......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 296607

SAADET’TEN BAŞKAN SAYIN’A ZİYARET

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 736
SAADET’TEN BAŞKAN SAYIN’A ZİYARETSaadet Partisi heyeti Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, Antakya İlçe Başkanı Abdulhadi Bük ve Saadet Yayladağı Adayı Serkan Uğraş, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Yayladağı’na yağacağı projelerinden bahsetti.

Seçim sürecinde söz verdiği projelerinin hepsinin gerçekleşebilecek projeler olduğunu dile getiren Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Yayladağı’nda bu yıl 3 bin ton çilek, 750 ton da mantar hasadının yapıldığını söyledi. İlk büyük projesi olarak Devrent’e ormanın dokusu bozulmadan Yayladağı’na ait taşlarla büyük uluslararası aba güreşi alanı yapacağın ifade eden Sayın, 15 ilçenin ismini vereceği kamelyalar, teras kahvaltı alanları ile turizme katkı sağlayacak bir proje olduğunu kaydetti. Sanayi sitesi projesinden de bahseden Başkan Sayın, ayakları yere değmeyen projesinin olmadığını belirterek bunları hayata geçirmeye başladığını söyledi.

ÇALIŞKAN: İLÇE HİZMETE AÇ

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da Mustafa Sayın’ı seçim galibiyetinden dolayı tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan birlik beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında, Yayladağı’mızın ve ilimizin pek çok sorunları olduğunu belirterek, milli görüş belediyeciliği konusunda birikimlerini paylaşacaklarını ifade etti.

Çalışkan, zor bir sürecin başkanımızı beklediğini, ilçenin hizmete aç olduğunu dile getirerek yapılacak çalışmalarda başarılar diledi.