......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271308

PROJELERİ BİRLİKTE ÜRETECEĞİZ

Yazar : | Tarih : 2 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 187
PROJELERİ BİRLİKTE ÜRETECEĞİZ

 Odabaşı Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Ali Özdemir, daha güvenli, daha temiz mahallemiz için, halka içiçe yaşayıp sorunlara birebir değinmek için aday olduğunu söyledi.

Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında Ergin Medya’yı ziyaret ederek gazetemiz sahibi Sadullah Ergin’e düşüncelerini ve projelerini anlattı.

2 ayda bir istişare toplantıları yapıp Proje önerisi olan vatandaşlarımızı dinleyerek birlikte üreteceğiz diyen Muhtar Adayı Özdemir, azaları ile birlikte mahallenin sorunlarını çözeceklerini ifade etti.

Daha güvenli, daha temiz mahallemiz için, halka içiçe yaşayıp sorunlara birebir değinmek için Adayım diyen Özdemir, projelerini şöyle açıkladı: “Mahallemizin yıllardır yapılmayan yol sorunu Büyükşehir ve Antakya Belediyesi ile koordineli çalışarak çözeceğiz. Mahallemizde Taziye Salonu yaptıracağız. İçme ve Sulama suyu sorununu çözeceğiz. Yine Büyükşehir ve Antakya Belediyesi ile koordineli çalışarak mahallemizde park ve spor alanları oluşturacağız.

Bakanlık, Valilik, Büyükşehir ve Antakya Belediyesinin yardım yapılmasını sağlayacağız.

Mezarlık kompleksinin giriş-çıkış yollarının yapılması için gerekli girişimleri yapacağız.

Siz değerli halkımızla 2 ayda bir istişare toplantıları yapıp Proje önerisi olan vatandaşlarımızı dinleyerek birlikte üreteceğiz.” dedi.

AZALALAR: Orhan Güzel, Selahattin Kutlu, Adile Güleryüz, Aliye Seçmen, Yusuf Koşar, Kemel Sudan, Zeynep Köse, Ahmet Şahan

(Yorum Haber Merkezi)