......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265652

BAŞKAN YAMAN’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Yazar : | Tarih : 8 ay, 12 saat önce / | Görüntüleme : 182
  BAŞKAN YAMAN’DAN SÜRPRİZ ZİYARETDefne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, çocuklara karne armağanı olarak sundukları yaz kurslarının futbol grubu öğrencilerini ziyaret etti.

Dursunlu Futbol Sahası’nda futbol kursu gören minikleri büyük bir keyifle izleyen Başkan Yaman; çocukların yaz tatillerinde enerjilerini harcayabilecekleri, onları neşelendiren bir ortamın oluştuğu için oldukça mutlu olduğunu ifade etti.

Defne’ye kazandırılan futbol, basketbol, voleybol sahaları ve geleneksel hale gelen yaz kursları ile ‘mutlu çocuklar’ hedeflediklerini dile getiren Başkan Yaman:  

“Bir kentin ancak neşeli ve umutlu bir gençlik ile güzel olabileceği fikriyle çıktığımız bu yolda, projelerimizi çocuklarımızın gelişimini sanatsal ve sportif aktivitelerle desteklemek ve nitelikli bir gençliğin zeminini oluşturabilmek üzerine hazırladık.

11 ayrı dalda sınıfı olan Gençlik Kültür ve Sanat Evimiz; Yüzme, Futbol ve Basketbol Kurslarımız, mahalle mahalle dolaşan Çocuk Şenliklerimiz; Gitar, Bağlama, Tiyatro-Drama derslerinin yer aldığı Defne Evimiz ile çocuklarımızın ve gençlerimizin; okuldan arta kalan zamanlarını olumlu yönde değerlendirmelerini hedefledik.

Yaz kurslarımızdan faydalanan 1500’ü aşkın çocuğumuzu mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi yine söylüyoruz;  Yaptığımız en değerli iş, çocuklarımızın yüzündeki gülümsemedir. Sporla, sanatla, sevgi ile yetişen bir nesil için çalışmaya devam edeceğiz.” sözlerine yer verdi.

Kendilerini ziyaret eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı sevgiyle kucaklayan minik futbolcular, kurs bitiminde Başkan Yaman’la hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmediler.

(Haber Merkezi)