......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 296607

TOMRUKSUYU’NDA ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 683
TOMRUKSUYU’NDA ÇALIŞMALAR HIZLANDISamandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Tomruksuyu Mahallesi Stadyum Caddesi’nde parke söküm ve asfalta hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri tarafından ilçe genelinde yol bakım ve onarım çalışmaları sürdürülüyor. Festival öncesi Tomruksuyu Mahallesi Stadyum Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmalar hızlandırıldı.   

Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Fen İşleri ekiplerimizce Tomruksuyu Mahallesi Stadyum Caddesi’nde parke söküm çalışmalarımız devam ediyor. Parke söküm çalışmalarının tamamlanmasının ardından beton asfalt çalışması gerçekleştirilecek.  Bu çalışma bittikten sonra Tomruksuyu mahallesinde vatandaşlarımız daha rahat ve güvenli ulaşım sağlayabilecekler. Bu çalışmanın yanı sıra ilçemizin birçok mahallesinde de eşzamanlı çalışmalarımız devam ediyor. Daha güzel ve yaşanabilir bir Samandağ’ı inşa etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” İfadelerine yer verildi.

(Haber Merkezi)