......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 294981

Antakya Belediyesi Çorba Evi Mübarek Ramazan Ayı Boyunca

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 651
 Antakya Belediyesi Çorba Evi Mübarek Ramazan Ayı BoyuncaHer Akşam İftar Sofrası Kuruyor

Antakya Belediyesi mübarek Ramazan ayı münasebetiyle mütevazi programlar, ihtiyaç sahiplerine yardımlar, ve Çorba Evi’nde iftar sofrası organize ederek vatandaşların birlik ve beraberlik ikliminde bir Ramazan geçirmelerini amaçlıyor.

Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Antakya Belediyesi Çorba Evi’nde her akşam vatandaşlarımıza ücretsiz olarak ikram edilecek iftar yemeği kapsamında birlik beraberlik sofraları kuruluyor.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak mübarek Ramazan ayında da vatandaşlarımızla iç içe olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Mahfel Sosyal Tesislerinde bulunan Antakya Belediyesi Çorba Evi’nde mübarek Ramazan ayı boyunca her akşam yüzlerce vatandaşımıza iftar yemeği ikram edeceğiz.

Antakya Belediyesi’nin deneyimli aşçı kadrosu, pırıl pırıl nezih ortamında ramazan ayına uygun menüler ile ikram edilecek olan iftar yemekleri aynı anda yüzlerce vatandaşı ağırlayabilecek kapasitede hazırlanıyor. Tüm vatandaşlarımızı bu birlik beraberlik sofralarında bir araya gelmek üzere her akşam Çorba Evi’ne davet ediyoruz.”