Hatay’da ilk kez Kültür Kolejinde yapılacağını söyleyen Kurucu Müdür Ali Girişken, Özel’de kendi öğrencileri genelde ise tüm öğrenciler için düzenlemiş oldukları sene boyu ücretsiz sınav desteği programının yoğun ilgi görmesini beklediklerinin altını çizerek tüm öğrencileri bu faydalı uygulamaya davet etti.Girişken;Yıl boyunca yapılacak ücretsiz sınav programının ciddi bir ekip çalışması gerektirdiğini vurgulayarak bu işin üstesinden gelecek başarılı bir ekiplerinin olduğunu ifade etti.

Sınav sonuçlarının sms yoluyla bildirileceği bu sistemde öğrenci isterse sınav sonuçlarını uzman rehber öğretmenler eşliğinde değerlendirecek hedef belirleme ve hedefe ulaşma konusunda destek alabileceklerdir.

RAHAT ULAŞIM İMKANI..

Başvuruların her hafta Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar www.hataykulturkoleji.com adresinden online başvuru yapılması gerektiğini söyleyen Kurucu Müdür Ali Girişken,Ottoman Kavşağında bulunan okullarına HBB Otobüslerinin 110 ile 129 numaralı araçlarının okulun tam önüne kadar geldiğini Hatay Bölge Hastanesine giden tüm otobüslerinde okula 50 Mt. Mesafede olan Ottoman Kavşağından geçtiğini hatırlatarak sınavlara katılım gösterecek tüm öğrencilere başarılar diledi.