......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271308

DEFNE HAK ETTİĞİ HİZMETE KAVUŞACAK

Yazar : | Tarih : 2 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 170
DEFNE HAK ETTİĞİ HİZMETE KAVUŞACAKCHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

 Halkın yoğun sevgisi ve desteği ile karşılanan Güzel, “Bizler halkın hizmeti için bu yola baş koyduk. Defne İlçemiz hak ettiği hizmete kavuşacak” dedi.

Ziyaretlerinde halkın içinden biri olduğunu vurgulayan Güzel, 'Sosyal Belediyecilik şiarıyla çıktığımız bu yolda halkımızın ve emekçi kardeşlerimizin yanında olacağız. Esnafımızın alın teri kurumadan haklarını almalarını sağlamak boynumuzun borcudur. Aynı zamanda halkımızın da ekonomik sıkıntılarını gidermek adına elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Çalışıp üreteceğiz, el birliği ile Defnemizi Güzelleştireceğiz.' dedi.

BOSTANCIK MAHALLESİ DEFNE 'GÜZEL' OLACAK DEDİ

Güzel, pazar ziyareti ardından incelemelerde bulunduğu Bostancık Mahallesinde yoğun ilgi ile karşılandı. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Güzel, vatandaşların sorunlarını ve önerilerini tek tek dinleyerek projelerini anlattı.

Başkan Adayı Güzel, 'Bizim en büyük zenginliğimiz vatandaşlarımızın sevgisidir. Böylesine güzel ve değerli bir sevgiye nail olmak beni çok onurlandırdı. Bostancık mahallesine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Hizmetlerimiz halkımız içindir. Gece gündüz demeden çalışacağız.' dedi.

DEĞİRMENYOLU SAKİNLERİNDEN TAM DESTEK

Değirmenyolu mahallesinde 7'den 70'e her yaştan insanın sevgisiyle karşılanan Başkan Adayı Güzel, Mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi ve projelerini anlattı.

Değirmenyolu Mahallesinde incelemelerde de bulunan Güzel, vatandaşların sorunlarına geçici hizmetlerle değil, kalıcı hizmetle çözüm getirileceğini söyledi.

GÜZEL, 'VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ'

Defne İlçesini karış karış gezip çalmadık kapı, sorunu dinlenmeyen tek bir vatandaş dahi bırakmayacaklarını belirten CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, Samankaya Mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaret edilen mahallelerde oldukça samimi karşılanan Güzel, 'Vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini dinlememizin sebebi istenilen ve eksikliği giderilmeyen noktalara en iyi hizmetleri getirmektir. Bunu hep birlikte başaracağız. Defne Belediyesi halkın belediyesidir. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini boşa çıkartmayacağız.' dedi.

BALIKLIDERE MAHALLESİNDEN 'GÜZEL' MESAJLAR

Ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren İbrahim Güzel, Balıklıdere mahalle sakinlerine yapacağı hizmetleri anlattı. Başkan Adayı Güzel, vatandaşların sorunlarını dinleyerek yapılacak hizmetlerle bu sorunların giderileceğini ifade etti.

Balıklıdere sakinlerinin ilgiyle karşıladığı Güzel, vatandaşlarla tek tek görüşerek 'Martın Sonu Bahar Olacak' herkese teşekkür ederim' dedi.

Bir diğer ziyaretini Yeşilpınar Mahallesine gerçekleştiren Güzel, halkın yoğun sevgisi ve desteği ile karşılandı. Ziyarette yaptığı konuşmada Güzel, 'Defnemiz için gece gündüz demeden çalışacağız. İlçemizin her mahallesine giderek her vatandaşımızın sorununu tek tek not edip ona göre çalımalar yapacağız. Projelerimiz vatandaşlarımızın isteklerine göre şekillenecek. Bizler halkın hizmeti için bu yola baş koyduk. Defne İlçemiz hak ettiği hizmete kavuşacak' dedi.

(Haber Merkezi)