......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 294470

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler: HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAK

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 4 ay önce / | Görüntüleme : 768
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler:  HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAKAK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Antakya Devlet Hastanesi başhekimi ve sağlık personelleri ile bir araya geldi.

  Cumhur ittifakını kuran Ak Parti ve MHP daha fazla belediye başkanlığı kazanmak daha fazla milletvekili çıkarmak için kurulmuş bir oluşum değildir diyen Güler, “Allah’ın izni ile tıpkı 24 Haziran da olduğu gibi bu günde daha iyi bir sonuç ile hevesleri kursaklarında kalacak” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında sağlık personelleri ile bir araya gelen Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, yaptığı konuşmada: “24 Haziran seçimlerinden yeni çıktık. Yine önemli bir seçime doğru ilerliyoruz.

Ve o gün, bu gün bu coğrafyayı, bu toprakları, hiçbir zaman rahat bırakmadılar. 15 Temmuz son darbe girişimi buna en canlı örnektir. Hiçbir olay tesadüfen gelişmemiştir. 15 Temmuz darbe girişimi sadece bir siyasal yönetimin değişikliğine yönelik bir girişimi değildir. Başarılı olamadılar. Ancak darbe girişimi başarılı olsaydı sonuçlarını düşünmek dahi istemiyorum. Bizim milletimizin başına gelenler başka bir milletin başına gelseydi yerle yeksan olurlardı. Biz millet olarak bu derece olağan üstü olaylar yaşarken dahi soğukkanlı ve güçlü bir duruş sergileyebiliyoruz sergilemeye devam edeceğiz.

Şimdi biz yerel seçimlere doğru gidiyoruz, yerel hizmetleride elbette konuşacağız. Ancak bilmelisiniz ki cumhur ittifakını kuran Ak Parti ve MHP daha fazla belediye başkanlığı kazanmak daha fazla milletvekili çıkarmak için kurulmuş bir oluşum değildir. Allah’ın izni ile tıpkı 24 Haziran da olduğu gibi bu günde daha iyi bir sonuç ile hevesleri kursaklarında kalacak. Cumhur ittifakı derdi, tasası, çilesi, devlet millet, bayrak vatan, olanların ittifakıdır. Bu süreçte el ele omuz omuza, vererek gayret ve samimiyet içinde iki teşkilat olarak bu zaferi Hatay’ın burçlarına dikeceğiz. Cumhur İttifakı ilk kez teşkilatların bir arada program yapmaya başlayıp, bir arada seçim çalışması yaptığı önemli bir seçim sürecine girmiştir.

Büyükşehir Belediyesinde gurup başkanı olarak görevli bulundum. Mecliste hangi ilçeye, mahalleye alt yapı olacak, yol olacak bu tarz çalışmalar meclise gelmez. Bu çalışmalar Büyükşehir yönetimindedir yani kararlar kendilerine aittir.

2018 yılında 250 trilyon borçlanma talebi geldi. Proje ile gelen 170 trilyona evet dedik. Geri kalanına da proje getirseler idi ona da evet derdik. 2018 Büyükşehir bütçesi 1 katrilyon 52 trilyon bu para nerede? Tüm bunların yanıtlarını istiyoruz” dedi.

(Haber Merkezi)