......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 272914

HAFSAD'DAN KAYMAKAM MARDİNLİ'YE ZİYARET

Yazar : | Tarih : 9 ay, 4 gün önce / | Görüntüleme : 523
 HAFSAD'DAN KAYMAKAM MARDİNLİ'YE ZİYARETBölgemizde fotoğraf alanında yaptığı başarılı çalışmaların yanı sıra fotoğraf tutkunlarına verdiği Temel ve İleri fotoğrafçılık eğitimleri ile bilinen Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Can Sautoğlu tarafından geçtiğimiz günlerde Antakya Kaymakamlığına atanan Orhan Mardinli'ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Ziyarette Medeniyetler şehri Hatay’da fotoğraf sanatı adına güzel çalışmalara imza attıklarını ve bu çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Can Sautoğlu, Derneklerinde Verilen temel ve ileri fotoğraf eğitimleri neticesinde birbirinden değerli fotoğraf sanatçılarını camiaya kazandırdıklarının altını çizerek Antakya Kaymakamlığının projelerine arşivlerindeki fotoğraflardan her daim destek olmaya hazır olduklarını belirterek Kaymakam Mardinli'ye yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Sautoğlu konuşmasının hemen sonrasında kendisinin çekmiş olduğu Antakya Merkez Panorama fotoğrafını Kaymakam Mardinli'ye hediye etti.

Hatay Fotoğrafçılığının önemli bir ismi olan Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Can Sautoğlu'nun yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, başarılı çalışmalara imza atan Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği'ni takip ettiğini ve Başkan Sautoğlu nezdinde tüm Hafsad ekibini yürekten kutladığını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakam Mardinli ayrıca Antakya'nın merkezinin oldukça geniş bir açı ile çekilen panorama fotoğrafı çok beğendiğini vurgulayarak Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Can Sautoğlu'nu bu güzel çekiminden dolayı kutladı.

Fotoğraf çekimi ile son bulan ziyarette Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Can Sautoğlu, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli'yi Hafsad'da  görmekten onur duyacaklarını ifade ederek derneklerine davet etti.

(Haber Merkezi)