......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 294977

HALKA HİZMET HAKK'A HİZMETTİR

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 665
HALKA HİZMET HAKK'A HİZMETTİRAK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, tek hedefinin halka hizmet Hakk'a hizmettir" ilkesi ile partimizi ilimizde en üst seviyeye çıkarmak, Hatay'ı hak ettiği noktaya taşıma yolunda canla başla çalışmak olduğunu söyledi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Hatay İl Başkanlığı görevine atanan Yeloğlu, tüm partililerden destek ve dua beklediğini ifade ederek “Bunun için herkesten beklentim bir olmak, beraber olmak, davamız çerçevesinde tek yürek olmaktır” dedi.

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, yaptığı açıklamada “Değerli dava arkadaşlarım, kıymetli hemşehrilerim, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Hatay İl Başkanlığı görevine atamam yapılmıştır.

14 Ağustos 2001'de kurulduğu günden bu yana istikrar, güven, barış ve adaletin simgesi olan Ak Parti'mizde şahsıma bu görevin tevdi edilmesinden onur duyuyorum.

Bundan sonraki tek hedefim, "halka hizmet Hakk'a hizmettir" ilkesi ile partimizi ilimizde en üst seviyeye çıkarmak, Hatay'ı hak ettiği noktaya taşıma yolunda canla başla çalışmaktır.

Bunun için herkesten beklentim bir olmak, beraber olmak, davamız çerçevesinde tek yürek olmaktır.

Bu kutlu yolda tüm partililerimizin ve hemşehrilerimin desteğini ve duasını bekliyorum.