......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265652

EN GÜZEL KÜNEFEYİ ATMA İÇİN YARIŞTILAR

Yazar : | Tarih : 8 ay, 11 saat önce / | Görüntüleme : 204
EN GÜZEL KÜNEFEYİ ATMA İÇİN YARIŞTILARTereyağlı ev künefesi ile şehrimizde olduğu kadar Türkiye’de de marka olmayı başaran Meclis Künefe tarafından düzenlenen “En Güzel Künefe Atma” yarışması yoğun katılım ile gerçekleşti. Birbirinden yetenekli isimlerin mücadele ettiği künefe atma yarışmasının jüri üyeliklerini Mustafa Kemal Sebzeci, Mustafa Çolakoğlu ve Tuğçe Dilem yaptı.

Meclis Künefe Cafe’nin yetenekli künefe ustaları tarafından hazırlanan tepsilerin atıldığı yarışma renkli görüntülere sahne oldu.

Künefeleri en yükseğe atmalarının yanında estetik hareketler ile sağlam bir biçimde döndüren yarışmacılardan İsa Ayrancı birinci olurken, Necla Keser ikinci, İbrahim Yücedal üçüncü oldu.

Birincilik ödülünü kazanan İsa Ayrancı’yı tebrik eden Meclis Künefe Cafe Müdürü Ahmet Acemoğlu ödülü olan gram  altını takdim etti.

Necla Keser ve İbrahim Yücedal’ın ödüllerinin de verilmesinin hemen sonrasında tüm yarışmacılar ve Meclis Künefe Cafe personelinin katılımı ile gerçekleşen toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.

İlk defa gerçekleştirdikleri “En Güzel Künefe Atma” yarışmasını geleneksel hale getirmeyi hedeflediklerini ifade eden Meclis Künefe Cafe Müdürü Ahmet Acemoğlu, Yarışmaya ilginin bekledikleri gibi olduğunun altını çizerek iyi birer mücadele örneği sergileyen yarışmacılara ve yarışmada emeği geçen tüm personele teşekkür ederek herkesi köy sütü ile sunum yaptıkları geleneksel ev yapımı künefe lezzetini tatmaya beklediklerini belirtti.

(Haber Merkezi)