......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271308

KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI’NDAN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Yazar : | Tarih : 2 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 160
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI’NDAN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİÖzel Hatay Kültür Eğitim Kurumları Antakya ve Samandağ Lisesi öğrencileri tarafından Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik yapıldı.

Antakya’da ve Samandağ’da merkez esnaf ve okullarda bulunan kadınlara üzerinde anma ve kutlama mesajı olan karanfiller dağıtıldı. Yapılan programa çok sayıda öğrenci Antakya Kültür Temel Lisesi sosyal etkinlik uzmanı fidan Bayırlıoğlu Samandağ Kültür Temel Lisesi Türkçe Öğretmeni Visem Sabırlı katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programında öğrencilerin hazırladığı çeşitli şiirler, kadınları anlatan skeçler ve sunumlar sergilenirken aynı zamanda müzik dinletisi de yapıldı.

Programda konuşma yapan Ali Girişken, bütün kadınların günlerini kutlayarak, kadınlar arasında birlik ve beraberliğin önemini vurguladı ve bu sayede aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığını ifade etti.

Düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinin büyük bir memnuniyetle karşılandığını ifade etti ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Son olarak Kültür Temel Lisesi ve Antakya ve Samandağ Müdürleri çalışan öğretmen ve personellerine çiçek sunarak günlerini kutladı.

(Haber Merkezi)