......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 274858

ÖZBURAK İNŞAAT FUARIN GÖZDESİ

Yazar : | Tarih : 3 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 229
ÖZBURAK İNŞAAT FUARIN GÖZDESİ“3. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı” açılarak ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

 Fuarda bölgemizin önde gelen firmaları arasında yer alan Özburak İnşaat, fuarın gözde firmaları arasında yer alıyor.

3. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarının hemen girişinde yer alan stantta müşterilerine hizmet veren Özburak İnşaat, Sektörde profesyonel bir çizgi oluşturmak hedefinde.

Fuardaki Özburak İnşaat’ın standını Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve çok sayıda ziyaretçi ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

 

2001 yılında Antakya'da inşaat malzemeleri satışı ile faaliyetlerine başlayan Özburak İnşaat, konut inşaatında ilin önde gelen firmalarından biri haline geldi.

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özburak İnşaat günümüze kadar 1500'ün üzerinde konut yapıp müşterilerine büyük memnuniyetle teslim etti.

Özburak İnşaat, firma sınırlarını aşıp Antakya dışında İskenderun ve Belen'de yüzlerce konutu kapsayan projeleri bölgesine katarak çalışmalarına hızla devam ediyor.

Özburak İnşaat, 13 yıldır müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği ön planda tutup projeleri programa uygun olarak zamanında teslim etmeyi amaçlıyor.