......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 276589

CUMHUR İTTİFAKI HATAY’DA KAZANACAK

Yazar : | Tarih : 7 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 2157
 CUMHUR İTTİFAKI HATAY’DA KAZANACAKHatay'da Cumhur İttifakı aday tanıtım toplantısı gerçekleştirilerek 15 ilçe ve büyükşehrin adaylarını AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı tarafından açıklandı.

Gecemizi gündüzümüze katacağız, her zaman söylendiği gibi sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız diyen Bostancı, “Hatay'da en yüksek oyla seçimi kazanacağız” dedi.

Hatay'da en yüksek oyla seçimi kazanacaklarını söyleyen Bostancı, "Hatay'ın sadece ismiyle değil cismiyle de nasıl büyükşehir olacağı hususunda fikirlerimizi anlatacağız. Hatay'da şu salonun heyecanını Allah'ın izniyle biz sokaklara taşıyacağız. Sokaklardaki nabzı evlere taşıyacağız. Gecemizi gündüzümüze katacağız. Her zaman söylendiği gibi sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. En yüksek oyla burada seçimleri kazanacağız. Şimdiden bunun için alın teri döken, çalışan, koşan bütün kardeşlerimize, herkese, bacılarımıza, kız kardeşlerimize, analarımıza, ablalarımıza, abilerimize, kardeşlerimize, küçük kardeşlerimize, hani şu toplantılarda en arkada duran ama herkesten daha çok koşturan kardeşlerimiz var ya özellikle onlara çok teşekkür ediyorum." dedi.

Cumhur ittifakıyla seçime girecek olan AK Parti ve MHP, Hatay’da 12 ilçede AK parti adayı diğer 3 ilçede ise MHP adayı desteklenecek. 15 ilçenin belediye başkan adayları teker teker platforma çıkarak seçmene tanıtıldı.

Belen ilçesinde MHP'den İbrahim Gül, Dörtyol ilçesinde Fadıl Keskin, Kumlu ilçesinde Mehmet Deli aday gösterilirken, AK Parti'den Antakya'ya İzzettin Yılmaz, İskenderun'a Mehmet Fatih Tosyalı, Defne'ye Ferit Oflazoğlu, Altınözü'ne Rıfat Sarı, Kırıkhan'a Ayhan Yavuz, Arsuz'a Necmi Bozkurt, Erzin'e Hüseyin Gökçe, Hassa'ya Mehmet Karataş, Reyhanlı'ya Mehmet Hacıoğlu, Samandağ'a Erdoğan Ray, Yayladağı'na Mustafa Sayın ve Payas'a Bekir Altan aday gösterildi.

Gerçekleşen aday tanıtım toplantısına AK Parti Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Metin Taşçı ve her iki partinin de ilçe teşkilatları katıldı.

(Haber Merkezi)