......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 276589

ÇALIŞKAN VE YÜKSEK’TEN ALTINÖZÜ’NE ÇIKARMA

Yazar : | Tarih : 7 ay, 1 gün önce / | Görüntüleme : 365
ÇALIŞKAN VE YÜKSEK’TEN ALTINÖZÜ’NE ÇIKARMASaadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ve Altınözü Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüksek, seçim çalışmaları kapsamında Altınözü’ne çıkarma yaptı.

  Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Altınözü Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüksek ve Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Eğe, beraberindeki partililerle Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Altınözü Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Karma Esnaf Sanatkârlar Odası, Altınözü Ziraat Odası, Altınözü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlarını ziyaret etti.

Çalışkan ve Yüksek ziyarette Kaymakam Uygur’dan ve Oda Başkanlarından Altınözü’nün sorunlarıyla ilgili bilgi alarak karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Altınözü Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüksek, ziyaretlerde projelerinden de bahsederek, “31 Mart Yerel seçimlerinde kazanacaklarına inandıklarını belirterek, tüm kurumlarımızla koordineli çalışarak Altınözü’müzde ki sorunlara en kısa zamanda çözüm üreterek en güzel hizmetleri el birliğiyle yapacaklarını söyledi.

(Haber Merkezi)