......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265652

TARİHİ CEMİYET EVİNDE DÖNER PARTİSİ

Yazar : | Tarih : 8 ay, 12 saat önce / | Görüntüleme : 176
TARİHİ CEMİYET EVİNDE DÖNER PARTİSİHatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Üyeleri, tarihi cemiyet evinde döner partisi verdi.

HGC üyeleri, gece cemiyet binasında bir araya gelerek, stres attı.  Döner ve dondurma ikramı yapılan geceye, eşleriyle birlikte katılan gazeteciler, bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

Tarihi Cemiyet Evi’nde gazeteci üyelerine akşamları da hizmet verileceğini belirten Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, “Hizmet binamız günün her saatinde gazeteci üyelerimizin hizmetinde olacak. Daha önceleri mesai saatlerinde hizmet veren binamız, bundan böyle üyelerimizin aileleri veya arkadaşları ile gelip zaman geçirebilecekleri bir mekânları olacak.” dedi.

Hizmet binasının üyelerine bundan böyle gece saat 22.00’a kadar hizmet vereceğini belirten Yetişen, “Bu vesile ile yeni uygulamamızı başlatmak amacıyla bu gece cemiyet evimizde üyelerimizle bir araya gelme fırsatı bulduk. Bu gece hep birlikte cemiyet evimizde iyi bir zaman geçirdik. Birlik ve beraberliğimiz adına güzel bir akşam oldu. Hep beraber günün yorgunluğunu atma fırsatı bulduk. Ben bu gecenin sağlanmasında emeği geçen cemiyetimizin kurucu üyelerinden HD Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Fazlı Doğan’a ve yönetim kuru üyemiz Rahmi Vardı’ya çok teşekkür ediyorum. Etkinliğimize zaman ayırarak katılan gazeteci üyelerimize de teşekkür ediyorum. Bundan böyle cemiyet evimiz üyelerimize gece 22.00’ye kadar hizmet verecek.” diye konuştu.

(Haber Merkezi)