......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 281109

ÖKEŞ ÖMER TURKAN, ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Yazar : | Tarih : 10 ay, 5 gün önce / | Görüntüleme : 493
ÖKEŞ ÖMER TURKAN, ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR2004 yılından beri AK Parti’nin birçok kadrosunda görev alan ve bu görevlerini başarı ile yerine getiren Antakya Belediye Meclis Üyesi aday adayı Ökeş Ömer Turkan yaklaşan mahalli idareler seçimi öncesinde adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

  AK Parti teşkilatında bugüne kadar verilen görevleri başarı ile yerine getiren Turkan, seçim çalışmalarında da dur durak bilmeden teşkilatı ile beraber çalışmalarını sürdürüyor.

Hatay’da gerek parti içerisinde gerek kamuoyunda sevilen, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile bilinen Ökeş Ömer Turkan genç bir isim olması dolayısı ile Hatay’ın tüm ilçelerinde gençlerin öncüsü oluyor. Yediden yetmişe herkesin tam destek verdiği Turkan, özellikle tüm gençlerin desteğini arkasına almış durumda. 2004 yılından bu yana bir an olsun çizgisini bozmayan, AK Parti’nin hemen hemen her kadrosunda verilen görevleri başarı ile yerine getiren Turkan, her zaman vatanı ve milleti için çalışıyor. Sivil Toplum Kuruluşlarında da etkin roller üstlenerek sorumluluk bilinci içerisinde Hatay’ın kalkınması için çabalıyor. Türkiye Geleceğe Bakış Gençlik Derneği’nin kurucu başkanlığı yapmaya hazırlanan Ökeş Ömer Turkan gençlerin yanında olduğunu gözler önüne seriyor.

Antakya Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Ökeş Ömer Turkan Hatay’ın tüm ilçelerinde kamuoyunda büyük teveccüh görüyor. Mevki, makam talebi olmayan, sadece Hatay’a hizmet etmek isteyen ve her yer de memleket sevdasından bahseden Turkan davasının her zaman devletin bekası olduğunu dile getiriyor.

(Haber Merkezi)