......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 294470

ŞEHİT GÜLŞAH GÜLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 9 ay önce / | Görüntüleme : 737
ŞEHİT GÜLŞAH GÜLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYORHatay Cezaevi yönetimi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Şehit Gülşah Güler Futbol Turnuvası bugün start alıyor.

 Şehit Gülşah Güler Futbol Turnuvası hakkında Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapan Cezaevi ikinci müdürü Mehmet Buğdaycı, Cezaevi infaz koruma memuru Ferit Bolatkol ve infaz koruma memuru Hakan Bozoğlan, 16 takımın katılacağı turnuvanın bugün başlayacağını belirterek herkesi davet ettiler.

Şehit Gülşah Güler Futbol Turnuvası hakkında açıklamalarda bulunan Cezaevi ikinci müdürü Mehmet Buğdaycı, “15 Temmuz gecesinde vatanımızı, ülkemizi, milletimizi, aydınlık geleceğimizi yok etmek isteyen vatan hainleri harekete geçmiş milletin silahlarını millete doğrultarak kanlı bir darbe girişimine kalkmıştır. Ancak milletimiz bu kanlı darbe girişimine kahramanca karşı koyarak bu hainlerin emellerine ulaşmalarını engellemiştir. Birlik ve beraberliğimizi yaşatmak adına Vali ve başsavcılık kanalıyla cezaevi tarafından 15 Temmuz şehidi Gülşah Güler futbol turnuvası düzenliyoruz. 16 takımın katılımıyla üç grup halinde yapılacak olan futbol turnuvası 5 Ekim Cuma günü saat 15.30’da Antakya Atatürk stadında başlayacak. Tüm halkımızı davet ediyoruz.” Dedi.

(Haber Merkezi)