......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 294470

ANTEKELİ MESUT’TAN MUHTEŞEM GÖSTERİ

Yazar : | Tarih : 8 ay, 5 gün önce / | Görüntüleme : 430
 ANTEKELİ MESUT’TAN MUHTEŞEM GÖSTERİİlimizin ses getiren sanatçılarından Antekeli Mesut olarak tanınan Mesut Kurt, yapmış olduğu tek kişilik gösterisinde salonu dolduran izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
 
Oyunculuk alanında kendini her geçen gün daha da geliştiren usta tiyatrocu Mesut Kurt, yine izleyenleri kahkahaya boğdu. Antakya Kültür Merkezinde düzenlenen stand up gösterisi izleyenlere bol kahkahalı dakikalar yaşattı. Bir başka usta tiyatrocu Mustafa Ergüleç yönetiminde gerçekleşen ve birbirinden komik konuları derleyip canlandıran Antekeli Mesut, tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tek kişilik gösterilerde de hünerli olduğunu gösterdi.
Katmerci Hasan Usta ana sponsorluğunda, Acil Kafe, Ajans Balım ve Şenlen Turizm'in destekleri gerçekleşen stand up gösterisine, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel sekteleri ve Hatayspor Kulübü başkanı Nihat Tazeaslan, HBB Ulaştırma Daire başkanı İkbal Polat, İyi Parti Antakya İlçe Başkanı Cemil Akkoçak, HATSU İnsan Kaynakları Müdürü Metin Savaş, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, SGK Antakya İlçe Müdürü Cemalettin Çolak ve çok sayıda seçkin davetli katılım gösterdi.
Gösteri öncesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel sekteleri ve Hatayspor Kulübü başkanı Nihat Tazeaslan tarafından, Katmerci Hasan Usta Sahibi Sadık Açıkel’e plaket takdim edildi.
Katmerci Hasan Usta olarak sundukları damak çatlatan lezzetlerinin yanında aynı zamanda sanatın ve sanatçının her zaman yanında olacaklarını ifade eden Sadık Açıkel, Bütün salonu gülmekten kırıp geçiren Antekeli Mesut'a, ekip arkadaşlarına ve programa yoğun katılım gösteren tüm izleyenlere teşekkür etti.
Oyun sonrası sevenleri ile bol bol fotoğraf çekilen Antekeli Mesut mütevazi kişiliği ile de gönüllerde taht kurmayı başardı.
(Haber: S.Ergin)