......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 276589

ERİŞİK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Yazar : | Tarih : 3 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 231
ERİŞİK’E TEŞEKKÜR PLAKETİGüneylerspor Başkanı Fahri Serdar Özal, 2018-2019 Futbol sezonunda takıma katkılarından dolayı MEK Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erişik’e teşekkür etti ve plaket takdim etti.

Fahri Serdar Özal, yaptığı konuşmada “2018-2019 Futbol sezonunda takımlarımız büyük başarılar elde ettiler. Özellikle grubunda şampiyon ola U16 takımımız oynadığı maçlarda Fair Play çerçevesinden ayrılmadı, hiç kırmızı art görmeden ve namağlup grubunu şampiyon tamamlayarak ilerisi için umutlar verdi. Bu dönemde bizlere desteğini esirgemeyen, her başımız dara düştüğünde koşan hayırsever iş adamlarımızdan MEK Spor Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet ERİŞİK’e teşekkür ediyoruz. Kulüp olarak ve U16 takımı olarak hep yanımızda olup bize destek verdiler. Bu şampiyonlukta payları çok büyük. Allah onlardan razı olsun.” dedi

 

MEK Spor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erişik’te yaptığı konuşmada, milli ve manevi değerlere bağlı kalarak gençlere eğitim veren Güneylerspor yönetimi ve hocalarına her zaman desteklerini devam ettireceklerini dile getirdi ve başarılarının devamını dilesdi. Plaket takdimine U15 takım kaptanı Hüseyin Erişik’te katıldı.