......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265652

ATB’DEN BAŞKAN YAVUZ’A ZİYARET

Yazar : | Tarih : 8 ay, 12 saat önce / | Görüntüleme : 173
ATB’DEN BAŞKAN YAVUZ’A ZİYARETAntakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, Meclis Başkanı Veliş Bahadırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz'a nezaket ziyaretinde bulundu.

İlimizin ve İlçelerimizin bekleyen sorunlarının üstesinden gelip en iyi yerlere getirmek için elimizden gelen tüm desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğiz diyen ATB Heyeti, ziyarette şu açıklamada bulundu: “Hatay'da ortaya çıkan güzel eserlerin altında birlik ve beraberlik yatmaktadır. Birçok projeler bu sayede hayata geçmektedir.

Hepimizin tek gayesi ilimizin ve ilçelerimizin kalkınması ve gelişmesi için hizmet götürmektir. Bizde Antakya Ticaret Borsası olarak her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bundan sonraki çalışmalarımızı tüm kesimleri kucaklayan anlayışla birlik ve beraberlik içerisinde sizlerle birlikte yapmalıyız. Birlikten güç doğar derler. İlimizin ve İlçelerimizin bekleyen sorunlarının üstesinden gelip en iyi yerlere getirmek için elimizden gelen tüm desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğiz.” Dedi.

Başkan Yavuz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, Meclis Başkanı Veliş Bahadırlı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

(Haber Merkezi)